Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

🖐️ Hello! Nie bylo mnie jakis czas,bo wyjechalismy w trojke na kilka dni do rodzicow,a tam netu nie mam. Odpoczelam sobie,bo babcia z dziadkiem zajmowali sie wnuczkiem ;) Teraz z urwisem powtorka z rozrywki,juz zdemolowal cale mieszkanie,przejsc nie mozna.Wszystko z szafek wyciagnal :-0 :D Kasiulena kochana STO LAT zyj NAM!!🌻 I nie zalamuj sie,ze jestes rok starsza-to nie powod to narzekania lecz do radosci :) Bo im starsza kobieta tym lepsza(kobieta jak wino..! ) Dzis 13 piatek,wiec lepiej zeby dzien szybciutko minal. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez witam Weronika przeciez nie narzekam :)... jeszcze :D:D:D:D U mnie pogoda marna, spac sie chce i jeszcze mnie \"wszystko\" rozbolalo. Eh a jak Wam mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo byc na nastepnej stronie :) U nas bylo ladnie i cieplo caly dzien,teraz sie pochmurzylo i ide pic kawe 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Winna jestem jakas krotka opowiastke o wakacjach. Zaczynam wiec Bylismy w Niemczech w okolicach Stuttgartu najpierw na weselu u znajomych a potem jezdzilismy po tym landzie i troszke zwiedzalismy. Bylismy np na wyspie Mainau na jeziorze Bodenskim (ktora znana jest pod nazwa wyspy kwiatow, poniewaz znajduja sie na niej same ogrody – jest to wyspa egzotyczna, pelna aromatycznych roslin). Z ciekawostek jeszcze dodam ze przez prawie siedem stuleci wyspa ta byla pod wladaniem Krzyzakow az do czasow Napoleonskich. Pojechalismy rowniez zobaczyc zamek Neuschwanstein (schwan –labadz) zwany labedzim. To ten zamek, ktory zainspirowal Walta Disneya . Zamek wybudowany zostal w XIX wieku dla ksiecia bawarskiego Ludwika II zwanego Szalonym. Ksiaze ten byl zdziwaczaly i mial obsesje na punkcie swojego bezpieczenstwa. Podobno ksiaze ten nigdy nikogo nie widywal. I tak np wszystkie posilki spuszczane byly do jadalni po linach, a sluzacy mieli nakaz unikania ksiecia i beszelestnego poruszania sie po komnatach. Komnaty tego zamku byly bogato zdobione i kazda z nich miala jakis przewodni temat – nad kazym z obrazow i malowidel na scianach sprowadzonych zostalo wielu znakomitych malarzy tamtej epoki z calego kraju. Z ciekawostek dodam ze w zamku tym wybudowana zostala rowniez grota ze stalagmitami i stalaktytami, z ktorej przez male przeszklone drzwi mozna bylo przejsc do zimowego ogrodu (rowniez we wnetrzu palacu) w ktorym to Ludwik II uwielbial przesiadywac. Nastepnie pojechalismy do miasteczka narciarskiego Garmish Parten Kirchen. Miasteczko to polozone jest w Alpach i znane jest z tego ze dosc czesto przeprowadzane tam sa skoki narciarskie. Co prawda sniegu juz nie bylo i na nartach nie pojezdzilismy :D ale za to wjechalismy sobie kolejka linowa na najwyzsza gore, ktora miala wysokosc 3000m zwana Zugspice- widoki byly nieziemskie. Potem pojechalismy do Munchen do jednej z najstarszych galerii na swiecie zwanej Pinakothek. Galeria ta wybudowana zostala jeszcze w XIX wieku – w roku 1836. Zostala ona wybudowana na zadzanie Krola Ludwika 1 Bawarskeigo. Znajduja sie tam obrazy malarzy takich jak: Giotto di Bondone, Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Michelangelo, Titian, Raphael, Jacopo Tintoretto, Pieter Bruegel the Elder, Paolo Veronese, El Greco, Frans Hals, Caravaggio, Peter Paul Rubens, Nicolas Poussin, Diego Velázquez, Rembrandt van Rijn, Johannes Vermeer, Giovanni Battista Tiepolo, Joshua Reynolds, Francisco Goya. Z ciekawostek – podobno galeria ta wybudowana zostala by pomiescic ogromny obraz (chyba 6m wysokosci na 4 lub 5 m szerokosci) namalowany przez Rubensa – „Sad ostateczny” i od momentu umieszczenia go w tym muzeum jeszcze nigdy ten obraz nie byl z niej ruszany. I na sam koniec pojechalismy do Stuttgartu- pospacerowalismy troche po miescie poszlismy do ogrodka piwnego i tyle... podsumowujac fajnie bylo- szkoda tylko ze tak krotko i sie skonczylo. I to by bylo na tyle. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiulena pomylilam swoj nick anioleczek=veronica m ;-) Widze,ze Ty nie proznujesz podczas zwiedzania,jestes dobrze poinformowana co to jest i jaka historie skrywa :) I bardzo dobrze,ze z nami sie dzielisz ciekawymi zabytkami :) U nas pogoda powoli sie klaruje,jutro ma wrocic lato:DHUrRAA :) Ja pieke szartlotke ,chlopaki na podworku. Po poludniu jedziemy w odwiedziny do znajomych. Milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam w sobotnie popoludnie. Dzis siedzimy w domu bo M ma zapalenie ucha srodkowego i je leczymy :( - mam nadzieje ze juz niedlugo to potrwa :) Tez upieklam ciasto, ale nie szarlotke lecz kruche z wisniami. Pychotka :) Serdecznie pozdrawiam i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Chyba dziewczyny roztopily sie w ten upal ,bo pusciutko tutaj. Kasiulena jak pogoda u Was?Jest lato? Duzo zdrowka zycze Twojemu małżowi :) A my codzien kogos odwiedzamy albo nas odwiedzaja.Nadrabiamy poki jeszcze nie wszyscy w rozjazdach wakacyjnych. Pojutrze wyjezdzamy na kilka dni do mojej rodziny,wiec mnie nie bedzie. Yuupii,dostalismy zaproszenie weselne.Pierwsze wesele od dwoch lat.Wreszcie !Nawet na panienski jestem zaproszona,choc w sumie prawa takowego nie mam,mezatka jestem przeciez.. Ale upal!Ide zaraz na spacerek,poki jeszcze nie piecze na sloncu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam was upalnie ;-) Wreszcie powrocilam do swiata zywych bo jak pogoda byla beznadziejna to caly dzien spiaca chodzilam, teraz chociaz mam troche energii :-) Poztym u mnie wszytsko OK W nastepny weekend jedziemy nad morze ale tylko od piątku do niedzieli, dłuży wypoczynek we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku jak ja Ci zazdroszcze wakacji. W Polsce w dodatku pogoda wysmienita na wakacje nad morzem- a tutaj ciagle leje i leje. Nawet humoru brak. Mi niestety do konca roku podatkowego zostalo jeszcze 17 dni urlopu - i nie za bardzo wiem co mam z tym fantem zrobic, bo za wiele to nie jest - zwlaszcza ze musze wziasc pod uwage Boze Nardzenie. Musze a propos zamowic bilety do domu. Chce wakacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj z domku Wlasnie zaczelam wykorzystywac \"dni nauki\" przeznaczone na te sesje egzaminacyjna. Ciekawe jak mi pojdzie- czy za bardzo sie nie rozleniwie i nie zaczne sprzatac mieszkania zamiast uczyc sie. Zwlaszcza ze tesciowie przyjezdzaja do Nas za dwa tygodnie :-o! Milego dnia wszystkich zycze i trzymajcie za mnie kciuki bym sie nauka nie zniechecila :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiulena mocno trzymam kciuki,zeby przyjemnie i owocnie Ci sie uczylo :) Ja zaczynam sie pakowac,na tydzien(chyba) wyjezdzamy do rodzinki na wies ;) Jak ja nie cierpie sie pakowac :-0 Mam nadzieje,ze jak wroce nie bedzie tutaj pusto 🌻 Dziewczyny wpisywac sie!Nie obijac! Papatki🖐️🖐️do przeczytania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Ja tylko na chwile, zebyscie o mnie nie zapomnialy... Wszystkim urlopowiczom i wyjezdzajacym na wakacje milego wypoczynku zycze, a Tobie Kasiulena milej nauki :) owocnej :) Odkad Jula biega nie mam nawet czasu usiasc przy komputerze, a jak usiade to za chwile jest przy mnie i zabiera klawiature :) Obcielam jej ostatnio grzywke i wyglada jak mala japonka :) My juz prawie po urlopie, znaczy maz, raczej siedzielismy w domu, nie liczac krotkich wypraw po okolicy, najpierw nie bylo pogody bo non stop lalo, a potem tez strach wychodzic na dwor w tym skwarze, my to pol biedy, ale Julki wolalam nie narazac na przegrzanie...w sierpniu jeszcze planujemy wypad na pare dni nad morze, do Miedzyzdrojow... Blondi co u Ciebie? Mam nadzieje, ze juz wszystko ok... Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham lapka do Wszystkich :) Witaj Meg i please zagladaj czesciej bo mnie wszytskie dziewczyny opusily - buuuuuuuuuuuuuuuuuu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jak dobrze ze dzisiaj piatek. Pogoda nadal ladna, oby w przyszly weekend dopisala jak bede nad morzem. Oj kiepsko z frekfencja na forum :-( Aniszcza i Anula zadko zagladaja nie mowiac juz o innych dziewczynach :-( Do mnie przyjechali rodzice wiec mam ugotowane obiadki i mama zabrala sie za odchwaszczanie ogrodu ;-) bo strasznie go ostatnio zapuscilam. Zycze wam milego sobotnio-niedzielnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z krainy deszczowcow :( U mnie z kolei leje jak z cebra... Do mnie za to za tydzien przyjezdzaja tesciowie takze ten weekend spedze na robieniu porzadkow -buuuuuuu :( :-o Jak mija Wam dzien? Odzywajcie sie bo Wam klapsa dam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiulena nie strasz nas biciem :-D bo sie zamkniemy w sobie ;-) Cos wiem na temat sprzatania przed wizyta gosci, ja sprzatalam przed wizyta rodzicow, ale moja mama i tak lepiej po mnie posprzatala, wiec na kilka dni mam spokoj i porzadek w domu. I znowu mamy poniedzialek, mam nadzieje ze tydzien szybko minie bo w piatek jade na weekend nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alku :) Cala sobote spedzilam na sprzataniu i robieniu zakupow. W sobote wyszlismy do sklepu kupic kilka niezbednych rzeczy na przyjazd gosci - i na tym nasze przygotowania mialy sie skonczyc -a skonczylismy na kupieniu nowej szafy, serwisu itp rzeczy i na calkowitym przemeblownaiu mieszkania :) Umordowalam sie strasznie - mam nadzieje ze goscie to docenia :D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena takie spontaniczne zakupy sa najlepsze. U mnie po kilku dniach ladej pogody znowu pada :-( Mam nadzieje ze jutro bedzie juz ladnie. Eh byle do piatku i weekend nad mozem, moze byc chlodno byle nie padalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ladnieeeee :D:D:D:D:D:D:D:D Slonko swieci i kupilam sobie w zwiazku ze swietnym humorem fajna bielizne ;) :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena ja bielizne kupiłam w piątek taka rozmiar wieksza bo zaczyna mi sie ciasno robic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuu Alku Fajnie Ci :D Moja koleznka z pracy popatrzyla na te moja bielizne i powiedziala: \"takie male\" :-o I jak tu nie miec kompleksow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - obudzilam sie rano i nie moglam uwierzyc ze slonce swieci... wreszcie :D . Moja radosc nie trwala jednak dlugo bowiem nim zdazylam dojechac do pracy cale niebo bylo juz zachmurzone. Brakuje mi slonca i co z tym zwiazane dobrego humoru - czy ktos ma go w nadmiarze by mi troche uzyczyc? Pozdrawiam i wracam do moich papierkow :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie ostatnio słońca jak na lekarstwo. A jak powodzie u Ciebie nie dosięgy cię. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Poki co powodzie do mojego zakatka nie dotarly ... na cale szczescie :) Trzymajcie kciuki by to sie nie zmienilo... zwlaszcza teraz gdy rodzice M przyjezdzaja w odwiedziny... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 15 wyruszam nad morze, niestety tylko do niedzieli ale to zawsze cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku udanego morskiego weekendu!!! Kasiulena co u Ciebie? Mam nadzieje, ze woda daleko i nie pada juz... U mnie prawie nic nowego :) Jula biega, ja za nia i tak nam leci dzien za dniem :) A nowe jest to, ze poszlam do pracy na 2 godziny dziennie, fajna tak odskocznia, chociaz strasznie tesknie za Jula i przez caly czas mysle co akurat robi, ale jest wtedy z mama wiec chyba ma najlepsza opieke jaka moglabym sobie wyobrazic...A pracuje u znajomych w firmie, bo nie dawali juz sobie rady sami i troche im pomagam w papierkowych sprawach... Uciekam bo Jula akurat spi, a ja biore sie za przygotowania do jej jutrzejszych imienin :) Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg Fajnie ze wrocilas do pracy, ale wiesz nei przejmuj sei ta tesknota poeniewaz to sa nbaturalne odczucia kazdej mlodej mamy. Z kolejnym dzieckiem bedzie CI duzo latwiej ;) :D Przygotowania do imienin mowisz... czyzby Twoje? Jesli tak to zycze z calegos erca duzo radosci i usmiechu na buzi i by wszelkie twoje zyczenia sie spelnily 🌻 Alku - udanego urlopiku - duzo pogody zycze :) ale niezbyt upalnej co by cie ten urlop nie wykonvczyl :D A u mnie juz nie pada... Dzisiaj umowilam sie ze znajomym na kilka drineczkow i mam nadzieje ze bedzie sympatycznie. Poza tym nic ciekawegoi sie nie dzieje ( no i tesciowie przyjezdzaja juz jutro wiec bede miala jeszcze mniej czasu na forum~) Serdecznie pozdrawiam i piszcie wiecej - na prawde jest mi milo jak widze kolejny poscik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×