Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Boszszsz
wy sobie jaja robicie, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
PAMIETAJ JAK SWEDZI MACICA TO MUSI BYC GRZYBICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewazne...
ehhhh głupota człowieka przerasta......... niemasz co wdomu robic tylko wypisywac "zocha" głupoty idz domamy ipowieedz.... anie peird*** głupoty..... jezeli swedzi Cie macica tomasz problem....... przestudiuj biologie i sie ogarnij........ gdybym miała twoj problem to pewnie bym niesiedziała na forum i pisała comnie boli..... i pisała otym ludziom obcym bokogo to obchodzi............ ludzie sie z Ciebie smieja a Ty swoje..... ŻAL ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
Zochaaaa!!! Jeśli uczysz się biologii, na pewno macie w książkach rysunki opisujące budowę narządów rozrodczych kobiety. Przeanalizuj je dokładnie. Po drugie: Jesli w czasie okresu używasz tamponu (to tylko przypuszczenie), nie możesz go przeciez włożyć do macicy. Jej szyjka jest na to za wąska. Widziałaś swoją szyjkę macicy? po trzecie: w macicy rozwija się dziecko, więc nie może byc ona położona między wargami sromowymi, czy jak wolisz, płatkami róży. Kobietom w ciąży rośnie BRZUCH, a nie PODBRZUSZE. Po czwarte: moja mama miała mięśniaka i musiał być wycięty operacyjnie. Rzadko zdarzają się mięśniaki w tak młodym wieku, jak twój. mięśniaki tworzą się najczęściej wewnątrz macicy i nie ma jak ich zobaczyć. Po piąte: twoja wydzielina to naturalny śluz z POCHWY, jeśli opisujesz, ze jest biały. Każda dziewczyna go ma. Po szóste: jeśli masz takie objawy, przerwij uprawianie seksu ze swoim chłopakiem, bo możesz go zarazić, obojętnie, czy przez stosunek, czy przez seks oralny. Po siódme: już dawno powinnaś iść do ginekologa i zakładam, że już miałaś pierwszą taką wizytę, skoro uprawiasz seks. Lekarz zbada Cię, postawi diagnoze i rozpoczniesz leczenie (im wczesniej, tym lepiej0 i może uda mu się uświadomić cię, że masz problemy z pochwą. Po ósme: wargi sromowe to nazwa medyczna i nie ma co się jej wstydzić. Jest, jaka jest. Budowa kobiety jest taka, a nie inna: 1. Narządy zewnętrzne (srom): - wargi sromowe mniejsze - wargi sromowe większe - łechtaczka 2. Narządy wewnętrzne: - pochwa - szyjka macicy - macica - jajowody - jajniki P.S. Mam nadzieję, że masz większą wiedzę na temat antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naughtyDyke
UP!!! zochaaaa, co z twoja macica? od tak dawna nie piszesz, a mnie naprawde przejela historia twojej macicy ;) ginekolog serio nie gryzie, lepiej sie przejedz do niego tym pksem zanim ci ta macica zgnije i odpadnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze jednak zdecyduje sie na ginegologa bo juz wysiadam psychicnzie i fizycznie!!!! a moja komórka to ERA.Bez klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naughtyDyke
a na kiedy jestes z tym ginem umowiona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
straszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest
Może ta MACICA Cię swędzi do ruchańska A odbyt Cię nie swędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeRm4n
leze wbity w siedzenie i przeczytalem wszystkie strony one by one :D gdzie takie laski sie rodza? ;D wojewodztwo->powiat->gmina->wies->nr domu :Dwysle Ci "plan macicy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelwi
Zocha przechodzi szał macicy na ulicy ;S Wsadź sobie termotetr i sprawdź jaką masz temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarz.
Zosieńko, podaj namiary, tak Ci tę macicę razem z dzyndzelkami wypieszczę, że zapomnisz, że Cię kiedykolwiek swędziała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PzMl
Pewnie wszedł w Ciebie od tylu (w pupe) A pozniej z przodu i teraz tak masz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowek
dobre zbijanie :) - dzieki za poprawe humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Zochyyy
Zosiu kochana gdzie jestes? jak sie czujesz? tak nam Cie zal!:( jestes taka biedna z tym swedzeniem macicy zapytam sie mamy ona napewno CI coś doradzi potem CI napisze..:D 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam we wsi nie powiem jakiej...no zdradze ze jest na litere \"K\". Niestety nie powiem wam jaka to wieś bo ponieważ jeszcze byście mnie chieli odszukać, a ponieważ jestem bardzo popularną osobą na tym forumie(mam nominacje do oskarów:)), jest to bardzo prawdopodobne. Czius!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartuś
przeczytałem wszystkie strony ze swoją dziewczyną. Nasz seks kończy sie teraz gromkim chichotem kiedy wspomnimy coś o rozpuchaniu frędzli ;D dobiłaś nasze współzycie ;D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Zochyyymentaly_ill
no dobrze, nie chcesz zdradzić gdzie mieszkasz to chociarz powiedzjak Twoja macica? 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mentaly_ill
No Zosiu gdzie jesteś?\ 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażona
czy ten telefonik ( ERA z klapką) ma wibracje? bo może zamiast zdjęcia robić powinnaś go włożyć do macicy żeby trochę wymasował te mięśniaki. Podziwiam wszystkich , którzy dzielnie wspierają Zochę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
Zosia kup sobie maśc od grzybicy i posmaruj sobie nią "macice" i ja mówie bardzo poważnie bo rozumiem Twój problem :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam grzybicy, mam swędzenie! czytać nie umiecie?? banda bawołów! a telefon ma niby wibracje ale nie umiem jej włączyć hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj:( to przykre ze nie mozesz wlaczyć wibracji xD ale zawsze pozostają wibratory 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Zosia d
Zocha mówie Ci kup masć,a zobczyśz pomoże:D bo jak się ma grzybice to też swędzi wiesz :D I tylko nie bawołów,bo bawoła to Ty z Siebie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha Ty bajkopisarko
Weźźźźźźźź jak Ty tępa jesteś,myslisz ze ktoś wierzy w Twoja bajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×