Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość Magda S.
Dziewczyny gdzie w Poznaniu robią najlepsze badania USG w wymiarze 4D takie z nagraniem na płytę dvd i z opisem lekarza i z wymiarami itd....??? Proszę o odpowiedź, bo już za tydzień góra dwa chciałam się wybrać, a nie wiem gdzie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3D na Polnej koszt 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi, czy ty do tego stopnia nie masz własnego życia, że wygrzebujesz topik, który już był ileś tam stron do tyłu i czytasz, co ktoś napisze? jeżeli masz takie niskie zdanie na temat kobiet z poznania i szczecina, to po co czytasz ten topik???????????????????? :o prosiłam moderację już dwa razy o usunięcie jego, żeby wreszcie się skończyły te ataki.... kafeteria..... żenua :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój text dopiero świadczy o brakach w życiu towarzyskim... tak denny i żenujący intelektualnie topik masz w zakładkach????? ty chyba naprawdę nie masz co robić... nie ma izy, a ty nadal tu siedzisz:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowaaaaaaaaaaa
jesteś tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef123456
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores.p
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamuśki. Czy Klub Mamuś z Poznania nadal funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores.p
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamuśki. Czy Klub Mamuś z Poznania nadal funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bym sie przylaczyla do tego klubiku ale czy on jeszcze funkcjonuje??? bo jak widze bo datach kiepsko cos...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores.p
A co się stało? Ja mam termin na 27 września i chciałam pogadać z kimś w podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores.p
Moja Pani doktor oznajmiła mi w poniedziałek że teraz poród może się rozpocząć o każdej porze :) Niezła jazda usłyszeć coś takiego. Zamierzam rodzić w Raszei a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej123
Witam! Czy któraś z Was orientuje się gdzie w Luboniu jest hurtownia artykułów dla niemowląt? Będę wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy o to ci chodzi
"Jaka" Ryszard Jankowski Branża: Artykuły dla dzieci - detal Luboń, ul. Wojska Polskiego 18, tel. 061 8131210 * Wyślij wiadomość do "Jaka" Ryszard Jankowski Słowa kluczowe firmy: WÓZKI FOTELIKI ODZIEŻ OBUWIE "Jaka" Ryszard Jankowski Sklep Odzieżowy "Świat Dziecka" Branża: Artykuły dla dzieci - detal Luboń, ul. Żabikowska 47, tel. 061 5102183 * Wyślij wiadomość do "Jaka" Ryszard Jankowski Sklep Odzieżowy "Świat Dziecka" Słowa kluczowe firmy: WÓZKI FOTELIKI ODZIEŻ OBUWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12ab
Nie, pytałam o HURTOWNIĘ ;) nie o detal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandżi
witam wszystkie terazniejsze i przyszle mamy :) Mam 4-letnia coreczke i od 9 tygodni jestem w kolejnej wspanialej ciazy. Rodziłam w Klinice Sw. Rodziny i drugi raz tez tam zamierzam rodzic. Mozecie mi polecić jakas fajna polozna z tego szpitala? Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszętemat
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki czy to forum jeszcze działa? ej czyżby poznanianek było tak mało? mamusie gdzie jesteście? szukam na tym forum mamuś i nie tylko, z okolic i z samego Poznania czy wszystkie wyjechały do Irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo mamy! Poznanianki nie bądzmy gorsze! przecież napewno są jakieś fajne kobitki które chętnie podyskutują na tym forum, przecież Poznań to nie zachukana wioska, jest nas mnustwo, serdecznie zapraszam wszytkich zainteresowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się trzymać ten topik, zobaczymy czy warto, czy poznanianki też potrafią się zmobilizować :D :D :D 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może są jakieś mamusie które oczekują dopiero przyjścia na świat swoich maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko masz racje ............ miało być lepiej a wyszło jak zwykle :) co u ciebie?? jak Wojtuś?? moniś-27 gratuluje wytrwałości napisz coś o sobie ?? jesteś w ciaży czy już maluszka przy sobie a u mnie leci spodziewam się siostrzyczki dla Krzysia mam termin na kwiecień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! Jestem spowrotem. Tamten topik był bez sensu!! Padł bardzo szybko. No to reaktywacja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×