Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janusz19

jakie polecacie prezerwatywy? marka i rodzaj

Polecane posty

Gość gość
ja używam gumek firmy viva z sklep-intymny.pl nigy mi nie pękły nie są przedziurawione i szybko przysyłają mi jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamary8767
jestescie najwidoczniej nie zorientowani :) prezerwatywy pękają wówczas, gdy jest sucho, ocieraja sie o sucha powierzchnie pochwy naciągając się i następuje proces pękania :) więc co do prezerwatyw marka nie jest tak wazna, jak nawilzenie pochwy- większą część sukcesu mamy wtedy za sobą :) mając żel dobrze nawilżający skuteczne mogą być nawet najtańcze prezerwatywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam :) Doznania takie same jak w zwykłej gumce :) Fajne jest to, ze kobieta może sama zadbać o antykoncepcję, w każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bym spróbował , ale i brak kobiety i prezerwatywy mogą napisać dojrzałe / dobra gumkę ja kupię/ tjakubowski(małp)vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumofilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dla bezpieczeństwa-durex extra safe, dla nawiększej bliskości-durex real feel, dla zabawy-durex arouser.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne ja pukam bez gumki w gumc seks to jak całowanie się przez szybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze doznania to są bez ;p a przy większych szaleństwach gumka jaka by nie była pęknie ;/ dlatego ja stwierdziłam ze chce innego zabezpieczenia, a że tabletki z hormonami odpadają w moim przypadku, zdecydowałam się na wkładki antykoncepcyjne levosert ktore montuje sie na 3 lata. To moze dziwne, ale mam wrazenie ze nawet moje libido sie zwiekszylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pękną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi preforma też pękła dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×