Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Do kogo jesteście podobni?

Polecane posty

- 72 % halle berry 69 %- kate winslet 66%- meg ryan 65 % ginger rogers 65 % - naomi watts 64 % romy schneider 64 % charlize theron 63 % sharon stone 63 % anna kournikova 62 % angelina jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jestem podobna do Aishwariya Rai w 73 %, w 72% do Cameron Diaz, w 70% do Eddyego Murphy (he ??????), w 70 % do Halle Berry, i znów do Christiny Ricci (o Boze czyzby to byla prawda ???:O), nastepnie do Penelope Cruz, do Shirley Mclaine (67%), Grace Kelly, Enyi, Audrey Tatou, (65%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rodziców
:D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daylight... a co chcesz od christiny ricci? :-) jest po prostu znakomita! z kazdej storny :-) a ja w 71% do faceta jestme pdobna :( kevin smith :/............. 70% Sophie marceau 69% michele pfeiffer 67% michael moore.......................................... 67% christina ricci 67% sandra bullock 66% Ayumi Harnasaki 62% lisa minneli 62% mae west 61% milla jovovich szkoda tylko ze ci wszyscy powyzej nie sa podobni nawet do siebie nawzajem ;-) malowiarygodne to... cyba zjej fotki uzylam - jakiejs zamazanej z imprezy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi wyjsc
wymaga hasla:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudy.... Ricci mi sie nie podoba - ile ludzi tyle gustów :) Stad ta frustracja. Teraz mi wyszlo nawet ze jestem podobna do.....ALEKSANDRA KWASNIEWSKIEGO...buahahaha (to juz wole Ricci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe,co piszecie, bo mnie jak sprawdzalam zawsze wychodzilo to samo 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
river phoenix, shannon doherty w 72 %, meg ryan71, Aishwariya Rai 69, Sophie Marceau 67, Avril Lawigne 61, britney, keira knightley, sofia coppola,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jodie foster, audrey tautou,shakira, patricia arquette, lindsay lohan, naomi watts, sofia copolla, ta cala aishawa costam rai, rene zellweger :P Niektore sie zgadzaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do Demi Moore i Liv Tyler. Oraz do Ivana Pawłowa, tego ruskiego uczonego, co badał odruchy szczurów:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest sciema :D wystarczylo, zebym sobie wykadrowala fotke po milimetrze wiecej z kazdej strony i juz jestem podobna do kogos innego :D a przeciez twarzy nie ubylo :P a jakby co to ja jestem wielka fanka christiny ricci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aishwariya Rai-72 % Naomi Watts-71 % cameron Diaz-71 % Nicole Kidman-69 % Angelina Jolie-68 % Halle Berry- 67 % Katie Holmes- 66 % Anna kurnikova- 66 % i Frank Sinatra- 66 % :O ni jak tu nie pasuje :O Ale jakby na to nie patrzec to wlasnie zrozumialam, ze ladne ze mnei dziewcze skoro do samych symboli sexu jestem podobna :P Sinatra tez sie w koncu kobietom podobal :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaw z tą stronką. Zaladowalam jedno zdjęcie to nic nie znaleziono , przy drugim doszukano się podobieństwa do: Katie Holmes (72%) Demi Moore (72%) Carrie -Anne Moss (72%) Olivia Newton John (72%) Vivien Leigh (71%) Johny Deep (70%) :D Tarja Turunen (66%) wogóle nie wiem kto to taki... :o Ubaw po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69% Aishwariya Rai 68% Bipasha Basu 67% Zhang Ziyi 66% Tarja Turunen 64% Penelope Cruz 64% Ayumi Hamasaki 62% Kate Winslet 61% Shannen Doherty 61% Celina Jaitley 60% Romy Schneider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeskanowałam też foto mojej wrednawej koleżanki z pracy i wyszło, że jest najbardziej podobna do Alfreda Hitchcocka - Ze też wcześniej tego nie zauważyłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
Mira Sorvino - bingo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene russo adriana foremben preity zinte angelina jolie natalie portman natalie imburglia kirsten dunst diane kruger siti nurhaliza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna emisia
a mnie wyszlo do heleny christensen:D serio to widze podobienstwo rysy twarzy fajnie az taka ladna jestem hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna emisia
hehe 83% helena christenen 74% cameron diaz 73% michelle williams 73% adriana lima fju fju niezle laski 72%daveigh chase 70% jaime pressly 68% corey feldman hehe to chlop 68% kristin kreuk ta tez ladna chineczka:D 67% hehe daryl hannah 67% norkys batista ta tez sliczna jednym slowem jestem fajna laseczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna emisia
fajna zabawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaaalena
christina ricci80% kate bush75% mena suvari73% emanuella beart74% dakota fanning75%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay Hernandez 74%, Jesse Bradford 67%...nie znam tych ludzi, widocznie nie jestem podobny do nikogo sławnego, też mi niespodzianka :(. Ale I tak dobrze, bo myślałem, że wyjdzie mi gollum 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aundrey Hepburn 74% Julie Christine 73% Stephen Chow 73%(?) Francoise Hardy 71% Luciana Salazar 71% Ruth Rendell 71% Liza Minnelli 67% Holly Marie Combs 67% Hutner Tylo 66% Twiggy 66% ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyka
ja do jakiejś catherine deneuve-ona ma swoje lata ja jestem nastolatką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyka--------->ale Catherine Deneuve była piękną kobietą.:) Zresztą do teraz jest piękną. A Ty pewnie jesteś taka,jaką ona była w młodości. Ciesz się,że jesteś do niej podobna🌻 A mnie wyszło,że najbardziej jestem podobna do Aundrey Hepburn.To jest dopiero szok wiekowy!:D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×