Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość Różżowa
mam pewien problem moja mam wyprała mi jasne jeansy ze swoją czerwona bluzka z czego po wyciągnieciu okazało sie ze bluzka puściła kolor i zamiast jasnych spodni mam różowe.chciałabym sie dowiedziec jak przywrócic im popszedni wygłąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankon
super forum a raczej sto pytan do...no wlasnie tylko do kogo..skoro kazdy pyta a nikt nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotofik
Błagam mam problem, bawilam sie swieczkami i rozlalam na dywanie. Wzięłam chusteczke zelazko przeprawsowalam i chusteczka byla cienka i sie przypalila oderwalam ja szorowalam ale zostala spora plama i szorstki dywan jest w tym miejscy=u mama mnie zabije pomocyyy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotofik
Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karotofiku ja mam też kłopot ,moja córka miała wczoraj Andrzejki i wylaLy dużo wosku na rudą wykładzine i na dodatek ma długie włosie,też próbowałam serwetkami no i oczywiście wtopiły się w wykładzinę próbowałam szorować szczotką i plama zrobiła się jeszcze większa i szorska.Szukam pomocy bo plama jest na samym środku pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greed
Jesteś boska, wiesz o tym? Gdybym mogła, wysłałabym Ci kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi
powiedcie mi usunąć plamy z flamastrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi
aj_em powiedz mi jak usunac plamy po flamastrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kylsonn
a macie jakies pomysly na wyblakły kolor plamy po kleju na dżinsach? użyłem acetonu i teraz sa 4 biale kropki na spodniach w okolicach rozporka ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruta6
Plamy z wosku usuwa się letnim żelazkiem. Należy przeprasować plamę przez bibułę najlepiej kilka warstw (np. przez papierowe serwetki). Ostatnio byłam w markecie i widziałam takie małe odplamiacze firmy Dr Beckmann na różnego rodzaju plamy np. flamastry, długopis, krew, kleje itd. Nie wiem czy działają ale można spróbować, kosztują ok. 8 zł. Są też na aukcjach allegro. A ja większość plam szczególnie tłustych usuwam dość skutecznie Vanishem Duo Power - dwukomorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marriettka
potrzebuje łatwego w zoorganizowaniu domowego sposobu na usuwanie plam z pudru podkładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo_w
Witam!!Mam problem z plamą na kurtce,usiadłam na siedzenie na którym wylały się śledzie, własciciel auta nie wyczyścił odpowiednio tej plamy i ja mam ją na tyle kurtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmooooon
Witam. Otóż kupiłem sobie czarne spodnie i moja genialna mamusia wyprała je w proszku do białego ;/ teraz na spodniach są białe "podłużne plamy" ;( Da sie je jakoś usunąć ?? Błagam o pomoc to są nowe spodnie i mam je wyżucić ?! ;( Czekam na odpowiedź.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margocha123456
Pomocy!!!Jak usunąć plamy na biustonoszu po podkładzie albo pudrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiipat
qrde, nie wiem może już ktoś o to pytał, ale!!! co z plamami po lakierze do paznokci??? masakra, jaka jestem głupia:D w sumie czerwony lakier na białej bawełnianej bluzeczce wygląda miło ale flejtuchowato:) ratunku:( lubię ten t-shirt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj_em
do SAJMON: jak na moj gust i doswiadczenia takimi "plamami" to mozesz tylko pomarzyc ze zejda. to raczej nie wina twojej mamy a ni proszku a jakosci materialu z jakie wykonano spodnie (po prostu zlazla ci farba na zalamaniach) bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj_em
do panna krecona i innych z tlusta plama po wosku: jak to tluste jest to moze zwykly plyn do mycia naczyn pomoze?? smar czasem w twn sposob schodzi, najlepeij ludwika uzyc... tak mi sie wydaje draga dedukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj_em
do agusia gda: mi takie plamy (stare, pozołkle od potu+antyperspirant) zeszly po namaczaniu w vanishu(do bialego). nalalam wody do miski, wrzucilam bluzke i wlalam full tego plynu i nie do konca ale zaczely zlazic..pare takich "sesji" i moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmoooon
A jeżeli to nie wina proszku ani mojej mamy tylko materiału to czy moge te spodnie oddać na gwarancji ?? Jak by co paragon jeszcze mam a były kupowane 31 grudnia ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj_em
jesli spodnie takowa posiadaja to moim zdaniem mozesz sie domagac wymiany na inne, a jesli gwarancji nie maja to ta 2 tygodniowa rekojmia ci juz ominela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj_em
o innych kruczkach prawnych nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miplam
mam, na ścianie plamy albo z krwi albo z czerwonego markera i nie wiem czym to usunąć próbowałem wodą z solą ale farba troche z chodzi a nie chciałbym malować od nowa a pokój był malowany nie cały miesiąc temu prosze o szybką pomoc Zgóry serdeczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka166
POLECAM!!!! pewnego sylwestra wylałam na ulubione czarne spodnie wosk. 100% polyestru.najpierw zdrapałam wosk pumeksem, a potem przyłozyłam do spodni zwykłą białą kartkę i przeprasowałam. zeszło idealnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarGor123
proszę o pomoc. na nowe czarne spodnie z mieszanki jeansu i strechu spadła mi pasta do zębów. jak zaprałam to okazało się, że sprał się czarny kolor w tym miejscu. co zrobić aby zabarwić z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 88
Proszę bardzo o pomoc!! Otóż mam dwa problemy. Dzisiaj robiłam pranie i moje 4 bluzki w kolorze białym stały się niebieskie;/ Czy można jakoś przywrócic im kolor?? Zamoczyłam na noc w vaniszu w proszku do wybielanie białych rzeczy, ale to nic nie dało.. Czy ma ktoś jakąś dobrą radę?? A poza tym moje czarne spodnie obrały się w praniu chyba od jakiegoś swetra i są teraz w takie malutkie białe ,,kuleczki,,- nie wiem jak to nazwać. Próbowałam czyśćic to szczotką , ale nie pomogło. Wyglądają tak jakby całe były zmechacone;/;/ Barzo proszę Was o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoniia
jak odczyscic plamy z satynowych butow? prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoRRy
PALMY PO CZARNYM SZAMPONIE KOLORYZUJACYM DO WLOSOW NA ZOLTEJ KURTCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoRRy
KURTKA SKOROPODOBNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×