Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość sylwia newada80
dzieki dziewczyny bede sie orientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a co tu takie pustki???? Codziennie zaglądam a tu cisza, żadna nic nie pisze - co się z wami dzieje? Obraziłyście się na kompy czy co????? Wiem ze pogoda przydka przytłaczająca ale bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, U nas nareszcie epidemia w rodzinie minęła i wszyscy wracają do zdrowia. Wojtek zadziwił swoje Babcie, bo całuje je w rękę na przywitanie :) Ja na razie mam kompa unieruchomionego i pożyczam od mojej Babci od czasu do czasu laptopa. Zanosi sie na rewolucje w moim życiu, bo szanowny mężuś chyba poszedł po rozum do głowy po roku czasu, choć mnie jest ciężko uwierzyć, że się zmienił...jestem bardzo nieufna w stosunku do Niego i nie wiem czy będę umiała sie przełamać. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Przepraszam, że się wtrącę; nie jestem z Poznania, ale 40km oddalona; \"nałogowo\" rodzę na polnej; teraz jestem w 25 tc i znów mnie czeka klinika; Sylwia newada 80 nie wiem czy pytanie odnośnie 3D jest aktualne; w Poznaniu prowadzi mnie 2 ginów; jeśli chcesz namiar na 3D (fachowe) to na GG mogę Ci podać; Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko - dobrze że juz wyszliście z tych paskudnych choróbstw!! Mam nadzieję że odmiana twojego mężusia jest prawdziwa i szczera, że w końcu coś zrozumiał. Życze ci tego bardzo. Wiem że teraz jestes nieufna co do jego zachowana. Moja mała rada to taka żebyś podchodziła do tego z pewnym dystansem - zeby wrazie czego (tfu tfu) się znowu nie zawieźć na nim. Ale mam nadzieję że będzie między wami dobrze :) Że w końcu stworzycie znowu fajną rodzinkę :) to tez jest lepsze dla Wojtusia :) Pozdrawiam i w miare możliwości pisz co u was :) lida74 - pisz - zapraszamy :) Widze ze jestes wierna Polnej ;) ale jeśli dobrze wspominasz swój poród tam i miałas dobra opiekę to ok. Ja niestety za dużo się nasłuchałam na temat tego szpitala i zdecydowąłam się na poród w św. Rodzinie :) Agus - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Paula_81 Szczerze, to przed ciążami wyśmiewałam wszystkie z mojej prowincji, które pędziły tam myśląc, że będzie rewelacyjnie - bo to w końcu poznańska klinika; ja byłam ostatnią, która sama by tam pojechała; jednak gdy trafiłam do naszego miejskiego szpitala sami mnie tam \"wyeksportowali\"; pomijając efekty tamtej ciąży poszczęściło mi się; trafiłam na dobrego gina, który się mną zaopiekował i tak zostało; jednak trochę czasu tam spędziłąm i mogę śmiało powiedzieć , że jest jak wszędzie... jeśli nie masz kogoś \"swojego\" to szału nie ma.... Minimisia pozdrawiam szczególnie, znaczy się łączy nas: ciąża, termin i okolice.... :-)) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida ja rodziłam na Polnej pierwsze dziecko a teraz będę rodzić na Lutyckiej. Z Polnej nie byłam super zachwycona ale też nie jest najgorzej ale teraz zmieniłam lekarza i z różnych powodów bliżej mi na Lutycką. Zresztą moje zdanie jest takie, że każdemu szpitalowi można coś zarzucić nie ma idealnych .............no chyba, że rodzimy w prywatnej klinice i słono za to płacimy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia ale wiesz jak to jest z prywatną kliniką.... dopóki ciąża przebiega szablonowo (zresztą mowa o wszystkich \"przypadłościach\", \"\"dolegliwościach\" i chorobach) w pryw. jest super; ale jeśli przypadek się komplikuje i potrzebne są sprecjalistyczne sprzęty i kompetencje to i tak wywiozą na klinikę :-( niestety) z Lutycką nie mam doświadczeń, szczerze mówiąc nawet nie wiem w którym kierunku Poznania trzebaby się udać ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie podpisuje się dzisiaj i jak zwykle uciekam ;) ;) ale jestem zabiegana buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane w poprzednim tygodniu byłam na wizycie na polnej miałam usg 3D ale ślicznie dzidziulka wyszła!!!! to już ponad 12tydz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jadę na US-a w przyszły czwartek; bardzo się denerwuję; ale jak na Doppler\'ze wyjdzie wszystko dobrze to może nieśmiało poproszę o 3D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goba1
cześć jestem chyba nowa gdzie bedzicie rodzić?który u was tydzień?u mnie 20.ile kosztuje to usg 3d?czy to jest obowiązkowe?gdzie się robi?odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goba1
hello jest tu ktoś?mamusie co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba witaj ja mam teraz 14 tydz na usg zostałam skierowana przez lekarza prowadzącego a że chodzę na Polną to udało mnie się dostać do pracowni 3d (trochę znajomości) obowiązkowe napewno nie jest, mimo że chdzę na Polną to nie jestem zdecydowana co do porodu w tym szpitalu słyszałam wiele negatywnych opinii o personelu więc... zobaczymy czas pokaże pozdrawiam serdecznie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.mało nas ciężarnych poznanianek-a tyle się widzi na ulicach.moniś co do twojego usg3d to dlaczego cię skierował?jakieś problemy?ile kosztuje?mam nadzieję że będziecie częściej pisać.(no i że którąś spotkam na porodówce).ja chcę rodzić w raszie bo słyszałam dużo pozitiw opini a polna-masakra!!!!!pozdro.piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 prawda jest taka, że na każdej porodówce może być dobrze ale..... wiadomo co do 3D być może spłycę problem; jednak pytałam mojego gina o to 3D; czy przy mojej chorobie (nadciśnieniu) wniesie ono coś więcej do obrazu ciąży, czy jest to tylko dla lepszego samopoczucia rodziców; uśmiechnął się tylko; więc.... być może w jakichś sytuacjach jest ono pomocne, ale nie trzeba chyba pędzić obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia newada80
Czesc dziewczeta dawno tu nie zagladalam ale ostatnio mam duzo na glowie kredyt,mieszkanie... U mnie zaczyna sie 25 tydzien jestem coraz grubsza i robi sie coraz ciezej:)) dzidzia sie rusza i sprawia to fajne wrazenie a i uczycia nie doopisania:)) Lida74 jesli mozesz polecic to USG 3D to poprosze we wtorek chce dzwonic i sie umowic bo to teraz najleprze tygodnie a znalazlam jednego lekarza ale nie znam opini a kosztuje to u niego 200zl A TO MOJ NR GG 8849950 POZDRAWIAM WAS GORACO:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta?mało nas poznańskich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie zapracowane, zabiegane. Jak wszystkie byłyśmy w ciążach to było wiecej czasu i więcej pisałyśmy :) Teraz już z tym czasem jest gorzej. Ja pisze tylko w pracy - w domu praktycznie kompa nie włączam - czas poświęcam dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja ostatnio też znalazłam sobie zajęcie, ale takie abym nie musiała sie jeszcze rozstawać z Wojtusiem :) oj po tak długim czasie to nie wiem kto tu będzie bardziej cierpiał jak mały pójdzie do przedszkola, synuś czy mamusia :P no więc otwieram w Gnieźnie oddział Kreatywki www.kreatywka.pl to są zajęcia dla dzieci, a więc w końcu zacznę robić to co lubię, jakiś kokosów z tego nie będę miała, bardziej traktuje to jako rozrywkę i oderwanie się od codzienności :) A poza tym od dzisiaj oficjalnie Wojtuś znowu ma pełną rodzinę, będzie ciężko bo przeszłości nie da się wymazać, ale dla Wojtka warto próbować :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko gratuluję pracy - fajny pomysł. No i przezde wszystkim zejścia sie spowrotem z mężusiem. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej :) będę trzymać za was kciuki :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wileki! Mi si eostatnio Patryk zrozchorował. Gąrączka 2 dni na drugi dzień wysypka a potem juz całkowicie wszystko się cofnęło. Ale tak jak lekarka zapisała antybiotyk to tak dostał. I nie wiem czy tak szybko na niego zareagował czy poprostu taki dziwny był ten jego wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×