Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość miplam
radze ci MarGor123 kupić nowe spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierodzok
jak wywabić plame z białej koszuli a plama to sos z pizzy a koszula zamoczona w wodzie z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruchy1991
Mam pytanie- w kieszeni dżinsów wylał mi się z cienkopisu czarny tusz. Nie mam zielonego pojęcia jak usunąć tą plamę i czy w ogóle się da. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arshes
Założyłam dziś pierwszy raz nową sukienkę. Jest (a raczej była :/) cała biała. Wychodząc z domu zauważyłam, że mam takie dwie, malutkie, brązowe plamki - ponieważ się śpieszyłam, to szybko wylałam na te plamki trochę Vanisha w płynie, dodałam trochę wody, przetarłam, dałam więcej wody wysuszyłam ręcznikiem... i tak wyszłam z domu. Sukienka szybko wyschnęła, ale zamiast 2 malutkich brązowych plamek pozostała jedna, wielka żółta!!:((( Sukienka już 3 godziny leży w Vanishu Oxi Action Crystal White do białych tkanin, ale jak dotąd jej stan jest bez zmian... Żółta plama ani myśli zniknąć. Pewnie to moja wina, że nie przepłukałam porządnie sukienki po tym Vanishu tylko wytarłam lekko, ale wtedy o tym nie myślałam, bo i tak byłam już spuźniona... Macie pomysł jak się tego cholerstwa pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko... na czarnych bluzeczkach pojawiają się brązowo-bordowe plamy, które po każdym praniu są większe i intensywniejsze, wszystkie bluzeczki zaczęłam prać ręcznie, ale plamy nadal powstają, płyn do płukania czarnych ubrań tez nie pomaga, niedawno kupiłam czarną sukienkę i dzisaj po wypraniu jej znowu pojawiły sie plamki, nie wiem skad one się biorą, ani jak je zlikwidować, może ktoś mi pomóc, nie wiem co z tym fantem zrobić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CKarinka
Co mam zrobić ze spodniami dresowymi ktore niechcacy poplamilam pasta do zębów, upralam i zostaly białe p[lamy co robić??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaja
witam mam problem...kupiłam sobie sliczną żółtą bluzeczke z drewnianymi koralikami na ramiączkach...po praniu koraliki puściły jakiś barwniki i w rezultacie mam brązowawe plamy na bluzce, które nie chcą zejść a próbowałam chyba wszystkiego od vanisza do naturalnych sposobów...macie jakiś pomysł jak ja odratować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka098
jak usunąć nachlapaną kropelkę z drogich.drewbianych mebli???pomożcie bo ojciec mnie zabije jak to zobaczy!!! i jeszcze jak odeprać plamę z markera(malę dziecko dorawało się do markera i zostawiło go na bluzce błękitnej,no i on takjakby "wsiąkł"w bluzke)no i jest plama o średnicy ok.2cm:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol27
jakie proporcje tego amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos81
miałam plamę po czekoladzie i polałam ją ace zrobiłam głupotę bo tkanina jest bardzo delikatna i zrobiły się żółte plamy i w jednym miejscu troche przetarła się tkanina co mam teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol27
jak z tym amonikamiem na ten pot???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy23
witam mam problem z usunieciem plam po fluidzie (w płynie). podczas lotu rozprysl sie w walizce i nie wiem jak sie tego pozbyc z ubran.bardzo prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymo
Witam, szorowalem sobie szczotka białe trampki i zostały odbarwienia z pod spodu zafarbowaly na niebiesko od niebieskiej podszewki. Wypralemw pralce i zeszlo ale nie wszystko na szwach na piętach zostaly niebieskie linie. Wie ktoś może jak sie tego pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_
Witam,mam problem z plamami na jasnych jeansach,za każdym razem jak je piorę po wyschnięciu powstają nowe czarne jakby zafarbowane plamy(zaznaczam,że są prane osobno),nie wiem już co robić.Myślę,że jest to jakiś fabryczny błąd. Proszę mi doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobas
A kto mi poradzi, co zrobić z plamą od PROSZKU DO PRANIA? Tak, wiem, to dziwne. Ale najpierw pobrudziłam sobie białą sukienkę czekoladą, ledwo co zeszło (i tak nie do końca) i właśnie miałam prasować, kiedy z tyłu zauważyłam wielką żóltą plamę! Pewnie od odplamiacza... Włożyłam sukienkę do wody, na to wsypałam proszek i teraz jest pełno niebieskich śladów... Nie mogę tego domyć, szorowałam nawet szczoteczką i nic :(((. Taka ładna sukienka, a ja nie wiem co z tym fantem zrobić! Miałam ją tylko dwa razy na sobie ;(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo220
hej jak usunąć białe plamy pod pachami najprawdopodobniej od dezodorantu ?? koszulke ubrałem dopiero raz ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhnh
a wieice moze jak wybielic białe buty bo już stają się szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobas
Kolo220 - ja bym spróbowała sodą oczyszczoną, ale nie gwarantuję Ci, że zejdzie. Namocz koszulę/ bluzkę, a później nasyp trochę sody na plamę i poczekaj max. 10 min. Nie dłużej, żeby Ci nie wyżarło materiału. Mnie plamy nie zeszły, ale co się dziwić - wcześniej je prasowałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo220
ok zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka82
Witam, potrzebuje pomocy nie wiem czy kotoś juz o tym pisał potrzebuje jakiegos złotego środka na tłustą plamę na butach skórzanych. Co prawda wyglądają jakby były miejscami mokre ale szkoda mi tych butów bo są nowiutkie. POMÓŻCIE PROSZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktos z was wie jak usunąć z takiego materialu jak sztruks plamę po długopisie? proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna katarzynaa
bardzo prosze o pomoc! na moim swetereku i bluzie zauwazylam male, zolte kropki :( nie mam pojecia skad sie wziely, podejrzewam ze moze jakis robaczek sie wslizgnal do szafki, albo jakis pajak czy mol... uzywalam juz vanisha i nic nie dalo..:( blagam, pomozcie mi, czym moge to doprac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa782
Byłam na imprezie i mialam sztuczne paznkcie... No i podczas zabawy jeden mi \"odleciał\" Ale przy stoliku chcialam go przykleic i klej poplamił mi spodnie w paru dosć widocznych miejscach... Jak go sprac pomóżcie... Jak cos to moj adres E-mail kinga01@poczta.onet.pl Albo gadu gadu 7095627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaa782
Byłam na imprezie i mialam sztuczne paznkcie... No i podczas zabawy jeden mi "odleciał" Ale przy stoliku chcialam go przykleic i klej poplamił mi spodnie w paru dosć widocznych miejscach... Jak go sprac pomóżcie... Jak cos to moj adres E-mail kinga01@poczta.onet.pl Albo gadu gadu 7095627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.O
Monika333 : może Twoja suszarka do ubrań zardzewiała w kilku punktach... ja w ten sposób zepsułem sobie kilka białych koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian 79
Witam, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czym usunąć z garnituru tłustą plamę (po rosołku). Materiał mojego garnituru składa się z: 50% poliester, 45% wełna, 5% wiskoza i jest lekko nabłyszczany. W sposobie konserwacji na metce napisano, żeby nie prać w wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechol
jak pozbyć sięplam na ręcach po orzechu włoskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_uzja
Hej, mam ogromny problem. Całe ręce zafarbowały od łupin orzecha. Nic nie pomaga. Próbowałam już niemal wszystkiego (cytryna, kwasek cytrynowy, ocet, wybielacze delikatne i nawet te najbardziej agresywne typu ace, kret itp), pumeks, szczoteczka sól... nic nie daje rezultatu (nawet polepszającego wyglad moich dłoni). Musze chodzić do pracy a ręce mam jakbym po godzinach zbierała węgiel z nasypów kolejowych... Błagam, moze jest jeszcze jakiś sposób na pozbycie się tego przepięknego brązu z moich dłoni??? Moze czegoś jeszcze nie wypróbowałam. macie okazję potrafktowac mnie jak królika doświadczalnego. Obiecuję, ze każdy wypróbowany sposób opiszę dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_uzja
piechol, chyba możemy sobie podać te nasze brudne ręce... hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palamy moja zmora
a w przypadku takim: wyciagam z pralki jest czyste troszke podeschnie jest ogromna dziwna plama mimo ze koszula byla nie plamiona .mozliwe ze to plama z plynu do plukania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×