Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

Gość deeeebeeee
to może kurna jakiś temat konstruktywny wymyślimy? może o seksie pod wpływem alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
pić czy nie pić? kużwa skończyło się, a do lodówki nie chce mi się ruszyć polejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lodowki?:D:D to ludzie robia wycieczki do nocnych (nie mylic z osobistymi :o) a tu takie lenistwo :D Ok, polewam gorzałkę🖐️ chlup🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
nie zaczerniam, bo czerniawych nie lubie..........to i tak bez znaczenia......jest tyle możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
mojemu stawał, ale nic z tego nie wynikało........a raczej nie wypływało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
ostatnia-my też pijemy w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
powlokłam się te 5 kroków do lodówki po trzecie więc nie mówcie, że ze mnie leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe o w morde co za towarzystwo..:D:P tez nie spie i raczka nie machne :P bo podnosze ....buteleczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, wiec w czym problem, no chyba ze chodzilo Wam o hitleroswki gest :o tak czy siak... chlup 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo salut, jak miło, wreszcie moj ludz ;) pomoz mi, bo tu tych chlejusółw opanować nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
narinka odpuść,jakby co to powiemy, ze to nie ty, i plis nie exmituj nas stąd,gdzie my się podziejemy? miej serce, zrób dobry uczynek i daj żyć degeneratom :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka
Hej....a ja nie śpię też,tylko nie podniosę ręki bo nie wiem gdzie się na kafe te emotikonki wstawia.... :( A nie śpię bo czuwam nad moim maleństwem 6 tygodniowym. Napiłabym się chętnie....ale nietety muszę mieć czystą krew i trzeźwe mleko :( :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem....narinko ...mam chujowy 9 lub hujowy -raczej to drugie 0 humor ....nie mam sily pisac o tym .... chyba tylko przeszkodzilam w dyskusji tym ktorzy wiedza jak poprawic sobie humor ... narinko my tez sie kiedys spotkamy i w ten sposob poprawimy sobie humor ... a ten tu oto 🌼 ...przesylam ci ...na poprawe twojego zjebanego humoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj im wiecej wódki ..czym wiecej tym szybciej zasna:D i juz łap nie podniaosa ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka
OOOO,przez przypadek mi wyszły te emotikonki,ale jak zrobić rączkę machającą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×