Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Do kogo jesteście podobni?

Polecane posty

Gość ---józka---
Ametyst-----> też pojawiła mi sie AUDREY TATOU, ale nie wiem kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre !!! lou andreas-salome 66% grace kelly 65% angelina jolie 62% co za dziwaczna kombinacja....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira Sorvino, Sofia Coppola i Jennifer Aniston :D piękna jestem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---józka---
A mój facet: William Shatner Dawid Beckham Zinadine Zidane dobra, oni to spoko, ale Katie Holmes? i to w takim samym procencie no, ale skoro ja tez jestem do Katie Holmes podobna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana_22
Hahaha a mi wyszlo ze Julia Roberts w 61% Cameron Diaz w 62 % a nawet Tom Cruise w 52% hihihi fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandylionona
Oliwia Newton John-69% Hillary Swank--66% Dalida-65% Sahnia Twain-64% buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby tiu Dodę wkleić
ciekawe do kogo byłaby podobna? do kobiet czy do meżczyzn?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
Sofia Copola;],Sandra Bullock,to chyba jaks sciema;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a ja wykorzystałam 4 zdjęcia i nawet nic w żadnym się nie pokrywa ;-) 1) Ava Gardner, Jodie Foster, Shannen Doherty, 2) Marlena Dietrich, Kristen Dunst, Keira Knightley 3) Romy Schneider, Julianne Moore, Ninet Taybet, 4) Quentin Tarantino, Dudi Balsar, Martina Navratilova Ostatnie nieco zbiło mnie z tropu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D buahahahahaha wkleilam 2 fotki, wyszlo mi ze jestem podobna do: jakiejs Kajol, Vivien Leigh, Jennifer Lopez, Liv Tyler, Charlize Theron, Olivia Newton-John, Audrey Tautou, Celine Dion, Julianne Moore, Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Johnny Depp :O Mira Sorvino jak widac moja twarz musi byc bardzo uniwersalna bo osoby te nie sa do siebie zbyt podobne 😭:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia do liv
mi wyszło ,że do liv tyler,audrey tatou,brigitte bardot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło że do Julii Roberts, Sigourney Weaver, Drew Barrymore, renee Zellweger, Courtney Cox, Emmy Watson, Kate Winslet, Liv Tyler dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, na każdym zdjęciu jestem podobna do kogo innego niezbyt dokładny ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu+++ooo___j
a ja nie umiem tego zrobic ej czeklam i czekam a mi nic sie nie pokazuje i zaladowalao sie juz wsio i nic nei bylo?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda jest podobna do
Barbary Streisand, Britney Spears, Brigitte Bardot i innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten Dunst 58% Halle Berry 57% Katie Holmes 50% (bez kitu troszke jestem do niej podobna) Sharon Stone 49% i jacyś beznadziejni faceci którzy są do mnie podobni chyba tylko dlatego że tak jak ja noszą okulary:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja jestem podobna w 73% do Christiny Aguilery (ani troche ;)), Penelope Cruz(lepiej),Milli Jovovich(nieee..) i w 72% do Shani Twain (moze?),Halle Berry (cos w tym musi byc, bo kilka osob mi juz mowilo :)),Natalie Portman (fajnie :D), Johnego Deppa (:O). Niezle sie usmialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg, Carrie, zabiłaś mnie tą stroną... :o Cameron Diaz - 68% (BZDURA!!!) Shirley McLaine - 68% (to już bardziej) Natalie Portman - 68% :D Jennifer Lopez - 67% Sandra Bullock - 66% Ava Gardner - 65% Emma Watson - 65% Aaaaavril Laaaaavigneeee..... :( A potem jeszcze jakaś Ninet Tayeb i Katherine Hepburn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taki jak swojego ojca syn. i nie chce byc do nkogo podobny ani z nikim utozsamiany. nie dala Bozia talentu do wybitnych dziel a moze zamiast porownywac sie do kogos odkryc w sobie piekno , ktore napewno jest tylko spi snem zimowym.czego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek nie marudź
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja najwyraźniej
z wyglądu jestem podobna całkiem do nikogo, bo żadne zdjęcie mi nie wyskoczyło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wyszło tak: Sharon Stone 72 % - nieee... Bette Davis 72% tym bardziej bardziej nie Aishwariya Rai 67% - czy ja wiem :o Audrey Hepburn 65% :D Jenifer Lopez 64 % :o Norah Jones 61% moze kiedyś jaki miałam takie włosy :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×