Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

He he To tak jak w matopacie :) mają usg 3D a nie potrafią je obsługiwac :) Ja chodze do dr Łukasiewicza i on tak bardzo nie zachwalał... Ale dla nich to rutyna...trzeba urodzic i juz :) Chociaz chcialabym trafic na Jego dyzur... ale to małoprawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde biedrona z tym matopatem??ja sie właśnie zastanawiałam, czy w toruniu jest 3d, a do matopatu chodziłam pod koniec ciaży do dr Stankiewicza, bardzo go sobie chwale i wiem, ze on jest najlepszym specjalistą ultrasonografem w Toruniu, ma bogatą praktykę za granicą-żeby nie umiał obsłużyc 3d??no normalnie nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobraz sobie, ze ja pojechalam na to usg :) Robil je wojtynek. Zarejestrowalam sie na trojwymiarowe, pani powiedziala gdzie isc i dalam sie zrobic w jajo :) bo w domu okazalo sie ze to zwykle usg :) Oczywiscie zaraz zadzwonilam tam... tlumaczyl sie sam wojtynek, ze owszem ogloszają sie w internecie i robia usg ale nie 3d tylko na aparacie do 3d :) bo nikt nie umie go obsluzyc... niezle co? Fakt ze cena mi nie pasowala bo 70 zł, ale po co ogłupiac ludz??? Ciekawe ilu juz zrobili w balona? :) A ja co oglądam naszą niunię smieje sie sama z tego \"trójwymiaru\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, to jak wojtynek to ja nie wiem...będę sobie wierzyc naiwnie, ze mój stankiewicz umie...a co!Dobrze chociaż, że nie sciagnęli z ciebie jak za 3d, wtedy dopiero by było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umie, umie :D Stankiewicz oczywiscie :) Ale wiesz, moze jest wporzo i nie miesza sie w te brudne interesy :) Kazdy swojego gina chwali :) Takze ja powiem ze wporzo jest Łukasiewicz :) bo gdyby nie on, to 6 wrzesnia pozbyłabym sie jajnika i nawet nie wiedzialabym ze brzuszku zagosciła nasza Julka :) Miałam dużą torbiel a niikt nie stwierdził jeszcze ciązy... Łukasiewicz zadecydował o kuracji hormonalnej :) A na następnej wizycie po badaniach Ca125 wypisywał mi karte ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Łukasiewicz robił mi USG juz w szpitalu przed porodem-bardzo mily lekarz..nigdy jeszcze od państwowego gina nie usłyszalam tak wyczerpującej informacji skierowanej do mnie i to bez naciskania czy pytania o cokolwiek..bardzo miło go wspominam:) Zresztą ja choć w Toruniu mieszkam od 3 lat dopiero, to wszytskie oddziały położniczo ginekologiczne zaliczyłam i w zwiazku z tym znam wiekszosć tam pracujących lekarzy..Bielany mi nie straszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza jest ok dzieki wielkie Jestin za kontakt do pani dr helenki jak sie okazało moja mała nie potrzebowała kuracji antybiotykowej dziewczyny co do Pana dr Łukasiewicza - kurde on u nas ma prywatny gabinet może i miły ale dzieki niemu wogóle nie miałabym dzieci chciał mi robic jakies operacje zabiegi itd wszytsko by kaśe wyciągnąc i straszył 2 lata bym pożegnała sie z dziećmi że ich miec napewno nie bede miała, mam do niego straszny zal i chyba jak bedzie lato to przejde sie z moja martynka i mu pokaże jak rosnie i przypomne co on powiedział, przez dwa lata chodziłam jak cień juz nie miałam nadzieji na posiadanie potomstwa u nas babki mu płaca za poród a on wogole nie przyjeżdza nie odbiera nawet telefonu, wiec mam troche inne zdanie niz wy o tym dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ,no no widze ze rozmowy w toku,to wspaniale:)) u nas nic ciekawego,mały budzi sie z płaczem i płacze prawie co noc tak przez ok.2godzinki-koszmar jak dla mnie pogoda nam sie polepszyła,moze w koncu przyjdzie ta prawdziwa wymarzona,wyteskniona wiosna,oj chciałabym chciała... ....... juz nie moge sie doczekac kiedy zaczna sie prace w ogródku,uwielbiam to dobra koniec przynudzania,bo widze ze tu rozmowy na inny temat sie prowadzi pozdrawiam i miłych senkofffffffffffffffffffffffffff pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana :) jak miło jest wstac ze swiadomoscia że ma sie zdrowe dziecko. papap bede później w niedziele mamy chrzest wiec musze troche ogarnac w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 bardzo się cieszę że mogłam pomóci że z córcią wszystko ok . Ja mieszkam w Toruniu od 2.5 roku mimo że mam 2 letnią córcie to nie rodziłam tu tylko w moich rodzinych stronach , takze nie moge nic powiedzieć na szpital na Bielanach :) A co do lekarzy to chodzę u nas do Kozankiewicza , takiego młodego moża zna któraś to proszę o opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze najbardziej wkurza mnie ze musiałam lezec z mała w szpitalu 10 dni i miała podawane dwa antybiotyki w tym biodacyne.a teraz okazuje sie ze nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, ale na szczęście to juz mineło, mała zdrowa i niedługo ochrzczona bedzie...tylko sie cieszyć! Ech dziewczyny, wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła5 powiedz proszę :) to i tak nic nie zmieni , niemam możliwości chodzić do innego a tak chociaż będe wiedziała na czym stoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do niego na poczatku ciazy..ze dwa razy byłam. I nic do niego nie mam osobiscie, tzn. mam złą opinię, ale mi nic nie zrobił. Natomiast moja kumpela go zna bardzo dobrze, razem studiowali...i ona mi mówi, ze on jest alkoholikiem, do tego pracoholikiem, potrafi przyjsć nawalony do pracy...od razu zrezygnowałam. Przez to też nie jest żadnym fachowcem, więc nie miałabym ani krzty zaufania. A zanim od niej się tego dowiedziałam, nasłuchałam sie w poczekalni od babeczek, co drugiej to coś źle rozpoznał, źle leczył, źle skierował (inna sprawa, czemu dalej do niego chodziły?). Wiem, że kazdy lekarz ma swe wielbicielki i zaciekłych wrogów...ale tyle o jednym lekarzu złego nie slyszałam. Tylko jedna koleżanka mi go zachwalała bardzo (ona mi go poleciła zresztą), a na moje argumenty stwierdziła, ze kazdy tam czasem wypije:O Zrezygnowałam a i tak chodziłam do nie lepszej babki, też z Podgórza..jakbyśmy mieli kasę, od początku chodziłabym do Stankiewicza-teraz na pewno tak bedzie, chocbyśmy mieli trociny żrec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam pisac juz z ranka,ale moje wspaniałe dzieciatko nie pozwolilo mi niestety na to,co noc mam darmowy koncert zafundowany przez mojego syna ciekawe co dzisiaj odfanzoli,od jutra postanowiłam rozpoczac wiosenno-świateczne porzadki oczywiscie po woli i z umiarem aby sie nie przemeczyc za bardzo ;)) cos mało piszeta baby moje kochane hmmmm.. pewnie tez dzieci czas pochłaniaja,no coz takie juz jest to nasze babskie zycie (chłopy to jednak maja dobrze!!!!) pszczolko rozwalilas mnie z tym twoim tekstem o trocinach pozdro i milych senkoffffffff❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kudre dzis pierwszy raz od 11 miesiecy depilowałam nogi depilatorem bo ciązy nie mogłam a później jakos mi sie nie chciało, zarosłam jak pies, normalnie sciersc myslałam że z bólu kipne i chyba zajeło mi to dobra godzine. bylam dzis u spowiedzi, w niedziele chrzciny wiec jutro niewiem czy zajrze... dzis byłam na spacerku z mała i spotkałam kolezane ona mówila mi że jej łukasiewicz pomógł kurde to po cholerke mówił mi przez dwa lata że mam sie z dziećmi pozegnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy chrzciny 11wrzesnia była wtedy bardzo piekna pogoda i wszystko wypadło badzo uroczyscie,zycze wam tego samego asiulek 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nocka super przespana tylko poranek zaczał sie troszke za wczesnie ale ogolnie to oki pozdrawiam 🌻 i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, udanego chrztu życzę! A z lekarzami to już tak jest, ze ile pacjentek, tyle opinii-jak w szpitalu leżałam, to też słyszałam niepochlebne opinie o Łukasiewiczu...więc tak naprawdę to nie słucham ich. Opieram sie tylko na swoich odczuciach, ew. jak w przypadku Kozankiewicza-na opinii która wydaje sie rzetelna. Dominisia-fajnie, ze nocka przespana i życzę wiecej takich, również sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pszczoła , ale nie chcę mi sie wierzyć mam wrażenie że nie mówimy o tym samym lekarzu , czy chodzi o Pawała takiego młodego , nieśmiałego doktorka ?????? ja z kolei jak chodzę do niego to poczekalnie pęka w szwach od kobiet , niektóre przyjeżdzają specjalnie do niego z Rubinkowa i bardzo go zachwalały ale wiadomo jak to z tym jest , jedne chwalą inne wręcz odwrotnie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziecko własnie dostalo chodzik od swojego chrzestnego i kupa smiechu jest ,bo dziecko nie wie czy ma sie cieszyc ze go tam wsadzili czy płakać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nikt sie jeszcze nie pokazał od wczoraj wstawac śpiochy jest niedziela nie ma leniuchowania,my juz na nogach od 6.00 no i sniegu nam troche przez noc napadało nocka znow nie przespana,chyba trzeba sie do tego przyzwyczauc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, ja jesteśta:D Ja też sie muszę przyzwyczajać, ze Tobi wstaje o 6 nie o 7:(Cięzko mi, bo późno chodzę spać i póki nie skończe pisać pracy, to bedę tak późno się kłaść...trudna rada... Jestin, tak tak ten sam, na podgórzu przyjmuje, ma bardzo fajną położną...i rzeczywiscie pęka w szwch poczekalnia...ale jakos przestałam zwracać na to uwagę, bo nie wiem, czy znasz Weissową z Rubinkowa lub Zaleską ze Stawek-tam też pełno babek, a zdanie o nich mam jeszcze gorsze niz o nim...Oj, o toruńskich ginach to ja ksiażkę bym mogła napisać:D Asiulek dzis chrzci Martynkę...my na Wielkanoc dopiero, z jednej strony fajnie, ale nie chce mnie sie tej całej imprezki pseudo rodzinnej:( Pozdrawiam i miłej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pszczółko zaskoczyłaś mnie porannie,myślalam ,ze tylko ja nie spie a niedzielny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek dziś twoje dzieciatko stanie sie prawdziwym aniołkiem :) :) :) Ucałuj 👄 👄 maleńką ode mnie i Krzysiaczka,no i miłej rodzinne imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×