Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zochaaaaa
to chyba po tym jak tate mnie dosiadł zeszłej nocy ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. aaaaa
witaj zocha :P pisze prace dokotorska z ginekologii :P twoj przypadek bardzo mnie zainteresowal :) chcialbym cie przebadac :) a masz moze zdjecia swojej macicy:D dodam je do mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchaj Zochaaaa
Słuchaj Zochaaaa słyszałam że jacyś studenci jak włożyli ząb do coca-coli to się rozpuścił, taka była żrąca. może ty byś se podmyła macicę coca colą? wszystkie krosty by poznikały i bakterie by wyżarło:) Zocha a co tam twój chłopak? nadal nie chce się bzykać przez tą macice? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej
ludzie nie mogę! ja już ryczę ze śmiechu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gall.A
Zocha idz do doktor jak to jest syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat chyba
umiera bo zocha juz tu nie zaglada czesto:O No i na blogu nie ma wielkich zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziommm
zocha co z Toba?? martwimy sie o Twoja macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fochaaaa
To nie macicia cie sfendzi tylko watroba ci wypadla od tego ciaglego bzykania sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hard_charger
He no!! Ja chcę więcej.. dalszych zmagań i prób Zosi ku podjęciu wyzwania jakim jest dotarcie do ginekologa. Pozdrawiam główną bohaterkę topiku i autorkę "swędzi mnie macica... POMOCY!!!" Jestem pełen podziwa dla jej wytrzymałości.. Tak trzymać!! Tylko że napisz jeszcze.. daj znać jak się sprawy dalej układają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
macica????????? moze dotknoł cie brudnymi rekoma po macicy hahaaha dobre musze powiedziec znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze do lazeinki bo zaraz sie posikam!!! dziewczyna 18 lat i nie wie co ma miedzy nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie swędza zęby od jakiegos czasu. Już nie wspomne o paznokciach... Może to też jakas grzybica? A może mam wszy na zębach? Hmmmm,nie wiecie co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!!!! kobieto jesli chciałas zabłysnąć humorem to jestes baaaardzo załosna. spadaj ze swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha ma jaja
??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genia
No Zooooooooocha do ciebie pasuje pan minister Edukacji ..znacie sie podobnie na anatomii człowieka ..beka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ziomki!!! już wróciłam! byłam na KOLONIACH .było super-truper-ekstra!:)szkoda ze czasem calymi dniami lało jak zebra:( szczeguly podam niedlugo na moim blogusiu. z tego wszystkiego prawie zapomniałam o mojej maiciczce, ale nadal daje mi ona siwe znaki :( i prosze nie wyzywac mnie, tak??temat sie nie podoba, to nie wchodzic! a na koloniach mlodsze dzieci smialy sie ze mnie ze smierdze jak budka z rybami:(:( to chyba przez zapaszek wydobywajaący sie z pomiedzy moich nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyndzelek
nie no rozwalasz kobieto!!!(o ile nia jestes...) jak sie nazywa wies na ktorej mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne.to mała wioska, bez trudu mnie byscie odnalezli :P a ja chce pozostac anonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kutwa no swędzi :( i stała sie rzecz straszna...Bonawentura mne rzucił!!!! powiedzial ze nie wytrzyma dluzej z dzierlatą od której wali tuńczykiem w sosie własnym a w pipie ma więcej sera niż na kanapkach do szkoły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak powiedizał...:(:(:(:( lecz moim zdaniem troche to wyolbżymił...chociaz...sama już nie wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disgusting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..a ty kierownica!!😡 albo dzwonek albo rama albo siodełko hihi a moj tatuś mowi ze błotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×