Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

dzis siostra mojego meza sposciła z łozeczka na podłoge Krzysia,nie pytajcie nawet co ja przezyłam,na szczeście nic mu sie nie stało pszczółko wiem ze masz racje z tym mlekiem ale nas naprawde nie stac,moj mąż tylko ma jakis dochod ja zadnego,to jest 600zł na miesiac na 3osoby :(( i sa tez inne wydatki ,uwierz mi oszczedzamy jak mozemy i jeszcze trzeba długi spłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy w maju jechac do Pani Helenki - własciwie pod koniec maja ale chyba prywatnie :( mogłabys mi podac przepis na tego orzechowca? fakt że mam uczulenie na orzechy ale moze moja rodzinka troche zje..bo małej tez orzechy nie zalecone Domimisiu mam nadzieje że nic sie nie stało Krzysiowi?? a moze mozemy jakos Ci pomóc, wiadomo nikt nie ma za wiele ale moze jakos wspólnymi siłami... a jakie mleko powinien pic bo ja sie wogóle na tych mieszankach nie znam -ciagle karmie piersią Dominisiu to macie swoja cukiernie czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Dominisia, domyślam się jak wam ciężko-zanim mały przyszedł na świat, zyliśmy tylko z mego stypendium w zawrotnej wysokosci 500 zł...szło na mieszkanie i zostawało wielkie nic...Teraz mamy ponad trzy razy wiecej i wiesz, że dalej jakoś nie starcza?Nie wiem, ile trza zarabiac, zeby nie liczyć każdego grosza:O A co do upadku, to nie martw sie. Obserwuj, jak radził gruby miś na sierpniówkach, mi lekarz na pogotowiu po wypadku Tobka w markecie powiedzial, zeby patrzeć, czy nie wymiotuje-wymioty to natychmiastowa kontrola na pogotowiu. Gdyby krew z ucha leciała, to moze oznaczac wstrząs mózgu, wiec też na pogotowie. Ale rzeczywiście natura tak to urzadziła, ze dzieciaki sa wytrzymałe-te od znajomych, ktore zaczynają chodzic, maja czoła ze stali:DMi tobek kiedyś w nocy z łóżka spadł, cos tam zapiszczał, ale nawet oczu nie otworzył, a ja całą noc potem go tuliłam i całowałam ze stresu. Ale nic mu nie było:) Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakos zyjemy choc mamy równiez nie tak wiele teraz skonczył mi sie macierzyński i z 1200 spadne na 400 bo tyle wynosi zasiłek niestety...:( męza pensja tez nie jest wielka pomimo że pracyje juz szósty rok w urzedzie czasami wpadnie jakis grosz ale to róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mówiłam mam wdomu mały szpital :( odechciało mi się świat i wszystkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumie najgorzej jak dziecko choruje ale w Twoim przypadku gdy jest wiecej dzieci szczerze współczuje życze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumie najgorzej jak dziecko choruje ale w Twoim przypadku gdy jest wiecej dzieci szczerze współczuje życze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, bardzo Ci współczuję, szpital w domu to nic fajnego, szpital w swięta to już w ogóle porażka...Ale moze do świąt dzieciaki się wykurują, jest ktoś kto by Ci pomógł te święta przygotować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś mało piszecie,wiem przygotowania do świat zajmuja dużo czasu,Jestin jak dzieciaczki napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dzięki za troske 🌼 jak pisałam wcześniej u mnie wszycy chorzy oczywiście z wyjątkiem MNIE:D nawet męzulka rozlożyło i jest na zwolnieniu , chłopaki cały dzień włóżkach z gorączką :( dziś przyjechali teście także mam pomoc,dzięki pszczółka za troske raz jeszcze :D mam nadzieję że do świat chociaż troche im przejdzie bo teraz są bez zycia a przyjechała do nich kuzynka :) narazie zmykam , będę zagladała do WAS buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Jestin, wiesz czemu TYLKO Ty jestes zdrowa?? Przesyłałaś mi maila (chyba to Ty byłaś), że kobiety żyją dłuzej;) No i masz odpowiedź:D Dobrze, ze teście są (nie wiem, jakie macie stosunki, mozejednak nie za dobrze), to pomogą:) A do świąt na pewno przejdzie, zobaczysz już w Dyngusa, będą zasuwać jakby nic nie było:) Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestin zyczę zdrówka dla dzieciaczków i meza a dla Ciebie duzo cierpliwości. pozdrawiam ja dzis od rana zabiegana do tego mała marudna wiec humor mam jako taki :/ bede zaglądac do Was pozdrawiam wszytskie mamy i dzieciaczki wiesz domimisiu pytałam o to jak możemy Ci pomóc bo mam znajoma która ma rózne mleka bo jej mała alergik a oni zawsze kupowali duzo na zapas i moze jakies mleko by Ci sie przydało? poazdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mam w domu mleko nan ale nr 1 ale jesli chcesz zapytam czy ma jakies nan ale które nan by teraz musiała pic?? dominisiu jak w kamien zapomiałam czy Ty masz chłopca czy dziewczynke :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńki baranek, co ma złote różki Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Kiedy nikt nie widzi chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja... Kolorowych jajeczek, kudłatych owieczek Wesołych króliczków, pełno pyszności w koszyczku W❤️E❤️S❤️O❤️Ł❤️Y❤️C❤️H❤️ Ś🌻W🌻I🌻Ą🌻T🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego Mamusiom i ich rodzinom!!!! (Szczególnie Dominisi:) w podziękowaniu za kartkę) Miłości, radosci, pokoju serca❤️ Ja już zmykam do jutra, bo dzis urwanie głowy-moze tylko wieczorkiem zajrzę:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Pan wiedzie cię po właściwych ścieżkach, choć czasem mogą to byś ścieżki krzyża. Niech Pan prowadzi drogami wiary, choć czasem może stanąć ona nad przepaścią i wieść po krawędzi. Niech Pan daje odczuć swoją obecność, choć tak rzadko może ona być zwycięska i chwalebna, jak przy Zmartwychwstaniu. Świąt pełnych radości wiary, pokoju miłości i entuzjazmu nadziei. z okazji świąt wszystkim mamom z naszego topiku i ich rozkosznym pociechom i rodzinom życzenia składa ASIULEK27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakojnych radosnych i błogosławionych świąt zmartwychwstania pańskiego Dominika,Jacek i Krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych , wesołych świąt i bogatego zająca dla waszystkich mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę Wam pisać kto jest chory ????? mnie wczoraj rozłozyło ale mąż nafuterował mnie lekami i jest mi lepiej :D chłopaki jeszcze chorzy , we wtorek lece z nimi do lekarza pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullek27
pozdrawiam wszytskie mamy:)buziaczki dla Was i śpiących mam nadzieje pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kobitki a co to za pustki???? pszczółko napisz nam jak wypadła uroczystość i jak sie miewa aniołek-nowe dzieciatko boże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×