Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość o mada faka
przeczytałem cały ten topik -od samego początku do samiuśkiego jego końca poświęciłem na to ponad godzinę ale było warto :) raz o mało nie spadłem z krzesła, ale w ostatniej chwili się złapałem za blat od biurka behehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! Gdzie jestes??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :):):):) dlaczego tak was interesuje moja osoba?? chwile mnie nie ma i juz spekulujecie i kontemplujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff, jeszcze tylko ustny angielski w czwaretk i bede miala WAKACJE!! nie moge sie doczekac, w koncu bede miała troche czasu dla mojego Misia bo on to juz chyba zapomniał jak w ogole wyglada moja macica hihihihihi:P aaa i ktos pytal jak biologia - dobrze, sprawdzalam odpowiedzi w gazecie i byly jakies dziwne,dlatego poszlam do pani od biologii ale ona powiedziala ze na pewno sobie poradze :) wiem , ze trzymaliscie kciuki i to mnie bardzo zmotywowało :D dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe jajka tu są
podtrzymuję topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe jajka tu są
topik zaje...fajny....hehehehe autorka the best!!!!!!!!!!!!!!!! Zocha --- pozdrowionka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe jajka tu są
Zosiu dzie sie podziewasz??????? smutno tutaj bez Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe jajka tu są
z biologi piontke już ma w kieszeni...jakby nie było....teraz troche potrenuje niemieckiego...ale mam nadzieje po po wszystkich pozytywnie pozdawanych egzaminach się pojawi...bo jestem bardzo ciekaw jak tam z macicą i wogóle....powiedziałbym nawet że nie daje mnie to spokoju.... Zochaaa całus for ju:) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucze sie niemieckiego tylko angielskiego!!! Własnie powtarzam słowka z zywienia :) a moja macica miewa sie calkiem niezle, myje ja regularnie a jak czasem wydobedzie sie jakis swąd to psikam sobie dezodorantem Fa hihihi moj misiu mi go kupił na dzien kobiet :):) fantastyczny jest prawda? Całuski dla Was hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amajka
Zochaaaa - dezodorant adidas lest ponoć lepszy i w dodatku zabezpiecza przed zarażeniem się adidasem! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kufa a co to jest adidas? moze ja wlasnie to mialam a Wy mi nic nie mowicie! myslalam ze jestescie moimi przyjaciolmi!!!!!!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Zochaaa! Żeby mieć adidasa, to musiałby Ci tam gej napluć, a chyba nie pozwoliłaś, żeby Ci obcy pluł na macicę?!? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzaca ze smiechu
ale dajecie czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaa - czemu milczysz? Już wiem... Pewnie pozwoliłaś i teraz się wstydzisz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku nie mogę
juz dawno się tak nie śmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaha
Cale szczescie ze nikt nie dotyka mojej macicy, bo chyba bym sie posrala z bolu (przepraszam za doslownosc). Mialam juz dwukrotnie "przyjemnosc" masowania macicy od srodka i mam nadzieje, ze juz nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki
Zochaaa dzięki!!! Jesteś super. Ubawiłam się jak nigdy. Jak będziesz widziała krosty np. na płucach lub nerkach to pisz z chęcią pomożemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia ---> oczywiscie ze nie pozwalalam zeby mi tam gej naplul, mojej macicy moze dotykac tylko moj misio a on jest metroseksualny :) i nie mam 14 lat, nawet nie 18 bo juz skonczylam 19!!! i dlaczego mam przemywac macice klejem? nie mam kleju glue, tatus ma Kropelke a ja klej szkolny wiec chyba sie nie nadaje... zreszta caly ten pomysl wydaje mi sie prowokacja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xortis
Zrozum zochaaa ty glupia babo ze macica jest w brzuchu!! w srodku!! nie do sie jej zobaczyc ,tymbardziej ze sie nachylisz odsuniesz "dzyndzle" i ci sie ukarze!!! HAHAHAHAa To ,co ty widzisz to jest POCHWA!!! POCHWA!!! POCHWA!!! A macica jest na takim miejscu (tylko ze wewnatrz) jak pępek...Boze glupszej dziewczyny nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JareQ0000
Jebene kurwiszony dropy zarzucaja na baletach,dupia sie gdzie popadnie a potem syfa mam nikomu go niedam........... i swędzą sromy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walikoński
HEHEHEH syfa macie........ kurewki..............jajaca jak h*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaa - już chyba wiem czemu Cię macica swędziała. :O Twój misiu za rzadko ją głaskał. :) Jak jeszcze raz będzie swędziała, to posmaruj ją miodem. Misie lubią miodek.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hajduczek*
jedyna rada na to jest duza ilosc masci pochodzenia meskiego(spermy)-A ILE w dozowaniu tej masci jest przyjemnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm878787
droga Zosiu.... nie zgodzę sie z Tobą do końca co do tego swędzenia macicy...na pewno nei swędzi Cie macica.. co najwyżej może Cię boleć brzuch..swędzi Cię pochwa... takie ujście do macicy... przecież Twój misio nie wsadza Ci "ptaszka" do macicy... tylko do pochwy...i to "tarcie" jego narządem w Twojej pochwie sprawia Ci przyjemność :) jejku.. jesteś dziewczyną a nie znasz swojego ciała? nie no pięnie.. widze że ciemnota sie szerzy :|może swędzieć w okolicach pochwy i warg(sromowych-płatkach róży :P) ale nie w macicy... a krostki w macicy... to jest niemożliwe żebyś widziała... możesz mieć krostki wokół wejścia do pochwy...albo w pochwie ale nie w macicy... Wiem bo przeszłam coś takiego co Ty opisujesz... swędziało mnie w okolicach wejścia do pochwy... i miałam krostki pod wargami sromowymi... poszłam do ginekologa mimo tego że się bardzo bałam i szłam pierwszy raz...do tego miałam strasznie silne bóle w dolnej części brzucha.. i okazało sie że to nei jest żadna grzybica tylko stan zapalny... i napewno powodem nie był seks... bo nie uprawiałam go jakiś czas... także to nie jest ani Twoja wina ani Twojego chłopaka raczej... a więc poszłam do ginekologa i przepisał mi tabletki doustne- metronidazol oraz tabletki dopochwowe.. ale nie pamiętam jak sie nazywają... rozpuszczają się one w pochwie i leczą stan zapalny... ja się wyleczyłam po 3 dniach...a wydzielina o której wspominasz... jest to wydzielina która wypływa Tobie przed lub po miesiączce.. w czasie dni niepłodnych jest coraz bardziej zagęszczona żeby uniemożliwić dostanie sie plemników do komórek jajowych... bo wiadomo że plemniki lepiej funkcjonują w środowisku bardzo "wodnistym" a im gęstsza jest wydzielina wypływająca z pochwy .. tym trudniej jest im się przemieszczać...no więc wydzielina ta jest to normalna wydzielina która wypływa każdej kobiecie z pochwy, a ma niemily zapach dlatego że masz stan zapalny pochwy. Musisz pojśc do ginekologa.. nei ma innej rady... i nie bój się :) ja byłam i nic mi sie nei stało a byłam u faceta ginekologa.. to Tobie tym bardziej sie nic nie stanie jeśli pójdziesz(tak jak mówisz) do pani ginekolog.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...878787 --->dziekuje za dlugi wpis ale niestety mnie ni eswedzi w okoł pochwy tylko macica a wiec to na nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm878787
no ale jak może Cię macica swędzieć? przecież macica jest we wnętrzu... w brzuchu.. może naprawdę pomyliłaś pochwę z macicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×