Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patiiii_ _

sposoby na PLAMY !!! ...... !!!

Polecane posty

Gość Akra29
POMOCY!!! Moja córcia zaserwowała mi grafitii na fotelu ze skóry ekologicznej zielonym mazakiem/pisakiem:(( Próbowałam wszystkiego-nawet czysty aceton nie pomógł!!:(( Żeby chociaż kolorystycznie pasowało do ścian, ale niestety- kłuje po oczach!!!RATUNEK W WAS-pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Witam chcialam Was peosic o pomoc spodnice ubrudzilam klejem Budapren jak kleilam buty, co mam teraz zrobic zeby go usunac?:( Bralam juz zmywaczem do paznokci i nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusss
Zrobiłam plame z super glue na laptopie:/ chcąc usunać kropelke roztarłam ją i teraz mam zaschnięta plame z kleju.. wie ktoś moze czy da sie to jakos usunąć? próbowałam zmywaczem ale w ten sposob mozna tylko pogorszyc sprawę bo lakier sie zmywa z laptopa.. z góry dzękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daras
Moój problem jest nietypowy bo nie pasuje do zadnego z Waszych opsiów... a wiec kupilem koszule na 100dniowke i na mature zalozylem ja z 8 razy, a dzis chcialem zalozyc ja i patrza a tam na calej koszuli drobne zółte plamki.... nie mam pojecia do czego to moze byc... równiez zauwazyelmz e na zwyklych t-shirtach pojawily sie takie plamki ... wie ktos jak poradzis sobie z tym problemem...(rdza to nie jest) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teed
Witam mam problem poniewaz zmywacz do paznokci wylal mi sie na pralke i zostaly takie różowe smugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociołek
hej- mam pytanie- po ostatniej wizycie u fryzjera , jakiś czas później zauważyłam na jedwabnej sukience, w której byłam kilka ciemnych plam. Na moje oko z farby do włosów po wcześniejszej klientce. Próbowałam już lakieru do włosów, vanisha....nie mam już koncepcji... dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria123456
jak zmyć ślady od farby??takiej jaką się ławki maluje.Usiadłam na taką ławkę i mam spodnie(dżins)zielone;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka96
Krew najlepiej usunąć wodą utlenioną- nieważne jaki rodzaj tkaniny- bezpiecznie - szybko i skutecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszpirek
ej pomozcie! niedawno mialam ubrane biale spodnie i poplamiłam je czerwonym lakierem do paznokci ... jak to usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEXUSIA
KOCHANE OSÓBKI! NA WIĘKSZOŚĆ Z TYCH PLAM... TYPOWE ZAFARBOWANIA,PRZEFARBOWANIA I KREW,DŁUGOPISY I CUDA CUDAWIANKI...UDAĆ SIĘ DO BIEDRONECZKI...ZAKUPIĆ AGENTA I Z CIEPŁĄ WODĄ POMOCZYĆ...I WYPRAĆ W PRALECZCE.ZAPACH (WYBIELACZOWY) NIESTETY DO DWÓCH PRAŃ SIĘ UTRZYMA!Ale przejdzie mu :P I PROSZĘ OBSERWOWAĆ RZECZY KTÓRE CHCECIE NAPRAWIĆ...GDYŻ CZASEM WYSTARCZY OK 15 MINUT I JUŻ PLAM NIE MA! JAK POTRZYMACIE DŁUŻEJ,TO CIUSZEK MOŻE Z BRĄZOWEGO ZROBIĆ SIĘ RÓŻOWY! Jak już będzie taki problem...i porobią się plamy jakby od wybielacza,wtedy pozostaje Wam tylko jeszcze raz ciepła woda, AGENCIK i ciuszek trzymać do jednolitego koloru,a noż a widelec nowy kolorek się spodoba :) oczywiście opisałam przypadek,który może się wydarzyć,ale zdarza się to rzadko.Mam malutkie dziecko i uwierzcie mi,że wszystko jest bialutkie i czyściutkie,,,a te marchewki czy banany...ile ja rzeczy wyrzuciłam...zanim nie zaczęlam korzystać z usług AGENTA :))) POWODZENIA!!! od czasu do czasu przemieszajcie rzeczy w misce,żeby złapało wszystko...i najlepiej nie ręką bo syf na maksa :) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple juice newww
pomocy, jak usunąć plamy z zakreślacza na fartuchu? zwykly proszek nie dziala, vanish oxy action intelligence tez nie... ratunku, juz nie mam sily, a fartuch jest mi szalenie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odbarwić zafarbowane na różowo jasne niebieskie jeansy? Spodnie mają oryginalnie wytarte miejsca i wystają białe nitki. Są męża a różowego to on nie lubi! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikela_osw
Proszę o pomoc - w jaki sposób można usunąć plamę od soku z czarnych jagód z tapicerki w samochodzie (welur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka2809
pomozcie!! jak moge usunac klej super glue ze swoich prawdziwych rzes?posklejaly mi sie bo probowalam zalozyc sobie sztuczne rzesy.czemam na wasze szczere rady.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangoo
super glue na rzęsach? Czy Ty sobie żartujesz?! Jak można sobie na ciało zaaplikować coś takiego?... ja bym się na Twoim miejscu cieszyła, że w ogóle nie skleiło Ci powieki, ani nie oślepłaś...Ale nie mi oceniać Twóh rozsądek!!!! -to jest tak silny środek, że radziłabym Ci nie kombinować tylko udać się do lekarza, czy nic nie dostało Ci się do oka...!!!! Przecież jeśłi to przedostanie się do organizmu to może być bardzo nieprzyjemne i niebezpieczne w konsekwencjach...nie będę nawet opisywać skrajnych przypadków!!!! Na przyszłość stosuj kleje przeznaczone do przyklejania rzęs. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ero
no tak ale jak sie pozbyc tego kleju ... ja gdy chcialem przykleic przycisk od zglasniania w mp4 bo mi odlecial zachlapalem styki i nie moge podglosnic.;/ macie na to jakis sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Moim zdaniem najlepszym sposobem na plamy jest po prostu natarcie takiego zabrudzenia mydłem, lub płynem do naczyń i odmoczenie. Później pozostaje już tylko wrzucić takie zabrudzone rzeczy do pralki, dodać dobrego proszku i wszystko jest okej, że ho ho... a nie jakieś takie cudowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadelka35
Pomocy!Moje dziecko wczoraj w sklepie wywinelo koziolka na jakiejs mazi(po zapachu i po plamach podejrzewam ze bylo to cos na bazie majonezu),plamy na kurtce(100%poliester) natarlam purem,po wyschnieciu wypralam-i nic!plamy jak byly tak sa:(Pomozcie bo kurteczka nie ma nawet miesiaca...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPlamka
Mam białą skórzaną torebkę którą nosiłam jako kuferek,trzymając torebkę w ręce pocierała się o moje nogi i niestety przefarbowała się w paru miejscach od moich farbowanych granatowych jeansów . Teraz miejscami są widoczne granatowe plamki !!!! Próbowałam zetrzec te plamy odplamiaczami do odzieży i niestety nie udało mi się! Próbowałam też zmywaczem bezacetonpwym i też nie pomogło ! Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rt ;)
Mam pytanie a ta pasta może być niebieska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaz
na tłuste plamy najlepszy jest ludwik!!! a potem do pralki z dobrym proszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoda79
Jak usunąć plamę z białej delikatnej bluzki po maści Tribiotic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoda79
Jak usunąć plamę z białej delikatnej bluzki po maści Tribiotic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaschniete plamy z krwii
jak najlepiej usunąć?tak żeby nie było śladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden niezawodny sposób na większość plam i nie stosuję żadnych odplamiaczy. Może to śmiesznie zabrzmi ale najlepszy i najskuteczniejszy środek do usuwania plam to płyn do higieny intymnej, najlepiej bezbarwny (ja najczęściej stosuję z kory dębu). Tylko jest jedna zasada- trzeba wylać płyn na suchą tkaninę, czyli NIE moczyć materiału wodą. Należy rozlać płyn na plamę i wetrzeć tak, żeby płyn wsiąknął w tkaninę, trochę potrzeć i dopiero zwilżyć wodą i zapierać. Po większości plam nie będzie śladu a przede wszystkim żadnych zacieków. Ten sposób mnie jeszcze nie zawiódł spierały się plamy z tłuszczu, po herbacie, krwi, pomidorów, po kawie, z marchewki, keczupu, smaru, z trawy, po czerwonym winie i wielu innych a ostatnio nawet synek mnie uraczył plamą po soku z czarnej porzeczki. Praktycznie cała biała bluzka była fioletowa bo rozlał prawie cały sok. Miałam wyrzucić już tą bluzkę, ale stwierdziłam, że spróbuję ja uratować. Rozlałam płyn do higieny ale zostawiłam go na 20 min i dopiero potem zaprałam i po plamie nie było śladu. Podejrzewam, że to dzięki temu, że w składzie płynu jest kwas mlekowy. Dla mnie plamy już nie są straszne, no i śmieszą mnie reklamy np. tych różowych odplamiaczy, które mało co spierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden niezawodny sposób na większość plam i nie stosuję żadnych odplamiaczy. Może to śmiesznie zabrzmi ale najlepszy i najskuteczniejszy środek do usuwania plam to płyn do higieny intymnej, najlepiej bezbarwny (ja najczęściej stosuję z kory dębu). Tylko jest jedna zasada- trzeba wylać płyn na suchą tkaninę, czyli NIE moczyć materiału wodą. Należy rozlać płyn na plamę i wetrzeć tak żeby płyn wsiąknął w tkaninę, trochę potrzeć i dopiero zwilżyć wodą i zapierać. Po większości plam nie będzie śladu a przede wszystkim żadnych zacieków. Ten sposób mnie jeszcze nie zawiódł spierały się plamy z tłuszczu, po herbacie, krwi, pomidorów, po kawie, z marchewki, keczupu, smaru, trawy, czerwonym winie a ostatnio nawet synek mnie uraczył plamą po soku z czarnej porzeczki. Praktycznie cała biała bluzka była fioletowa bo rozlał prawie cały sok. Miałam wyrzucić już tą bluzkę ale stwierdziłam, że spróbuję ja uratować. Rozlałam płyn do higieny ale zostawiłam go na 20 min i dopiero potem zaprałam i po plamie nie było śladu. Podejrzewam, że to dzięki temu że w składzie płynu jest kwas mlekowy. Dla mnie plamy już nie są straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden niezawodny sposób na większość plam i nie stosuję żadnych odplamiaczy. Może to śmiesznie zabrzmi ale najlepszy i najskuteczniejszy środek do usuwania plam to płyn do higieny intymnej, najlepiej bezbarwny (ja najczęściej stosuję z kory dębu). Tylko jest jedna zasada- trzeba wylać płyn na suchą tkaninę, czyli NIE moczyć materiału wodą. Należy rozlać płyn na plamę i wetrzeć tak żeby płyn wsiąknął w tkaninę, trochę potrzeć i dopiero zwilżyć wodą i zapierać. Po większości plam nie będzie śladu a przede wszystkim żadnych zacieków. Ten sposób mnie jeszcze nie zawiódł spierały się plamy z tłuszczu, po herbacie, krwi, pomidorów, po kawie, z marchewki, keczupu, smaru, trawy, czerwonym winie a ostatnio nawet synek mnie uraczył plamą po soku z czarnej porzeczki. Praktycznie cała biała bluzka była fioletowa bo rozlał prawie cały sok. Miałam wyrzucić już tą bluzkę ale stwierdziłam, że spróbuję ja uratować. Rozlałam płyn do higieny ale zostawiłam go na 20 min i dopiero potem zaprałam i po plamie nie było śladu. Podejrzewam, że to dzięki temu że w składzie płynu jest kwas mlekowy. Dla mnie plamy już nie są straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×