Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Żadko tu zaglądam, ale ostatnio padł mi netno i przy dwójce maluchow nie mam czasu na odpoczynek. A jak przychodzi wieczór to padam na ryjek. U mnie sprawa z pracą nadal bz - w tym tygodniu idę zarejestrować się na bezrobocie. Maluchy co chwile mi chorują. Ostatnio Adaś miał zapalenie oskrzeli, teraz cały czas ma luźne kupki, a Patryk podłapał zapalenie płuc. Na szczęście zapalenie jest niewielkie i nie wymaga leczenia szpitalnego. Powiem wam szczerze że mam już dość tych ich chorób, chciałabym żeby byli zdrowi. Przez te Adasia kupki nie mogę mu zacząć teraz wprowadzac do diety nowych produktów. Moje maluchy dzisiaj co chwile przysypiają, osłabieni chorobami. Chwialmi zastanawiam się czy te Adasia objawy to nie sa czsami wybijające się ząbki... no ale nie wiem na 100% Ja już przygotowalam obiadek - dzisiaj spagetti. Adaś w związku ze swoją alergia ma ograniczoną diete. Jak wprowadzam coś nowego to muszę to opóźnić przynajmniej o miesiąc. Nawet głupich biszkoptów nie mogę mu narazie dać. Chrupki kukurydziane też odstawione dopóki nie miną luźne kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas bez zmian 22 ide do lekartza gin na wizyte bedzie to 13 tydzień paula własnie na luzne kupki chrupki kukurydziane sa dobre no i kup w aptece nifuroksazyd tez mozesz mu dac pozdrawiam was kochane serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu jesze zaglada?????/ lida zmieniłam skupa-goba821 bo wymieniałam kompa u nas ok dzidzia się rusza juz mam prawie 21 tydzien koncówke podobno bedzie Anna czuje się dobrze kuba szaleje mały urwisek a wiki pilnie się uczy a czasami rogi pokazuje :-)zreszta same wiecie jakie sa dzieci odezwijcie się chociaz na chwilke bo teskno mi za wami pozdrawaim was wszystkie i wasze dzieci całuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Narazie tylko na chwilkę, bo dopiero odebrałam kompa od naprawy :) żyjemy czujemy się dobrze, pracy brak. I chyba wyjdzie niestety na to że albo Adaś pójdzie do żłobka albo będę z nim siedzić w domku jeszcze 1,5 roku :( no ale zobaczymy. Mamy trochę problemów i wszystko się popieprzyło, ale mam nadzieję zę nowy rok przyniesie nowe możliwości i trochę pozytywnych newsów goba1 - ale ten czas ucieka - to już 21 tc!!!! No dzisiaj to już pewnie 22 :) Gratulacje :) Najważniejsze że wszystko jest ok a ty czujesz się z kruszynką dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Aga z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo co u was odezwijcie sie lida mam nowego skypa goba821 pisz bo tamtego niemam i nawet niemam kontaktów minimisia do ciebie na meila tez niemam bo mam innego kompa pozdrawaim reszte papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia jak samopoczucie? no i jak przebiega ciąża, będzie córeczka? na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja czuje się świetnie(oprócz tych moich choróbsk które mnie dopadły teraz przed sylwkiem jedna i teraz znowu-buu biore antybiotyk)ale bedzie ok podobno córcia ale doiwem się na 100 w środe bo ide na wizyte przedtem było 80 cały czas :-) dzieci zdrowe grzeczne-czyt.jak śpią hihi a co u was?pisz w razie co na meila goba1@op.pl lub skypa goba821 pozdrawiam reszte mam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wchodzi tu ktos jeszcze??? wiec ja jestem po wizycie mała bo na 99,9% bedzie dziewczynka wazy ok850 gram i jest wszystko dobrze troche mam nerwów bo mój tata chory dosc powaznie ma guza na trzustce niewiadomo jakiego pochodzenia juz 2 tydzien lezy w wzoitalu a w poniedziałek ma operacje usuwania tego badziewia onkolog nie dawal mu za bardzo nadzieji ze bedzie dobrze i nikt się nie chciał podjąc operacji u nas ale mama znalazła przez swoje kontakty szpital w chodziezy i tam teraz jest i go beda operowac wiec módlcie się jak mozecie i trzymajcie kciuki, pozdarwaim was kochane i zagladajcie tu raz po raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja operacja jednak dopiero 1 lutego u nas ogólnie ok ale martwie sie o was zapomniałąyscie juz co? mimo to pozdrawiam was wszystkie paula lida minimisia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mamuś
Niedługo urodzi się mój wnuczek( lub wnuczka) w Poznaniu. Czy ktoś może polecić pediatrę, który ma ostrożne podejście do szczepień, tzn. jest za rozpoczęciem szczepień po 3 mies. życia, jak np. w Skandynawii. Ideałem by było gdyby dało się prowadzić dziecko bez szczepień, ale gdyby pediatra ograniczył je, doradził które mają sens, to też jest do przyjęcia. Bardzo proszę o pomoc w imieniu rodziców dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mamuś
No szkoda, że ten klub taki nieczynny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
pytanie do mamuś - nie licz na takiego. Pediatrzy są zobowiązani do przestrzegania kalendarza szczepień. Nawet, jeżeli takowy istnieje i pozwala na przesunięcie (mam na myśli sytuacje, kiedy nie ma uzasadnienia medycznego do odroczenia szczepienia) to raczej działają po cichu, bo narażają się na problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mamuś
Podałam maila w nadziei, że ktoś po cichu, w konspiracji podzieli się informacją o uczciwym lekarzu, takim z powołania. Wyszło, że to naiwność z mojej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzewczyny! Dawno mnie nie było, ale powiem wam szczerze że jak do tej pory pracy nie znalazłam i robię za tzw. kurę domową. Jest teraz więcej obowiązków niż się spodziewałam. Adaś jest już bardzo absorbujący. Teraz kończy 11 m-cy, od jakiegoś 1,5 m-ca raczkuje a od 3 chodzi w chodziku. Obecnie juz ma za sobą pierwsze samodzielne kroczki ale najlepiej biegać za jedną rączkę. Wszędzie wchodzi, wyjada mi ziemię z kwiatów i ogólnie broi. Patryk chodzi do przedszkola a od 2 tyg w domu bo miał zapalenie płuc i jeszcze posiedzi do połowy marca. Problemów mamy ostatnio co nie miara. Nie będę tu pisać bo tyle ego się nazbieralo że nie wiem czy nocki by mi wystarczyło na opisanie tego wszystkiego. Tylko uśmechy moich chłopaków dają mi siłę na walkę z tymi wszystkimi problemami. Ten rok zaczął się fatalnie. Mam nadzieję ze ta zła passa w końcu minie. Buziaki dla was wszystkich i oczywiście dla dzieciaczków. Pozdrawiam was gorąco i jeszcze się niedługo odezwę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy:) jestem ewa i nosze w brzuszku synka oskarka:))) jestem w 28tygodniu ciazy i strasznie sie boje:( mam pytanie czy ktoras z mam moze rodzila na raszei i zna namiary na polozna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety :) wiem wiem sto lat mnie nie było... ale raczej pustki tutaj Goba gratuluje kochana :* witaj Ewa, gratuluje, mam nadzieje, że wszystko dobrze, nie bój się kochana na pewno będzie ok, z raszei nikogo nie znam, rodziłam dwa razy na Polnej, ale pewnie już kogos znalazłaś pozdrawiam wszystkich czytających i od czasu do czasu piszących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! Goba gratuluję!!! Ewa nie pomogę ci bo ja 2 razy rodziłam w św. Rodzinie. Obiecuję częściej teraz pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie to tu nie było chyba milion lat wiec pewnie juz mnie nikt nie pamieta;) ciesze sie ze forum jednak żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ewa! Ja cie pamietam? Co u ciebie? Jak Maja? Opowiadaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u nas wszytsko ok a nawet trochę zmian... Majka rośnie, chodzi do przedszkola i kochana jest bardzo, a jak Twoje dzieciaczki? my właśnie po Mai urodzinach a z tego co kojarze, to Patryk już też za parę dni kończy 4 lata.. miesiąc temu powiekszyła nam się rodzina, i tym sposobem Majcia ma małą siostrę, więc mamy powtórkę z rozrywki;) i jest wesoło.. ja bym tylko chciała czasem dłużej pospać.. ale niestety się nie da.. hmm myślałam, że coś więcej napiszę, ale właśnie mała panna zaczyna się budzić więc powoli się robi czas na mnie... może ktoś jeszcze się odezwie po latach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia!!!! Gratulacje!!!!!! Patryk własnie dzisiaj kończy 4 latka :) Dokładnie 4 lata temu o tej godzinie już leżałam na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sto lat, sto lat dla Patryka!!!!!!!!!!!!!! ależ nam te dzieciaczki porosły::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki pomóżcie. jestem w 6 miesiącu ciąży (tej pierwszej). przyszedł czas na wybranie szkoły rodzenia (mężusiowi bardzo na tym zależy). chcę taką przyszpitalną. ale nie mam pojęcia który szpital wybrać. poczytałam trochę wypowiedzi z forum, ale patrząc po datach, trochę są stare. :) czy coś się od tego czasu zmieniło? macie jakieś typy? zastanawiam się nad Św. Rodziny, dużo znajomych tam rodziło. minus, brak położnej laktacyjnej i Raszei w rankingach wypada najlepiej. nikogo jednak nie znam, kto by tam rodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam 2 razy w św. Rodzinie i byłam bardzo zadowolona. Ostatni poród odbył sie w zeszłym roku. Co do położnej laktacyjnej to fakt nie ma kogoś takiego tam, ale moim zdaniem jest to zbyteczne ponieważ wszystkie położne na oddziale sa tak symaptyczne że bez problemu pomogą przy przystawianiu dziecka jeśli się tylko je o to poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
Witam dziewczyny po raz pierwszy ja jestem obecnie w 5 miesiącu i tez zastanawiam sie nad rodzeniem dzidzi na polnej w poznaniu, słyszałam różne opinie ale co zrobić, urodzic gdzieś trezba, Obecnie szukam jakies szkoły rodzenia w Poznaniu- może coś polecicie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zyje tu ktos paula lida minimisia to ja całuski od dziecci dla cioc ja rodziłam na lytyckiej i polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×