Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja_26

** KTO TU JEST Z BIELSKA? MAM PYTANIE! **

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was rodziła może w Bielsku-Białej? i mogłaby coś niecoś powiedzieć na ten temat? Wiem że w Bielsku jest bardzo znany szpital wojewódzki na całym Podbeskidziu, ale opinie o nim są różne... czy któraś z Was coś może dodać od siebie?? A może znacie jakieś prywatne kliniki w tym rejonie? Pzdr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes79
Ja rodziłam w Bielsku i miałam ten sam problem, gdyż w ogole to pochodze z Wrocławia i mieszakm w Kozach od niedawna. Rodziłam w szpitalu ogólnym na Wyspaiańskiego i moja koleżanka, która ma termin na maj 2006 tez tam będzie rodzić. Ogólnie jestem zadowolona. Bardzo miła opieka poza małymi wyjatkami oczywiście. Z reszta jak wszędzie. Szpital biedny, ale to już nie ich wina. ja bedę wdzięczna za poród w nim, gdyż trafiłam tam z goraczką 3 tygodnie przed. Tam jest robione 2 razy dziennie KTG i dzieki temu wyszło, że tetno mojej córci jest za niskie. Podjęto decyzje o cesarce i dzieki temu Maja się urodziła cała i zdrowa. Nie urodziłą by się naturalnie. Za krótka pepowina. Jeżeli chodzi o takie sprawy to nie czekają do końca, bo statystyka. Tylko jak cos jest nie tak to od razu cesarka. Na oddziale noworodków tez bardzo miłe panie. Masz problem pytasz i już. Potrzebujesz znieczulenie nie ma problemu. Ja osobiście polecam!!! W razi epytań pisz. Chetnie pomogę: krawiec_agata@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×