Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

Witam, pozdrawiam i spadam!!! :) Zawsze tu wpadam na chwilkę, by cosik wtrącić, ale że ma postać jest jakoś pomijana, to się szybko ulatniam... :o A wypowiedź z wczoraj została chyba usunięta!!! :( Czemu? Tego nie wiem... :o Pozdrawiam i życzę kolorowych snów - to tak jabyście się już zdecydowali bryknąć do wyrka... :) PS Nie czytałam, o czym to dziś debatujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja pomacham 🖐️ wrocilam wlasnie z imprezki :D nie ma to jak hardzone w Parku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
ja juz nie spie bo mnie synek obudził, a jestem nie przytomna i nic mi sie nie chce! kto za mnie posprzata, kto zrobi sniedanko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie ....z Mlodym w lozku lezalam juz moze 2 godziny ...musialam go ulu;lac....🖐️ 🖐️ ...melduje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caRe
jeszcze nie śpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie bo...moj chlopak pije....wspollokator pije....to musze ich pilnowac to ja tez...pije hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka ....jestes ...czekalam....witaj ...lap nie podniose ...nie mam sily ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural
witaj >nariko< spać o tej godzinie to grzech 22;58 , chodzić spac o 04 , to jest to ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniulcia-bedzie dobrze,musi..:) tak sobie wlasnie wmawiam :o ale mam dzis dola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz anulcia za megahiper opoznienie, ale musialam posprzatac :O w srodku nocy! niestety jeszcze na utrzymaniu mamusi ;) ale zaraz po liceum ulegnie to zmiaaanie :):):):):) powiedz mi Kochana, co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dola ...zajeb........ moze cos sobie wyolbrzymiam ....ale wydajke mi sie ze moje malzenstwo przezywa kryzys ...jutro sie okaze ..... trzymajta sie ...Mlody wstal i szaleje ....🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ moje lapki ...i Mlodego oczywista .... ps. juz mi lepiej ...od godziny ...placz jednak pomaga :D odezwe sie jutro .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co sie dzieje? :( chyba lepiej by było jakbyś rzeczywiście po prostu wyolbrzymiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam ...
kto jeszcze nie śpi ?, a moze jest KTOŚ kto , przed chwilką wstał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LacO
nie śpię , mam czas do 1;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio1
Wszyscy się pospali czy co do biabła gdzie jasteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×