Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

MASZ WIADOMOSC

Polecane posty

nie chcialem, by to tak zabrzmialo. Tylko poprotu wpadaloby mi pojechac, ale nie dam rady. Dobrze, ze na forum sie pisze :) Tu przynajmniej mam jakas komunikacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accept
-->setunia ---mmmmniam naleśniki po meksukańsku z pieczarkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam, juz trzeci raz... wzruszylam sie, kurcze, dodatkowo bo zapisalam sie do klubu odchudzajacych, a tutaj ktos kurcze gotuje grzybowa... JESTEM GLOOOODNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accept
hej ! grzybowa to nie naleśniki po meksykańsku , zmykam bo mój żołądek chce jeść :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesniki usmazone , fasz konczy wlasnie robic moj szwagier a moja siostra zaraz bedzie je nadziewac i zapiekac ------> pelna organizacja:D Ok napisze pozniej ten przepis Ja sama nigdy ich jeszcze nie jadlam i nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że będą smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesniki byly pycha ale zjadlam tylko dwa bo juz wiecej nie moglam:D Nalesniki to chyba kazdy wie jak sie robi ?? Jesli nie to bierzemy mleko (w zaleznosci ile chcemy tych nalesnikow usmazyc ja wzielam 1l mleka i wyszlo ponad 20scia) Maka-bierzemy tyle maki by uzyskac ko0nsystencje gestej smietany Ja daje 2jajka Troszke oleju i proszku do pieczenia i troszke soli farsz: tutaj tez wszystko zalezy od tego ile chcemy miec tych nalesnikow, my zuzylismy jedna kostke miesa mielonego w kostce niecala puszka czerwonej fasoli nie cala puszka bialej fasoli niecala puszka kukurydzy w puszce cala puszka pomidorow w puszce i mala puszeczka koncentratu pomidorowego mala cebulka ok 20dag twadrego zoltego sera przyprawy:sol, pieprz, papryka ostra, oregano (my dalismy oregano ostre) rada: zamiast kupowac te wszystkie puszki , mozna kupic jedna puszke \"mieszanka meksykanska\" czy jakos tak to sie nazywa ale tego nie udalo mi sie dostac wykonanie skladniki ciasta nalesnikowego zmiksowac smazyc na oleju tak zeby nie bylu surowe (a jak nawet troszke sie nie dosmaza to pozniej i tak sa jeszcze zapiekane) Kroimy obrana cebulke podmazamy na oleju i dodajemy rozdrobnione mielone mieso, przyprawiamy sola i pieprzem i smazymy to ok 5 minut Nastepnie dodajemy pomidory w puszce , ktore nalezy wymieszac z miesem mielonym i caly czas to trzymamy na ogniu, dodajemy przecier pomidorowy po kolei dajemy odsaczana czerwona fasole, biala na koniec kukurydze w puszce rowniez przed wsypaniem odsaczamy ja doprawiamy przyprawami Gy jest zageste dolewamy odrobinke wody. gdzy farsz jest juz gotowy , to mozemy juz nagrzewac piekarnik , nasawiamy na ok 18o stopni Nadziewanie nalesnikow ser zolty zetrzec na tartce o grubych oczkach na kazdym nalesniku ( mniej wiecej na jego srednicy) robimy sciezke z sera zoltego przez caly nalesnik a nastepnie na ser wykladamy farsz ( nie na calym nalesniku tylko paseczek farszu i sera przez srodek nalesnika) po czym zwijamy nalesnik w rulonik Tak nadziane nalesniki ukladamy w naczyni zaroodpornym ( mozemy je tez posypac serem) i wkladamydo nagrzanego piekarnika na ok 15 minut Jeszcze jedna rada:D mozna do farszu -a nawetjest to wskazane-dodac pieczarki Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie dzięki za przepis
pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam sobie dwa dni temu
te naleśniczki i były po prostu wysmienite,przepyszne no i wogóle rewelacyjnie smakowały nie tylko mi ale kazdmu komu dałam spróbować;)Rozeszły sie u mnie w domu w ciagu kilunastu minut:-)Musze jeszcze raz je zrobic bo każdmu smakowały.Faktycznie były pyszniutkie;) Jeszcze raz wielkie dzieki za przepis:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także uwielbiam
ten film;)Wogóle strasznie lubie komedie romantyczne np.Ja Cie kocham a Ty śpisz,Masz wiadomość i inne.Szkoda tylko,ze tak rzadko puszczają takie filmy w tv.Powinni więcej krecic takich fajnych filmów;)Wolę obejrzec sobie komedię romantyczna niż jakies bezsensowne filmy co sie morduja,bija i strzelają;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja cie kacham a ty spisz , tez widzialam pare razy Tez nad tym ubolewam ze tak malo jest takich filmow w tv A \"randka z ksieciem\" znasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie znma ale
słyszłam,ze to dobry film.Muszę sobie go wypozyczyć:-) Fajnie gdyby w tv puszczali czesciej takie filmy,po ich obejrzeniu życie jest jakieś takie lepsze i cłżowike bardziej optymistycznie patrzy w przysłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obejrzeniu takiego filmu sie strasznie rozmarzam(chbya nowe slowo stworzylam:D) Bo gdybym miala kogos do przytulania o inaczej bym te emocje odreagowywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niesttey nia mam akurat
niekogo do przytulenia ale ciagle mam nadzieje ze kogoś takiegoi spotkam;)Przez te filmy naprawde mozna sie rozmarzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Dzisiaj na TVN o 20 kolejna komedia romantyczna: "Przesyłka expresowa" myślę, że warto obejrzeć, zważywszy na to, że oglądałam ten film już 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiadomosc
a ja wierze ze cos takiego moze zdarzyc sie naprawde,od paru miesiecy pisujemy ze soba, i jestesmy pokrewnymi duszami :) i czuje jakbym kochal ta osobe choc jeszcze jej nie widzialem ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem ze jest ta komedia na tvn ale mi tak brzydko odbiera ten kanal no ale przeciez ostatnio tak wlasnie ogladlam masz wiadomosc:) mam wiadomosc--------> ja tez tak pisalam ale to okazalo sie nie wypalem trafilam na niewlasciwa osobe, a tak wogole to rozmawiam z jednym kolega juz ponad 3laa chbya na gg i mowimy sovbie o wszystkim :D ale on juz znalazl swoja polowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak Wam się podobał
film"Przesyłka ekspresowa"?Wg mnie była to calkiem fajna komedia,jednak "Masz wiadomość"bardziej mi się podobała.Była bardziej roamntyczna,nastrojowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrezygnowalam z tej komedii bo i tak zle mi odbiera tvn a chbya juz to ogladalam:) Ogladalam film na tvp1 to bardziej byl dramat ale tez o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiadomosc
setunia a czemu okazał się niewłaściwą osobą? my też rozmawiamy ze sobą o wszystkim i chyba nie mamy przed sobą sekretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc------->:) bo ten jeden ktory to okazal sie niewlasciwa osoba (mailowalam z nim w wakacje tak calkiem inaczej czulam sie jak bohaterka ksiazki\"samotnosc w sieci\")to okazal sie zboczencem , dewiantem:( A kolega z ktorym rozmawiam na gg chyba jzu od 3lat to ma dziewczyne i juz ale nadal rozmawiamy bo fajnie nam sie rozmawia:), proponowal spotkanie ale zaraz pozniej poznal to swoja i o spotkaniu naszym juz nic nie wspominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiadomosc
setunia też czytałem tą książke ;) no ja naszczęście nie jestem dewiantem ani zobczeńcem tym napewno nie rozczaruje :D gorzej jeśli już chodzi o sam sex :P to może się rozczarować hahahahhahahh :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc------> i nigdy jej nie widziales jeszcze????a jak daleko mieszka od Ciebie??????ja z tym moim przyjacielem /kolega z gg to ciagle sobie jakies fotki wysylamy jak mamy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiadomosc
Ona mnie widziała ;) wysłałem kilkanaście zdjęć :) nie prosiła o nie sam wysyłałem żeby nie była później rozczarowana :D ja jeszcze jej zdjęć nie widziałem ale wygląd dla mnie nie jest taki ważny, nawet o zdjęcia nie prosiłem.. prawda że jestem wariat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc-------> si jestes troszku wariat:D , to ona musi byc bardzo interesujaca rozmowczynia, i wogole cos w sobie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiadomosc
jest bardzo interesująca i zgadzamy się w wielu sprawach, bardzo podobne gusta nawet mamy ;) z taką dziewczyną jak ona to się ma ochote ślub brać i zestarzeć razem :P ale to jeszcze zobaczy się jak się losy potoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomosc------->a jak daleko od siebie mieszkacie??????? zaraz musze spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×