Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość bisc
A ja troszkę z innej beczki... Mam drewnianą szafkę w kuchni (tzw. paździeżówka). Przez czas kiedy tam stoi, zdążyła pochlapać się tłuszczem. Teraz sam front szafki ozdabiają "piękne" plamy z tłuszczu, których żadnym sposobem nie mogę ściągnąć. Macie może jakiś pomysł? Pozdrawiam, Bisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo...
podnoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-plama-plama
a jaki to ma byc rozpuszczalnik na ten wosk bo zaprasowałam i plamy sa ale sie boje uzyc rozpuszczalnika pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekejeke
a jak usunąc plamę z....pasty do zębów?? zaplamiłam szarą bluzkę i za nic w swiecie palma nie chce zejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna kreconka
Ja ma na dzinsach plame z wosku. Przeprsowalam przez kartke, niby ten wosk zszedl ale na spodniach i tak pozostala taka ciemna, tlusta plama. Nie mam pojecia co zrobic, zna ktos jakis sposob poza rozpuszczalnikiem i bezyna? prosze o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukprofil
Jak zmyć super glu z karoseri samochodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie jak się pozbyć starych plam (pot+antyperspirant) z białych bluzek? :P Już 1,5 doby moczyłam w Vizirze(do białego) + Vanishu... teraz bluzki leżą z \"plamami\" wybielacza pod pachami ;) ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyny tu PAN
Zrobiłem plame z farby i wziołem na wacik troche spirytusy salicylowego, zaczołem wcierać w plamę. Następnie suszarką na najwyrzszych obrotach zaczołem suszyć i plama znikneła. Dokładnie jak Jaś Fasola HE HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody niedoswiadczony
jak pozbyc sie plamy z koszuli z przypalonego zelazkiem kurzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa
jak pozbyc sie plamy z soku bananowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira0001
Proszę o pomoc w usunięciu plam .Mam problem z usunięciem plam z lakieru,tzn.w spodenki z materiału z domieszką włókien sztucznych został wtarty lakier z parkietu do gry w sitkówkę,próbowałam usunąć benzyną oczyszczoną,zmywaczem do paznokci, ale nie dało to najmniejszych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rochcia
Jak usunąć kreskę zrobioną długopisem na jeansach? Czytałem, że wystarczy spryskać lakierem do włosów i rzeczywiście robiąc eksperyment na starych jeansach zeszło od razu. Ale drugie jeansy, o które mi chodzi były już prane i nie pomaga. Wie ktoś co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczan_07
plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Jak wywabić z ciała plamy od bejcy?? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal
jak się pozbyćplamy po markerze??pomózcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka001
A jak pozbyć się plam tłustych na spodniach! Jak byłam nad morzem ufajdałam sobie spodnie tłuszczem z kiełbaski z grilla! Dałam je do pralki ale plama nie zezzła ! Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyss
A ten caly amway np.gdzie mozna zakupivc? bo ja mam plame na mojej ulubionej bluzce i wolalabym zeby zniknela....z gory thx:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyss
a z ta plama na spodniach to ja zawsze z plama z tluszczu robie tak:po prostu polewam plynem do mycia naczyc ale to nie moze byc zaden tani plyn do mycia naczyn albo plyn do plukania...i wlozyc do pralki ale nie wlaczac od razu tej pralki:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plamy pozostawione przez psią ślinę? Duży pies oparł paszczork na czarnych jeansach męża. Nie schodzi niczym...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłka - pisak - plamy lemonka
Hej, mam pewien problem, otóż mój młodszy brat pomazał mi po piłce nożnej pisakiem i nie da się tego zmyć, znacie jakieś sposoby na tego typu plamy? Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkour
Ja poplamiłąm sobie woskiem ulubioną bawełnianą bluzeczke, zaprasowałam przez papier ale została, plama bałam sie wybawiać ja spitytusem czy benzyną, wyprałam ją za poradą babci pare razy w płynie do prania, następnie do mycia naczyń i na końcu w szamponie i po plamie ani śladu;))) polecam szczególnie na kolorowych ubraniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symeonek
mam problem poplamiłem koszule bawełnianą samowybielaczem... zna ktoś sposób na takie plamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaklarus1
Hej a nie wie ktoś jak wyczyścić plamy z butów z satyny?Chodzi mi o zwykłe plamy powstałe podczas chodzenia:kurz, ślady po podeszwach itp. Bardzo proszę o szybką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankon
mam problem maly. kupilam sobie nowe korale w kolorze zlota.zalozylam raz i wlozylam od pudelka z pozostalymi rzeczami no i po koralach. zasniedzialy jakos dziwnie. stracily barwe poblask... :( to sa takie koraliki jak robia bombki na choinke tj. takie jakby obwiniete gesto cieniutka niteczka zlota... naprawde byly sliczne i jest mi ich bardzo zal. bardzo prosz o pomoc. moze jest jakis sposob na uratowanie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finulka
Help.Jak pozbyć sie tłustej plamy z kebaba??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beinshadow
Czy ktoś wie, jak usunąć ze stolika ślady po 'kropelce'? Wylała mi się ;(. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira85
A moze mi ktos powiedziec jak usunac plame z krwi na łóżku?!dodam, ze jest to gąbka pokryta jakas bawelna i nie ma mozliwosci jej sciagniecia. jest duzych rozmiarow. ktos wspomnial o wodzie utlenionej, ale czy to jej nie rozpaprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitamina1983
jak pralam moje ulubione jasne dzinsy, wrzucilam je do pralki z ciemna koszulka i niestety zostaly na nich odfarbowane plamy. moze znacie sposoby na usuniecie tych plam. prosze pomozcie z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta77
To raczej nie na temat ale ktos się pytał o odfilcowanie sweterka.Nie wiem czy to zadziała ale ubranko i tak jest zniszczone,więc warto sprobowac.Proszę paczuszkę amoniaku rozpuścic w gorącej(!)wodzie i w tym namoczyc ów sweterek.Słyszałam,ze pomaga.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwusia24
DLA ZDESPEROWANYCH!!!!! Plamy na ubraniu po super glu da sie usunac. Bylam bardzo zdesperowana bo poplamilam super glu ulubiona kurtke mojego meza, wiec godzinami szukalam sposobu na ich usuniecie. Ostatecznie postanowilam podjac ryzyko i to przeprasowac przykladajac inny material dodatkowo uzywajac na plame duzej ilosci pary. Po jakis 3 minutach prasowania klej tak sie zeschnal ze udalo mi sie go zdrapac, a mniejsze plamki pocieralam materialem i same odpadly. Tak wiec do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×