Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

a narinka zaginela ....dlugo juz sama nie machala ...mysli ze za nia to zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem tak nabuzowana i wk...wiona,ze moglabym zabic! 😡 ale,cholera,pomacham ponownie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach sie bac ...pati ..:P złosc pieknosci szkodzi ..wyluzuj złap trzy oddechy ..:P nie rzucaj garami ,nie drzyj sie ..cisza juz nocna jest ..:P pomedytuj troszke wycisz sie..:D;) ale skoro jeszcze machasz łapka ..uznaje ,ze nie jest tak zle jak mówisz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krik
nie śpimy,ale czuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche mi przeszlo..na szczescie.. 😠 w domu atmosfera ok,tu chodzi o sprawy \"zewnetrzne\".. na szczescie moj misiek mnie rozumie i podziela moj gniew- wsparcie psychiczne jednak dziala kojaca.. salut-ja nie jestem spokojniutka..a czasem bym chciala..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati napij sie odstresuj ..bo co ci dadza nerwy? tylko talerzy w domu ubedzie ...:P ok ok ..juz przestaje zartowac ..;) zobacz na pomoc przybyli nowi ..cierpiacy na bezsennosc..:D:P pomachaj do nich ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomacham...znowu odwalam robote za innych..ehh.. 🖐️ a co do picia-juz 1,5butli wysaczylam..:o jutro bede sie zleeee czula :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ,ze jest juz milion topikow dla chlejusow..ale moze ktos by mi dzis potowarzyszyl? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sa nastepstwa picia ..pati..:P cierp ciało jak chciało..;) a Ty machac lubisz wiec ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
witajcie Salut. ja dzisiaj pifko sączę ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo do saluta- gwoli wyjasnienia :p finezyjka- 🖐️ i zdrowko..bo coz innego pozostaje..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
pozostaje ....cóż jest tego dużo i nawet bardzo dużo ...jednak wybrałam Kafe i pifko ...Wasze zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj finezja ..pijaczko..:P ja nigdy nie twierdziłem pati ze jestem abstynet ..:p nawet za twoje zdrowie sie wysile i szklanice przechyle..;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh ...przez rurke..?..no no no..:D:D:D sie upijesz pati ..uwazaj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaacham 🖐️🖐️ a macham tak sporadycznie, bo ostatnimi czasy jak wchodze to tu pusyki, że łochochoooo :P i nudzi mi sie przekrutnie wtedy. Anulcia, Ty robote zaniedbalas ;) a ja, co tam! pomacham za Ciebie ;) macham za anulcie--> 🖐️ pewnie mlodego usypia ;) albo moze.. mąż już wrocil? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
Salut. pijaczyna ze mnie z przypadku , mam taki dzień , co pijesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka ..ona przeokrutnie za Toba teskni ..:P to widac gołym okiem no..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka-no prosze, szefowa tez \"na chodzie\" ;) Katy74- witaj w tym cyrku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finezyjko ..ja pije przewaznie piweczko ..tak na dobry sen ..:P wiec łapki mozemy sobie podac ...:P jaki ja miły ..no nie poznaje siebie ..:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezyjka
...mam pytanie kto tak bardzo za kim tęskni ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati a za kogo robisz tu w tym cyrku? ..oswiec mnie ..:P za małpe czy ..słonika w skałdze porcelany?..:P a moze ..akrobacje uprawiasz ..co..?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ironia ?..toz to szczera prawda ....;0 no ok ..obserwacja tylko ..:P finezja ja wiem ,ze Ty ta teskniaca ... ale nie o Tobie tym razem mowa..;) mówiłem o aniulce ..i nie złosliwie no ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×