Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Sun31 witaj fajne te stronki nawet szkołe rodzenia można odbyć przez internet :D kasjopeja ja rodziłam na Polnej i na Lutyckiej i polecam Lutycką :) ale sama musisz zdecydować. Jeśli masz pytania - pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł laseczki powróciłam :-D dzisiaj wydelegowałam małż.\'a i walentynki w samotności :-P balik? miał byc w komplecie ale rano Olo obudził się i mial 38 na liczniku :-( więc go odstawiliśmy do babci i pojechaliśmy wredniaki balować w trójkę; ale było fajnie; dzieciaczki super poprzebierane; tylko jeden Spiderman był bardzo nieszczęśliwy, bo chyba nie widział połowy baliku jak mu się to nieszczęsne wdzianko na głowę przekręciło ;-) podesłalabym zdjęcia na pocztę; ale czy tam jeszcze ktoś zagląda?? kasjopeja ja na przekór większości polecam Polną hihihi od wtorku jestem zmotoryzowana !!!!! nareszcie!!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pustki tutaj my juz mamy 2 jedynke a oprócz tego wszyscy podziębieni wiec się kurujemy wiki ma ferie a ja na głowe dostaje bo psoci;-) pozdrawiam wszystkie poznanianki i nie tylko hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A ja wczoraj chyba miałam skurcze przepowiadające. I najgorsze jest to że dopadły mnie w markecie... były bardzo regularne i bolesne. Jak wracalismy do domu to we windzie to aż z bólu lezka mi poleciała. Dzisiaj jest ok, ale nie wiem co przyniesie dzisiejszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula co u ciebie????? a tutaj jak zwykle pustki:-( pozdrawiam w ten biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Jeszcze jestem 2w1 ;) Dzisiaj idę na 12 z Patrykiem do dziewczyny mojego brata żeby mnie uczesała (mieszka 5 min drogi ode mnie) a wieczorkiem na imprezkę do znajomych :) a Patryk do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A my wczoraj nie mieliśmy fajnego wieczoru. Mały nie chciał zostać u babci, płakał cały czas i musielismy po niego jechać. Pojechalismy z nim na imprezkę. O 22 ubrałam siebie i małego i pojchałam do domku, a małż dostał dyspense że może sobie jeszcze posiedzieć. Dojechałam z małym do domu i okazało się że windy nie działają a ja sama z małym na 10 piętro nie wejdę, bo po pierwsze sie boję a po drugie patryk nie da rady tak wysoko iść. Więc musiałam wrócic się po małża do znajomych i on niósł już śpiącego Patryka na górę a ja torby. W połowie myślałam że urodzę, było mi cholernie cieżko, ale musiałam iść. Jakoś daliśmy radę ale jak doszliśmy juz na górę to miałam dosyć. Śmialiśmy sie że wczoraj wszedzie jeździliśmy podwójnie. Najpierw do mojej mamy potem na imprezę.... Patryk już sie oddzwyczaił i nigdzie nie chce zostać bez nas... nawet u mojej mamy. A am przecież cały czas z nią mieszkaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooooooo matko! Paula, ale mieliście; 10 piętro! ja bym chyba na twoim miejscu pojechała nocować do jakiejś rodzinki co mieszka niżej :-) A my bylismy dzisiaj z Bubu na baliku - kolejnym ;-) nabral juz takiej wprawy, że został Królem Balu :-D nie na darmo mówi sie, ze trening czyni mistrza Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego płaczesz? młody chłopiec zapytał swą mamę. Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu. Nie rozumiem, odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne... Później chłopiec spytał swojego Ojca, Dlaczego Mama płacze bez powodu? Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział... Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!!! Życzę Ci-życzę Ci gorącej filiżanki kawy którą ktoś dla Ciebie zrobi Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela Zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu Życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszą Najszybszej kolejki w sklepie. Ulubionej piosenki w radio. Twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęśliwości i Radości. P.S .Wyślij ten tekst do osób, o których zawsze pamiętasz, pamiętaj też, aby odesłać go osobie, od której go dostałeś. Ta krótka, wiadomość powie im, że nigdy o nich nie zapomnisz. Jeśli nie wyślesz tego do nikogo, to znaczy, że jesteś zbyt zabiegany i prawdopodobnie zapomniałeś o przyjaciołach... Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść?- ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie kochał cię zawsze. Jeśli to otworzyłaś, musisz podać to dalej. Będziesz "zaczarowana" Dziś o północy twój ukochany sprawi ci niespodziankę. Coś wspaniałego wydarzy się jutro gdziekolwiek o 13.42 . Nastaw się na szok życiowy, jeśli przerwiesz z ten łańcuszek- w ważnej chwili twojego życia może zdarzyć się nieszczęście. Wyślij tego maila w ciągu kwadransa do 10 osób, aby łańcuszek dalej trwał i pozbądź się stresu. Przed wysłaniem skopiuj i wklej. Przykro mi.... teraz twoja kolej;-) przypominam ze nasz topik nadal istnieje pozdrawiam paula jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosiu istnieje, istnieje; mam nadzieje, że tu jeszcze zagoszczą \"tłuste lata\"; wszystkie sie wymigujecie, to i ja przestałam zdradzać szczegóły z naszego życia; eee... to tylko jeden zdradzę: od niedzieli mieszkam z Królem Balu :-D mój Bubu jest wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Żyję - ledwo - ale żyję. Jeszcze się nie rozpakowałam, ale dopadła mnie taka infekcja gardła i kaszel że nie wiem czy nie urodze podczas kaszlu... zajebista sprawa - mówię wam ;) ale tak na poważnie to gardło napierdziela mi strasznie i nie wiem gdzie się przeziębiłam, gdzies musiało mnie przewiać niestety. Ja to ma pecha tej zimy - to już jest 3 moja infekcja gardła - nic innego mi nie dolega tylko kaszel suchy do tego i ból przy połykaniu, jakbym najdła się talerza żyletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Paula, to rzeczywiście masz pechozola; ale byle do przodu; już niedługo :-) no a ja tak po cichu myślę, że topik moze odżyje jak urodzi się jakieś bobo maleńkie tutaj ;-) to się kobitki odezwą wreszcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki !!!!!!! :D :D :D wiem, wiem, cięgi i przez kolańco mi się dostanie :D ale tak jesteście kochane więc mi wybaczycie tę wiekową nieobecność ja chcę wiosny :D 🌻 (to tak na marginesie) łej laski u mnie zapr...na maxa, sama jestem z dziećmi bo mój kochany jeżdzi w delegacje, i ot dlatego nie mam czasu za dużo. Mały dostaje teraz górne jedynki i fiksuje, latam z żelem, a na noc czasem czopik bo bolą go te dziąsła jak diabli, mała teraz do komuni pójdzie więc jestem często gęsto w kościeleb :D i tak to u mnie jest. Paula rybeczko już po? czy jeszcze 2in1 ? :D lida ty balikowa królowo, będziesz mieć imprezowe dzieciaczki :D Goba, mnimisia i cała reszta 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ebyś moniś nie wykrakała!! jak się wyda za mamą lub tatą a co gorsze za mamą iiiii tatą to nie wiem co będzie za 15 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek,kaczki, lisy oraz bobry wszyscy mówią Wam dzień dobry :) no lida nigdy nie wiadomo co to z naszych pociech wyrośnie, a jak sobie pomyśle jakie ja miałam pomysły za "młodu" albo co gorsza mój małźonek to lepiej nie myśle co mnie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, no jak ja się odezwałam to już reszta zamilkła, chyba nie będe się odzywać ;) paula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś no coś ty nawet tak nie mów bo cię wydziedziczymy:-) a reszta zapadła w sen zimowy ale późno troche hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja teraz żadko zasiadam do kompa, jeszcze dopadło mnie ostre zapalenie gardła i mam straszny kaszel. Boli mnie już od tego wszystkiego brzuch. Mam antybiotyk ale coś wolno działa wg mnie. Z suchego kaszlu zmieniło mi sie na mokry ale tak samo mnie męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Niestety ten antybiotyk mi nie pomógł dostałam zapalenie oskrzeli - musiałam przejść na silniejsze leki :( przez ten kaszel obniżył mi się brzuch już - jutro idę do lekarza - ciekawe co mi powie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula biedulko, współczuję tak ciężkiej końcóweczki ciąży, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie no i abyś jak najszybciej wróciła do zdrówka. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymaj się słonko i buziaki witaj rzeczko dawno cie nie było : ) 🌻 a gdzie reszta? 🌻 to tak na przywołanie wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! U nas już dobrze. Jesteśmy zdrowi, ale no niestety bez antybiotyków się nie obyło!!!!! Dziewczyny możecie coś polecić niedrogiego a skutecznego na hemoroidy wczoraj mi wylazły i bolą Jutro czeka mnie dzień pełen pracy. Patryk ma imieniny i małż sprosił gości!!!! On idzie do pracy wróci ok 16 a ja nie dość że muszę upiec coś to jeszcze posprzątać. Jestem troche zła na niego ze nie skonsultował tego ze mną!!!!!! Wrrr... Przecież można by było przełożyć imprezę na weekend a nie w środku tygodnia!!!! Ech... szkoda gadać! Witaj Rzeczko - dawno cię nie było!!!!! Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała być tylko filiżanka z kawką.... :~~ paula ciesze się że już jest ok, :) jak tam po imprezie? oj nie ma sumienia ten chłop ;) kobietki a gdzie się pochowałyście? czy wiosenne porządki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
Witajcie ja tez skorzysatm z okazji, mam do sprzedania suknie ślubną super tanio i super ładna :) i wogóle :) :) :) http://www.allegro.pl/item584825247_wloska_suknia_slubna_ecru_poznan.html widzę że coś nasz topik przymiera, u mnie jest ciągle brak czasu, ciągle coś, mała nie śpi w dzień, albo śpi po 20 minut, dzień za dniem leci jak szalony, a tak ogólnie to wszystko ok, mała zdrowa to najważniejsze buziaki dla wszystkich mamulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! A ja tak jak chciałam wczesniej urodzić tak teraz zaciskam kaczuchę i oby jeszcze z tydzień wytrzymać! Patryk ma paskudną anginę. Dzisiaj byłam z nim u znajomej pediatry. Osłuchała go i jest czysty ma strasznie ropne migdały. Znowu kolejna zmiana leku na silny antybiotyk. Jeśli ten nie pomoże to już tylko nam zostaną zastrzyki. Boję się tylko tego żby nie trafił do szpitala, bo ja nie będę mogła z nim być wtedy Także teraz zaciskam kaczuche i czekam na poprawę zdrowia mojego starszaka. Strasznie się męczy a mi się serce kraja jak to widzę i jestem bezsilna!!!!!! Mam nadzieję ze teraz będzie już tylko lepiej Nocami nie śpi a ja razem z nim i kombinuję co zrobić żeby mu pomóc. Już chwilami z tej bezsilności poprostu ryczę. Mam dość. Padam na ryjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×