Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

witam z wieczorka wiecie jak miło patzrec jak mała sie rozwija... dzis połozyłam ja na brzuszku jak robie to zawsze przed kapielą a ona wyobraźcie sobie chyc i na pleckach juz lezy wiec ja ja znów na bucha a ona chyc i znów kurcze jak sie cieszylismy ale myslałam ze bedzie miala z tym problem a tu prosze :))) pozdrawiam wszystkie mamy pappa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dzis mała miała w nocy 2 godzinki aktywnosci my połozylismy sie o 1 a ona o 1.30 do 3 sobie marudziła gadała wypluwała smoka ja myslałam że oszaleje odzwyczaiłam sie od nocnych budzen zawsze zjadła i spała heheh wiec zajął sie nia maż az ja ochłonełam i wtedy on sie wkurzył bo latał z nia wydziwiał rano sie posmialismy z siebie od rana jestem sama bo mezulek pojechał do Torunia na angielski- do empiku ma tez zrobic mi zakupy w carefurze tzn ozdoby wielkanocne ale zoabczymy co wybierze gust ma niezły ale czasem cos mu wystrzeli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzyłam mała mi spi a za ściana ktos wierci chyba go ukatrupie !!!!!!!!!!!!!! :////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dziś wielkie porządki a starsznie mi się nie chciało do tego zbarać ale już mam zgłowy :0 a my jutro podjedziemy sobie do Cerrfura na zakupki bo dziś za duzo roboty miałam :) asiulek a gdzie Ty wogóle mieszkasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC !! asiulek tam pytam bo byłam pewna ze mieszkasz w Bydgoszczy , a gdzie jest ten Rypin , daleko od Torunia ?? Pozdrawiam w niedzielny dzionek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestin - my do Torunia jedziemy przez golub dobrzyn i kowalewo wjezdzamy od strony carefura a tak wogóle witam nie odzwyałam sie przez caly dzien bo zajmowąłam sie mła mojego meza cos rozłozyło niewiadomo czy to grypa czy jak bo wczoraj w nocy tez wymiotował wiec sie dzis do małej zbytnio nie zbliżał jutro odwiedzamy wasze miasto jedziemy do pani dr Helenki ( az mnie przeraza ze musze znów 80 zł zapłacic) i do dermatologa (ok 60 zł) kurde ale kasy nam pójdzie a jak jeszcze cos zapisza to .....:((( no trudno a miałam zapytac o ten przepis na jabłecznik? niech sie przyzna kto miał mi go dać!!!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha do Torunia mamy 60 km a tak wogóle to mam rodzinke w Toruniu wuja i ciotke ale watpie byscie ich znali ??Torun jest tak duzy a wiesz co jak zobaczyłam Cie na zdjęciu to pomysląłam że Cie skąś znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, a gdzie mieszkają? Bo Torun nie jest faktycznie malutki, ale ja ostatnio zgadałam sie z kumplem ze studiów, ze pochodzi z miasta, w którym mieszka moję chrzestną i on ją zna:)Świat jest jednak jedną dziurą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wuj to mieszka w bloku koło obi a ciocia ?? zapomniałam ulicy z tego co wiem wuj juz chyba jest na emertyurze a ciocia chyba pracuje w apatorze na dosc wysokim stanowisku, kurcze mam z nimi mały kontakt gdyz wuj nie lubi towarzystwa a ciocia to jego 4 zona a ma juz piata . ogólnie facet jest ok ale rodzina go nie lubi ale babki to zawsze ma cudowne.on pracował w zdz- tach bo jest rzeźbiarzem i chyba był tam technologiem. ja zawsze go lubiłam bo miał duszę artystyczna, nawet kiedys sama rzeźbiłam a on dał mi dłuta i drzewo ale skonczyło sie w momencie gdy prawie dłutem bym sobie zyły podcieła. ciocia ma wspaniała rodzinke dwoch synów synowe i wnuki ciocia mieszka gdzies w miescie bo wiem że jak do niej jechałysmy z moja mama to jechałaysmy na gdansk ok dosc o mojej rodzince mam jeszcze cudowna zanjoma co jest pedagogiem w szkole tam koło empiku ale cudowna babeczka z nieziemskim spokojem poznałam ja jak zaczełam studiowac socjoterapie ale niestey nie udało mi sie jej skonczyc ok i dosc o znajomych dzis obudziłysmy sie o 5 ale jakos wbyłysmy wyspane zwłaszacza mała hehe był juz Pan zakładac rolete do pokoju małej bo jak wieczorem jest jasno to ona ma wrażenie że to spac nie trzeba i postanowilismy jej załozyc no i dzis jeszcze mnie czeka wyprawa do Torunia do lekarzy co do dermatologa to wybrałam innego bo moja własnie ta cudowna znajoma poleciła mi jakąs pania Agniesszke Łątkowska co pracuje przy zakaźnym a prywatnie gdzie koło apteki królewskiej a mozecie mi wytłumaczyc gdzie to jest czy to nie jest blisko kopernika czy sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , asiulek mnie nie pytaj gdzie co jest bo ja tu tylko mieszkam od 2 lat , wiem gdzie tylko Cerrfur Obi Galeria i Starówka ;) pewnie pszczoła będzie bardziej zoriętowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a pszczoła od 3 lat mieszka...ale kojarzę, ze to gzdieś na szerokiej-twarzą do kopernika na prawo...i gdzieś tam będzie, ale czy to blisko czy nie , to juz nie powiem. Byliśmy dzis na kontroli u lekarza, mały przybiera, uffff, bo juz sie bałam. A to, ze je w nocy co 1,5h-2h, to taki jego urok:O No trudno, ważne że zdrowy, dziewczyny, to banał, ale trzeba sie cieszyc,że dzieciaczki zdrowe!!!!! podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pszczoła to prawie razem się tu wprowadzałyśmy :D u nas 3 latka we wrześniu będzie jak tu zamieszkaliśmy do dziś dnia nie mogę się przyzwyczaić i tęsknie za moimi stronami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylismy u pani doktor i z gory dostałam po nosie,ze daje juz dziecku zwykłe mleko z kartonika,Krzysiaczek je bardzo lubi wiec dlaczego nie,a ona na to,ze do 2lat modyfikowane powinno byc,wiec ja jej na to ze mnie nie stac zeby co 4dni kupowac mleko za 12 zł,no i koniec rozmowy pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wpadłam żeby sie przywitać i lece dalej bo wpip rpboty przed świetami do tego synek chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wszyscy widze w wir przedświątecznych przygotowan wpadli...Jestin, a co z synem? Przeziębił sie??Ja tak latam porozbierana, co rok zapominam, ze ta wiosna zdradliwa jest. Dominisia..ciężko nie zgodzić sie , ze ceny produktów dla dzieci są nie małe-ale niestety lekarz ma rację:( Ty zawsze odważna byłaś we wprowadzaniu nowości Krzysiowi, ale to mleko to chyba jednak za wczesnie. Czytałam gdzieś jaki skład ma takie zwykłe mleko, a jaki modyfikowane i one rzeczywiscie różnią się na korzysć modyfikowanego-zawiera ono wiecej składników niezbednych maluchom do prawidłowego rozwoju. Tu nawet nie chodzi o alergie, tylko własnie o dostarczanie tego, czego dzieciom potrzeba-zwykłe mleko ma za duzo tłuszczu, za mało witamin. Także lepiej tą kase jednak odżalować, w koncu chcemy dawać swoim pociechom to, co dla nich najlepsze. Ja wiem, co to znaczy brak pieniędzy,w tej chwili mam 20 zl w portfelu i nie mam za co swiat zrobić, a my przeciez chrzcimy. Ale na mleko dla małego musze zawsze mieć-tylko ze ja nie mam innego wyjscia, bo Tobiasz jest alergikiem:) Nie czuj sie tylko urażona tym, co napisałam, bo i tak zrobisz jak uznasz za stosowne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pszczółka się znalazła ;) a ile ma latek synek Dominisi ja powiem szczerze że do roku dawałam mleko w proszku a potem juz wszystko jak leciało :) asiulek no właśnie co u lekarzy ? a synek przeziębiony , migdały powiększone , lezy z gorączką , narazie jeden chory tylko patrzeć jak wszystkich bierze po kolei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jestin, to rzeczywiscie sie masz, szpital zaraz będzie:( Dominisi Krzys skończy pojutrze 9 miesiecy:) Mały nie daje posiedzieć, piszczy na kocyku, mogłby sie troszke sam pobawić, a tu taki maminsynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło że o mnie pytacie :) tak dotarłam u dr Jankowskiej wszystko ok zbadała ja i powiedziała jedynie że po mału chce wprowadzac zyrtec po 3 krople raz dziennie bo mała cos znów uczuliło a ja juz nie jem nic takiego wiec moze z powietrza ale mam poczekac i zobaczyc czy to co jest na skórce zejdzie jak nie to podawac u dermatologa bylismy nasmiałam sie bo nie moglismy pierw trafic a to sie wchodzi od zeglarskiej, ale jakos znaleźlismy czekałam na meza chyba pół godzinki a on wyszedł potargany i wogóle taki robawiony rozwaliło mnie to :))) a mówił ze jakos sie rozgadali az spytałam co tam z ta pania dr robił ;) ale powiedziała ze byc moze to co zapisała pomoże na raz i zaleciła jakies płyny do mycia twarzy i skierowanie do poradni alergologicznej jakiejs uniwersyteckiej - podobno najlepiej na koniec by było ciekawiej az zapomniał zapłacic i babka go wróciła i oczywiscie jak to on cała droge przezywał że moze powinien pania dr przeprosic mój mąz juz tak ma jest strasznie martwiący o wszytsko jutro idziemy z mała na szczepienie a ja dzis juz umyłam jak mała spała okno w kuchni i troche zaczynam sprzatac na świeta acha byłam w urzedzie pracy sie zarejestrowac ale sie wkurzyłam bo zapomniałam zaswiadczenia o macierzynskim i kicha musze isc znów jutro co do tego mleka to tez uwazam że nie jest za dobrze podawac dziecku krowiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, już zyrtec?? no patrz, a moja dr wczoraj powiedziala, ze jak mały ma 7,5 miesiąca to POWOLUTKU można. No i jak tu wierzyc komukolkwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małej uczulenie schodzi wiec narazie nie bedziemy stosowac, ona tez mówiła ze w sumie to dzieci od 2 roku zycia moga ale powiedzaiła ze jak alergia jest duza to podaja na oddziale juz 1-2 miesiecznym, jak sie nasili na nowo to chyba zaczne podawac wiadomo ze z lekami to róznie i wspomniała ze po pół roku edzonko w słoiczkach lub zupki z warzyw z ogródka a takiego ni mam wie zostaja słoiczki Czy któras z Was piecze mazurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze wkońcu coś więcej piszecie :D ja nie umiem mazurka piec , bynajmniej nigdy nie piekłam , naszym ulubionym ciastem jest orzechwowiec :) bardzo się cieszę na te święta ale już chyba chciałabym żeby było po , wiadomo ile kasy pójdzie a tu jeszcze nic nie kupione asiulek widzę ze zadowolona jesteś z pani Halinki :) my chodzimy do niej do przychodni i jest tez bardzo miła , teraz mamy wizyte w maju mam nadzieję ze wszystko będzie ok pozdrawiam Was gorąco i do juterka , zamelduję się z rana jak zwykle a Wy pisac mi tu dużo żebym miała co czytać :D asiulek🌼 pszczoła🌼 Dominisia [kwiatek[ hmm czy pominęłam kogoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×