Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

lida74 no to trzymam kciukasy :) :), a w którym szpitalu jesteś? hejka Paula zdrówka życzę dla patryczka :) :) witaj gochna ja rodziłam na polnej, ale to było 8lat temu teraz znów mam dylemat, ale rodzić będe pod koniec lipca więc mam jeszcze troche czasu, zobaczymy, puki co to Polna :) minimisia nie martw się kochana, zobaczysz już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo, a gdzie masz zamiar rodzić (a może już urodziłaś? :) :) :) ) buziaczki dla wszystkich dziewczynek 👄 👄 i po 🌼 🌼 co by trochę wiosnę przywołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się nadal w dwupaku ale tak licze że moze przyszły tydzień będzie owocny:D bardzo bym nie chciała przenosić i mieć wywoływany poród Paula 🌻 jak Patryk?? Moniś co słychać ?? ja zamierzam rodzić na Lutyckiej :) Goba a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimisiu czekam z niecierpliwoscią aż lida da znać co u niej i maleństwa.denerwuje się o nich. a ja juz mam wszystko poszykowane dla maleństwa,nawet łóżeczko stoi.a to dopiero 1 dzień 32 tygodnia,no cóż jeszcze poczekam,a u ciebie?jeszcze się kulasz? paula jak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida?żyjesz? a reszta co? rzeczka pracowita jesteś? paula jak mały? mimisia a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! niestety nie bywam za czesto na forum, bo mam problemy z netem. Zalogować się tutaj to jest masakra!! Nikomu nie polecam bezprzewodówki orange!!! U nas juz lepiej. We wtorek idziemy do domku z czego bardzo sie ciesze :) Teraz dopiero zaczyna mi sie czas ciągnąć... Ale jest juz niedzielne popołudnie więc nie jest najgorzej ;) Pozdrawiamy (jeszcze ze Szpitalnej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lida daj znac co u ciebie bo się martwimy !!!!!!! Paula już niedługo i pójdziecie do domku :D szybko zleci A ja nadal w dwupaku :D ale codziennie mam pobolewania brzuszka takie jak na okres i chociaz wiem że to jeszcze nei to to cieszy mnie to bardzo bo to znak, że coś się dzieje za tydzień mija mi termin a w czwartek mam wizyte u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, w końcu mamy dobrą pogodę, choć od jutra znowu deszcz to ja się ciesze z każdej chwili słońca :) jak tam moje kochane mamusie? minimisia ja ciągle trzymam kciuki, wiem, że to oczekiwanie na samym końcu ciąży jest trudne, ale za kilka chwil zmieni się wszystko :) :) 🌼 lida jestem już taka ciekawa co tam u ciebie, jak tylko będziesz mogła to daj znać co i jak :) :) goba już łóżeczko masz :) ty to się spieszysz, no ale lepiej być przygotowanym :) :) :) paula ciesze się, że wychodzicie do domku :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! :) :) :) oj jaka tu cisza, wszystkie poznanianki śpią? no jak tam mamusie? czekam na wiadomości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora czuje się okropnie a zostało 8 tyg do porodu a ja chora jestem.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba bardzo mi przykro :( mam nadzieje, że to nic poważnego, wracajcie szybciutko do zdrowia 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniś ja jeszcze nie urodziłam chociaż wczoraj miałam przez 3 godz skurcze co 5 min :D narazie czekam. Dzisaj umyłam w pokoju maluchów okna bo może córeczka chce mieć czyste i dlatego nie wychodzi :D no cóż będę się zastanawić dalej o co chodzi księżniczce Wiktorii :D Goba co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wleciałam na chwile.czuje się okropnie.najgorsza gorączka-od gardła niestety.jak nie przejdzie to jutro ide po antybiotyk.dzwoniłam na polną i powiedział mi lekarz dyżurny że mam iść jak nie przejdzie.i brać narzie apap na gorączke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj już lepiej.ale nadal słabo.najważniejsze że bez gorączki.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj wróciliśmy do domu; obydwoje; do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy Olek nie zostanie na oddziale; ale ostatnie wyniki były O.k. i już jesteśmy w domciu; ale więcej napiszę innego dnia bo jestem padnięta; tyle dni poza domem... Pzdr; Minimisia WYGRAŁAM :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida GRATULUJĘ bardzo się cieszę że już jesteś po i wszytsko dobrze ja nadal czekam ale dzisiaj idę do gina to może mnie pocieszy :D jak znajdziesz chwilkę to poopisuj wrażenia Goba kuruj się i szybko wracaj do zdrowia i nie martw się ja byłam chora dwa tyg temu w 37 tc :( ale przeszło i teraz jest ok ale tez sie bałąm co to będzie jakby zaczął się poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidia no to gratulacje.zdaj relacje i napisz jaki duży synek i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida moje gratulacje :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ jak tylko znajdziesz chwilke podziel się z nami swoimi przeżyciami :) ale się zrymowało, buziczki dla ciebie i maleństwa 👄 👄 minimisia no to teraz czekamy na ciebie 🌼 goba jak tam zdrówko, mam nadzieje, że czujesz się już dobrze 🌼 pozdrawiam wszystkie mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jejku dziewczyny jak urodziłam starszego syna to po powrocie do domu była sielanka... młody pić, spać; a ja wtedy Eldorado; a teraz owszem; Mały pić, spać; ale potem to muszę zrekompensować brak siebie starszemu; Olek urodził się o 8.56; resztę parametrów 2255g, 51cm; zabrali go na kilka godzin na neonatologie na obserwację, ale potem było o.k. Tylko w poniedziałek wyszło, że ma żółtaczkę; w dniu wypisu do ostatniej chwili trzymali nas w niepewności czy wychodzimy razem, bo nie podobał im się poziom leukocytów u modego; ale po kilku badaniach i obchodzie zapadła decyzja, że on tez wychodzi; Hurra... i tak jesteśmy w domu; a dzisiaj czekam na położną :-S a jak pozostałe ciężarne? MINIMISIA ??????!!!!!!! :-) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida ale maleństwo.grunt że zdrowy. daj znać jak ty czy cierpiałaś czy nie.czy bolało i czy miałaś cewnik bo wiara gada że to boli.napisz mi w razie ci na gg. ucałuj małego. ja już dużo lepiej ale nadal słaba. paula jak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida fajnie że masz już synka przy sobie ja póki co czekam termin na niedziele ale nic się nei dzieje byłam u gina wczoraj szyjka skrócona rozwarcie na 0,5 a mała waży 3300 póki co czekamy jeśli do środy nei urodze to zrobi mi masaż szyjki :( mam nadzieje że córeczka mi tego oszczędzi :D Goba dobrze, że lepiej się czujesz masz już wsyztsko przygotowane dla maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu mi się zaczął 33 tydzień a mam zupełnie wszystko prócz pampersów i wózka.rzeczy poprane i poprasowane poskładane w komodzie,łóżeczko stoi. już mi lepiej ale nadal słaba jestem. a co u cibie?jaki macie wózek do maleństwa bo nie wiem jaki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu... teraz przeczytałam, co napisałam wczoraj! Oluś ważył 2555g! :-) Fakt, że to tylko 300 gram różnicy ale zawsze! Tak czy inaczej MALEŃSTWO, to prawda. Ale jest bardzo PORĘCZNY; spokojnie można go trzymać w jednej ręce ;-) Goba cudów nie ma pewnie, że bolało; ale dopiero PO cewnik był, ale zakładany dopiero po znieczuleniu; a przy wyciąganiu nie boli; życzę zdrówka; u mnie powoli tez robi sie szpital polowy; oby najmłodszy nie załapał... Narka Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×