Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

O tyle sie napisało ze az nastepna stronka wskoczyła,Krzysiaczek juz prosi o kaszeczke wiec uciekam ,bede wieczorkiem, miłego niedzielnego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) i kurka woda znowu napadało śniegu :O i jak tu normalnie funkcjonować ;) jak nam się już wiosny nie wspomnę że lata chce :D pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale załapałam doła przez mojego męża,ten jak pierdolnie komplement bez zastanowienia,to tylko łbem o beton walić. Jak jutro nic nie napisze,to wybaczcie moje kochane.O humorze moge zapomnieć,no i jeszcze na pogrzeb wspaniałej sasiadki ide 😭😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis odpoczywam po chrzcinach ....:))) jestem wypluta ........ mała w kosciele nie płakała a wręcz przeciwnie była zainteresowana co sie dzieje. troche marudziła bo było jej niewygodnie w tych kombinezonach - zreszta sie nie dziwie.. uciekam połoze sie poleze bow czoraj cięzki dzień daje mi sie dzis we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brednie! asiulek, jak bedziesz miala chwilkę, napisz prosze, ile kosztuje gromnica i szatka-wiem,ze to chrzestna kupuje, ale moze bedziesz wiedziala, a ja własnie chrzestną bedę :) dominisia, glowa ku górze! dziś sie kłócicie, jutro godzicie-inaczej nudno by było;) pozdrawiam wszystkie mega nie wiosennie, brr, szaruga jak w listopadzie u nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuek27
powiem szczerze że ja kupowałam wszytsko sama przez szatke, gromnice i strój dla dzieciatka strój kupiłam na alegro a szatke gromnice i kokarde na gromnice oraz okapnik w necie podam Ci stronke zobaczysz sobie sama. pozdrawiam jakos nie moge sie dzis zebrac.. www.krespol.com.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asiulek ciesze sie ze wszystko poszło ok.Teraz czekamy na zdjecia ze chrzcin,beda jakies prawda?? Jestem po pogrzenie mojej cudownej sasiadki co robila krzysiowi czapeczki na drutach,buciki i inne takie.Było bardzo smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała juz śpi a ja troche smutna bo przechodzi mi koło nosa szkoła podyplomowa w Łodzi... niesiety nie moge jechac bo ciagle karmie piersia i załatwiac zaliczen wec pewno bedzie tak jak jest bez szkoły podyplomowej-- :(((( a zdjecia bedą będą mam wysłac do której z Was poczta elektroniczna czy tez na stronce bobasów?? ale złapałam doła przez ta szkołe ............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie niewyspana,mieliśmy w nocy okropne burzysko.Pogoda po tej burzy przecudowna.Można isc na cały dzien na spacer.Niestety najpierw trzeba bedzie kupe pranska poprasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wysle Ci Dominisiu na poczte na bobasach zamieszcze tylko kilka a własnie Dominisiu jak twoje malenstwo spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek zdjatka jeszcze nie doszły Krzysiaczek juz mniej płacze w nocy,tylko teraz mu sie troche poprzestawiało bo wariuje do 23.30a potem dopiero pada ze zmeczenia laski gdzie sie pochowałuście wiem wiem dzis taka piekna pogoda ze szkoda przed kompem siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka zdjecia nie udało mi sie wysłac ale spróbuje dzis wieczorem obiecuje jak otrzymacie dajcie znac papa ide na kolacje i na wspólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 U Was też tak cieplusio ?? Aż żyć się chce , nareszcie wiosenka 🌼 wkońcu i maluchy odżyją , więcej na świerzym powietrzu . Pozdrawiam mamusie :D Właśnie dostałam zdięcia ze chrztu , kasiulek ale Ta Twoja niunia śliczna a jakie ma włoski !! czy to aby napewno nie peruka ;) a z Ciebie też fajna laseczka :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Fajnie jest poznać kogoś z za wisły:) jestem z Grudziądza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jestin dla ma którym nie wysłałam na poczte kilka zdjec jest na bobasach pozdrawiam ide robic kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wypiłam galaretke arbuzową, mąz zasnał w pokoju obok a mała spi od 20. jutro jedziemy z mała na badanie słuchu do Torunia gdyz tam gdzie rodziłam nie było aparatu do tego badania zachaczymy tez nasza pania nefrolog z wynikami badan ppapa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) asiulek znowu będziesz przejeżdzała koło mnie :D U nas dziś słoneczko , zapowiada się łądny dzień , super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×