Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Maciorrrrrr
Zalej octem, ja uwielbiam marynowane macice pppppychaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeshsche sie zastanowie czy wam powiedziec jak sie nazywa moja wieś ....Może w najbliższym czasie uchyle rombek tajemnicy :) A notka na blogu pojawi się niebawem. Chwilowo nie moge sie spotkać z Marysią, a umówiłyśmy się że wszystkie notki będziemy pisać razem, wiec nie moge napisać nic sama. A moja wieś jest na północy Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądość
Uważam że nie ejst to śmieszny temat... radzę wybrać się do ginekologa b domowe sposoby nanic sie nie zdadza . A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhh
Ma \"18\" lat Zochaaa ale ściemniara to ładna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelwi
Zochinho Gaucho wymiata !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie dobrze składa, bo ja też z północy, prawdziwy dziki kaszub co ty na to zosiu nieskalana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z
"Ty debilko jeszcze tu" masz racje zocha juz jest upierdliwa mnie samą wkurza,udaje tepą blond barbie :/ Jak ja nie lubie takich upierdliwych i głupich ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech
a c**j z twoja macica ludzie nie maja co jesc a ty sie pizda przejmujesz je**na sukkko chhhhujj ci w dupe jebana niemyta szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wytłumaczysz mi ten kawał! Zochaaa no doprosze sie w koncu czy nie? bo ja go nie rozumiem:( 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shista
Nie kumam Was ludzie:( Na jakim poziomie jest edukacja w naszym pieknym kraju- kazdy widzi... Zochaaa, jaka by kosmiczna nie byla, zadala proste pytanie i poprosila o rade! Awiara co tam- huzia na Zocheee, niech ma tepak jeden:. Nie macie sie z czego nabijac? Wlaczcie TV. Rozwalil mnie gawrooon- madrala:) Szczegolnie tekstem o twardej ropie (to sie nazywa uplawy):))) Mam nadzieje Zochaaa, ze juz porodzilas sobie z twoim problemem bo jesli nie to naprawde IDZ DZIEWCZYNO DO GINEKOLOGA!!! Nawet pomijajac kwestie swedzenia- masz 18 lat i od jakiegos czasu wspolzyjesz- powinnas pojsc i dac sie zbadac, tak po prostu. Jesli sie boisz, znajdz jakas mila lekarke, albo idz z kolezanka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zochaaaaaaaa to na pewno nadrzerka! idz jak najszybciej do ginekologa,niewstydz sie bo (moze nie teraz ale za jakis czas) moze ci sie z tego zrobic nowotwór! ja tez to mam lecze sie juz 2,5 roku! bo tego kurestwa nie da sie tak latwo pozbyc. naprawde idz jak najszybcie go lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avantura
hum..jak to przeczytalam to myslalam ze padne ze smiechu xD taaak...a teraz musze koncyc bo ide sie podrapac po dzyndzelkach xD no to bedzie o czym gadac w szkole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wytłumaczysz mi ten kawał! Zochaaa no doprosze sie w koncu czy nie? bo ja go nie rozumiem 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggawrooooooon
Chodzi o to, że to oczywiste że oczy wisza! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten temat nie może zginąć xD
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hoooop
Hooop do góyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z dzyndzlami
zochaaaaa Rozbawiłas mnie do lez najlepij to popros swojego chłopaka niech ci te dzyndzle wylize to powinno pomóc albo najlepiej zadbaj bardziej o chigiene intymna.Ale jak ci wylize chlopak dzyndzle i beda ci pionowo stały sutki (nie w dól) to znaczy ze jest wszystko w pozadku .No i jak chcesz przez ten okres uprawiac seks to kochaj sie z twoim chlopakiem analnie tylko uwazaj bys puzniej nie zobaczyla przez odbyt sledziony czy tam czegos podobnego.Pozdrawiam i zycze powodzenia na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta19
Matko...dziewczyny Zocha cos po prostu pomyliła...moze to ta panika?? :) "płatki róży" rozchylasz i widzisz Zosiu nie macicę słoneczko tylko pochwę, macica jest dalej i nie mozesz jej zobaczyc chybaze przy badaniu USG. Moze Cię swędziec ujscie do pochwy ale tez nie cała pochwa skarbie. Moze odłóż tą biologię na pozniej albo poczytaj cos wiecej na ten temat, a zapytac sie profesorki to zaden wstyd- prawda?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aneta19
Wiesz juz jej to mwiło duzo osob ale Zosia dalje się kłoci ze to "MACICA" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 193
jak wejśc na bloga Zochy??????/??????///?//??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glutoplastuś
Dajcie se spokój ona i tak nie czai że jedziecie po niej. Jest za głupia żeby skumać wasze posty. a propo nie wiem czy wspomniano pierw wargi> pochwa > macica nie wiem czy coś ominełem hmm chyba zwieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYSZARDA_666_heartbreaker
Zocha jest na 100% facetam... swoimi tekstami dała dowód na to... mnie to przestało śmieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistiQ
Zochaaaaaaaaa tynparawde jestes taka glupia czy tylko udajesz:D ty widzisz swoja macice:D to ty masz rentgena w oczach. Wez lepiej ksiazke z biologii o budowie ciala kobiety do lapy zobacz gdzie jest macica...:D ty chyba mowisz o pochwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, zapewniam Cię, że są i lepiej się z tym pogódź.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochaaaa!!!! Ekstra, ale się uśmiałam. Cudeńko - topik! ona 193 - adres bloga Zochyyyy jest w stopce pod każdym jej wpisem. Wystarczy kiknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopaj dana
i hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×