Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Czesc!!! Meg dziękuję za zdjęcia :-) Sliczna jest Julka. Anula u mnie już obiawy sie pojawily - calodniowe mdlosci ;-) A jak ty wytrzymujesz w pracy bez Dominiki?? Kasiulena zazdroszcze fajnej zabawy ja dawno nigdzie sie fajnie nie bawilam, ostatnio tylko zmeczona jestem i ciagle bym spala. Szkoda ze weekend szybko minal, jestem totalnie bez siel i nie chce mi sie chodzic do pracy. Milego tygodnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku to Twoje zmeczenia to cale uroki bycia w ciazy :D:D:D Pozdrawiam i milego tygodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ Chcialam bardzo podziekowac za zdjecia Dominisi i Julci :) Obie sa sliczne i takie radosne :) Milo popatrzec na takie male ksiezniczki. Jak sie zdecyduje na coreczke,to bedziecie glownymi sprawczyniami ;) :classic_cool: A mowilam twardo,ze poprosilabym o chlopca drugiego ;) Kasiulena a co bys powiedziala na pokaz samolotow w Goraszce? Byl w miniony weekend,a ja nie skorzystalam choc niedaleko mam. Ale i tak na niebie bylo glosno i pokazalam Przemkowi,byl zachwycony. I przyznaje,ze mundurowi to niezle ciacha,mhmmmmmmmm ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z popoludnia JAk mija dzien? U mnie zaczal sie calkiem dobrze. Promyki slonca obudzily mnie rano i bezchmurne niebo rozpozceirajace sie az po horyzont. Wyjrzalam przez okno i w oddali zobaczylam roznobarwne pola i lasy w roznych odcieneiach zieleni i zolci. Pomyslalamze bedzie piekny dzien i nawet z ucmiechem an buzi wybralam sie do pracy. Ale jak to zwykle bywa wszytsko co dobre musi sie skonczyc. Siedze teraz w biurze wygladam przez okno - za oknem szaro i ponuro, chyba bedzie lac. Ale byc moze to i dobrze -niech sobie teraz popada ... byle tylko w moj urlop bylo pieknie Pozdrawiam i milego popoludnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! U nas deszczu brak i zaczyna sie susza, sloneczko swieci i jest cieplo, chociaz mialo sie dzisiaj ochlodzic. Spac mi sie chce niemilosciernie, a dzisiaj po pracy fryzjer a potem przychodza znajomi wiec sobie nie polniuchuje. mam nadzije ze do wieczora pogoda sie nie zmieni bo nie posprzatalam w domu i gosci chcialbym przyjac w altance :-P Zycze milego dnia i przesylam Tobie Kasiulenia troche sloneczka *************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Nie odzywam się bo żyję jak w kołowrocie. Jestem tak zmęczona, ze na neta nie mam już siły. Jeden plus tego wyczerpania, ze jak juz mam czas coś zjeść to jestem tak zmęczona, ze mi się odechciewa. W nagrodę kupiłam sobie ..... miniówkę :D i nawet fajnie w niej wyglądam. Właściwie pozostało mi na brzuchu i w talii a że to bardzo kłopotliwe miejsca to nie liczę na cuda i daję sobie czas. Do celu pozostało mi 10 kilo, więc do września na pewno trzeba utrzymać reżim. Nie stosuję żadnych wspomagaczy, no ale @ powróciła (dzięki ci Boże, bo myślałam, że znów w ciąży jestem) i powróciły zachcianki, na krótko przed i w czasie. Niestety na słodycze. Dobrze, że chociaż w tym czasie nie tyję, ale wyć mi się chce na widok tortu, czy białego chlebka, ciepłych bułeczek z masełkiem i pomidorkiem 😭 Dziś o 14.00 mam rozmowę z panią dziekan PWSZ w Elblągu. Chcą mnie przyjąć,ale nie przenosząc bo status nie pozwala z warunkami, ale na I semestr, przepisać oceny i przeskoczyć na III :) Matmę i mikro będę powtarzać na II semestrze razem z różnica programową, a dalej ciągnąć drugi rok studiów :) Będzie mi ciężko na początku, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę. Przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia, ze nie spróbowałam. W sobotę mam egzamin warunkowy z rachunkowości, tylko ten tydzień jest do bani i poprzednie z resztą też. Od kiedy Kuba złapał te zapalenie krtani to cały czas jest chory. Z jednego wychodzi w następne wchodzi-dostaliśmy skierowanie do alergologa, bo teraz jest to już na bank alergia. Dzis wizyta u laryngologa bo jest podejrzenie powiekszonego 3 migdałka lub skrzywionej przegrody nosowej, jeszcze łapię mu mocz na badania, bo miał 3 dni gorączkę, ale wysypka się nie pojawiła-może być od zębów, ale nie koniecznie-lepiej sprawdzić. Ten urwis przed chwilą zmarnował mi pół opakowania chusteczek, bo nie zauważyłam kiedy sie do nich dorwał i tak jest ze wszystkim. Włazi wszędzie po prostu wszędzie do tego łobuzuje chyba gorzej od Maćka, albo ja się starzeję ;) Dla świetego spokoju wsadziłam go teraz w chodzik, bo co chwilę cos ode mnie chciał. A wiecie, że Marek nic jeszcze nie wie o moim urlopie ;) dowie się jak już będę na miejscu, żeby mi planów nie pokrzyżował. eh wypiłam dziś już dwie kawy i wzięłam nurofen a nadal czuję się jak walnięta obuchem :( Normalnie mojego Maciusia opanował owczy pęd-bo koledzy tak robią to i on, nawet smoczka porzucił, bo koleżanki w klasie go wyśmiały, a że było to przy mnie to wykorzystałam dobry pretekst by pozbyć się \"intruza\" :D Tylko spryciarz jak chce kupę to trzyma aż do powrotu do domu lub przed wyjściem do przedszkola, tylko po to by się zwalić w majtki-za nic nie mogę go przekonać do kibelka czy nocnika:O Może któraś z was już to przeszła i ma jakąś dobrą radę? Kurde hydraulik przyjechał, a chciałam jeszcze wysłać i obejrzeć zdjęcia buuuuuuuuuu 😭 no cóż może później...... jeszcze Kuba śpiący i marudzi :O 😘 😘 😘 😘 😘 za to, że do was już nie zdążyłam napisać tylko o sobie i o sobie jak egoistka :( Alku a cóż to za nieoczekiwana zmiana nicku? czyżby na stałe ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nawet nie zuwazyłam że napisałam pod nikiem który mam z forum dla staraczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zastanawialm sie ktoz tu napisal? :D Aniu - jak maluchy podrosna to troszke odsapniesz i bedziesz jeszcze wspominac ten caly kociol :D Tymczasem trzymaj sie dzielnie i jakos wytrwaj. Powodzenia na Uczelni :) Pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Byłam wczoraj w szkole.Do egzaminu oczywiście nie podeszłam, bo miałam tyle roboty, że nawet do notatek nie zajrzałam. Przynajmniej zwrócą mi kasę za niewykorzystane warunki. Odebrałam dokumenty i już nie jestem studentką, a przynajmniej do wtorku bo wtedy składam dokumenty do PWSZ w E-gu. Mam nadzieję, że jakoś mi się sytuacja unormuje i nie zawalę znowu. Muszę pomyśleć o jakiejś konkretnej metodzie anty, bo coś mi się libido podniosło (ku zadowoleniu M) i mam w kółko stresa, ze znowu wpadnę. Ciekawa jestem jakie skuteczne są te plasterki. Powiedziałam dziś Markowi o naszym urlopie w Kątach. Minę miał niedowierzającą, ale się nie sprzeciwił. Dobrze, ze Honda już na gaz to będę mogła z czystym sumieniem kursować do domku. Kasiu przykro mi ale na pewno następnym razem się powiedzie 🌻 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulenia :-( następnym razem bedzie lepiej!!! Blondi życzę powodzenia w nowej szkole :-) A mi sie nic nie chce a juz najbardziej to nie chce mi sie chodzic do pracy :-P Trzymajcie sie dzielnie dziewczynki i byle do piatku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei deszcz leje od okolo 4 godzin i nie zamierza przestac- juz mam tej pogody po dziurki w nosie. ~Pracowac tez mi sie nie chce i jedyne co mnie trzyma w pracy to fakt ze od piatku mam urlop i jade sobie na caly tydzien do Niemiec. Pozdrawiam serdecznie i dzieki za slowa pocieszenia- nastepnym razem musi byc lepiej :) Caluski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziu mam nadzieję, że będzie lepiej niż na WSB, bo tam to w ogóle nie są elastyczni i traktują człowieka jakby mieszkał w Gdańsku, nie pracował i cały czas bąki zbijał. Ja ci się nie dziwię, że ci nic się nie chce, też miałam potwornego lenia w pierwszym trymestrze. Cały czas byłam zmęczona, w drugim już lepiej, ale nadal spałabym całe dnie, dopiero w trzecim miałam powera. Kasiu u nas też leje. Wczoraj było ładnie a w nocy burza i cały czas tak daje, podobno ma być tak do końca czerwca. Na szczęście ciepło ok 22 stopni C. Pozdrawiam dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Bylismy nad morzem a dokladnie w Łebie.Wrocilismy w niedziele,ale jakos dojsc do siebie nie moge ;) Przemek bal sie plazy,a dokladniej piachu,bo nie chcial po nim isc.O zanurzeniu w morzu juz nawet nie marzylismy/ No nie wiem,czemu taki dzikus z niego :D Pogoda dopisala,zjaralismy sie troche,zwlaszcza na plecach.Przemka potraktowalam filtrami,a siebie juz nie nabalsamowalam i skutek byl szybko. W piatek przesiedzielismy w pokoju,tak lalo :( Ale ogolnie bardzo zadowoleni,bo jeszcze nie bylo tlumu ludzi,dzieciakow.W niedziele juz dopchnac sie do plazy nie mozna bylo 😠Wiadomo...sezon sie rozpoczal. Teraz leje u nas,ciemno jak w ..... Zimno,brrrr!Ledwo 14 st.ciepla :-0 Ide zrobic jakis obiad a mlodego do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika moj maz jak byl malym chlopcem tez nie lubil plazy poniewaz nie lubil miec lapek brudnych :D:D:D i tez nie podobalo mu sie jak jego mama rozbierala sie do samego stroju i plackiem na plazy lezala ( chodzil wowczas wokol niej recznikiem i caly czas ja przykrywal :D:D:D Dziwne ze mu tak nie zostalo. Jedyne co sie ostalo po tamtych czasach to niechec do brudu - i tak np nigdy by pod namiot nie pojechal bo raz nie wygodnie a dwa brudno. I chcac nie chcac mam meza \"bialego kolnierzyka\" - nic co wymaga uzycia sily mu nie imponuje :) tylko by klikal w ten swoj komputer.... Aniu powodzenia w nowej szkole- na pewno sie wszytsko ladnie pouklada! 🌻 A u mnie.... Moje urodziny juz za pare dni- bede wowczas na weselu czyli tak jakby podwojne swietowanie Ech! A przeciez nie musieli... ;):):) U mnie urwanie glowy- ledwo znalazlam czas by cos przegryzc i lece dalej ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Witam sie z Wami dzisiaj poraz ostatni w tym tygodniu :) Jutro wyjezdzam na tygodniowe wakacje, ale zarza po powrocie podesle Wam zdjecia (o ile beda jakies ciekawe) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasoilena ale zazdroszcze urlopiku. Ja własnie zasypiam na siedzaco w pracy a jeszcze musze wytrzymac 2 godziny a i potem sie nie poloze bo znajomi przychodza. Trzymajcie sie dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiulena pocieszylas mnie :)Dzieki ;) Mam nadzieje,ze nie bedzie mnie przykrywal recznikiem :D na plazy.Ale to chyba fakt,ze taki czyscioszek i moze sie brzydzil piasku publicznego ;) Jak ma jakis okruch na reku albo czarne lapki,leci do mnie i pokazuje,zebym wyczyscila,umyla raczki ... My juz po kolejnym wyjezdzie.Wczoraj wrocilismy.Niedaleko domu ale zlapalismy troche oddechu.Dzis maz poszedl do pracy a ja po raz pierwszy od dwoch tygodni sama na sam z dzieckiem ;-) Pogoda sliczna,tylko sie opalac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku ciesz sie,ze jestes ospala,to dobry znak(mnie tak mowili)Korzystaj ze spokoju i snu,a dziecko nie wywali Wam zycia do gory nogami jak juz przyjdzie na swiat i da pospac w nocy :) Bo jesli matka w ciazy spokojna i radosna,dziecko tez takie bedzie. Znaam mnostwo przypadkow,kiedy kobiety w ciazy lataly jak nakrecone,a dziecko pozniej dalo czadu.Nie mowie o kolkach,na ktore sposobu nie wynaleziono :-0 Wlasnie moja kolezanka ,ktora urodzila ponad miesiac temu walczy z kolka i wyglada jak zombi.Zal mi jej,ale nikt nie potrafi pomoc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! Kasiulena wyjechala i si etu pusto zrobilo. Ja tez jestem ciekawa co u Dodotki, Kate Wit, Omki i oczywiscie Majenki + pewnie juz od dawna za wielka woda. A u mnie srednio ciekawie, mam zapalenie drog moczowych, musze brac antybiotyk :-( i nadodatek siedziec w pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku jak to??? Bakteria w moczu? I mozna brac antybiotyk w ciazy??? Zycze szybkiego powrotu do zdrowia 😘 Tak,Kasiulena wyjechala i pusciutko tutaj. Szkoda,ze dziewczyny zostawily nas tu same na topiku.Majena,Dodotka,Kate wit,Omka zajeta swoim synkiem,Iriss.W kazdym razie czekamy cierpliwie na ich odzew. Pogoda koszmarna!!!Juz nie pamietam kiedy ostatnio bylo takie beznadziejne lato! jestesmy uwiazani z domu,bo strach wyjsc na spacer.Co rusz pada,wiatr bardzo silny. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam po powrocie- jednak opowiem Wam jak bylo innym razem poniewaz jestem bardzo zmeczona (jakby nie PATRZEC JESTEM O ROK STARSZA !!!). Podesle tez zdjecia. tymczasem zabieram sie za pranie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi 🌻 Kasiulena wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I czekam na relację!!!! Weronika nie było innego wyjącia trzeba było wziąć antybiotyk, czytałam w necie że jest nieszkodliwy dla płodu. I znowu poniedziałek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieki za zyczenia :) U mnie nic ciekawego- po urlopie :( , caly dzien spedzilam na kursie doszkalajacym, a jutro do pracy... Troszke jestem zmeczona- wiec o wakacjach opowiem Wam w tym tyg jak tylko znajde wieczorem czas by wam to opisac :D Pozdrawiam i milego tyg zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam zza biurka. Jesli macie konta w facebook-u - www.facebook.com to mozecei w moim profilu obejrzec zdjecia z wakacji. :) Napisze cos wiecej pod koniec tygodnia :) Buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×