Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam mamusie no i tatusia Mam ciężki tydzień,jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie. Ciągle jeżdżę z Dawciem na jakieś badania a to pobranie krwi,mocz do analizy,usg nerki(na szczęście wynik jest dobry) no i czeka mnie jeszcze wizyta u chirurga :( i u nefrologa. Dwa dni temu okazało się że Dawcio ma stulejkę:( a pediatra na pogotowiu stwierdził bez ogladania dziecka że to infekcja dróg moczowych od pampersów- nieżle co? obawiam się tej wizyty u chirurga bo wiem ze Dawcio będzie cierpiał przez jakiś czas a ja nie będę mogła mu zbytnio pomóc. Dziewczyny może znacie jakiegoś dobrego chirurga bo zastanaiwam się czy nie iść prywatnie gdyż w przychodni jestem umówiona na 26 pażdżiernika.Nie wiem czy mogę tak długo czekać z tym zabiegiem. Co Wy sądzicie na ten temat?????? Lecę dokończyc obiadek. Wpadne jeszcze.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem dominisia my codziennie spacerujemy, codziennie po pracy wpadam tylko na chwilke do domu, robie obiadzik, chyba ze maz mnie uprzedzi i na spacerek. Wracamy przed siodma, kapiel i spanie. Korzystamy poki jest ladna pogoda, bo potem to juz bedzie coraz zimniej i ciemniej. a teraz ide spac bo znajac przyzwyczajenia mojego synka, to o siodmej zrobi mi pobudke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję,że Twój nastój znacznie sie poprawił:) 🌼❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba do Was wróce i mam nadzieje znajde troche czasu na pogaduchy z Wami choc od piatku bede juz sama :( ale mam nadzieje jakos dac rade a jak Wasze amluchy ? Jestin mala ciągle taka zywotliwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Kupiliśmy z mężem duży samochód :-) (kombi). Za jakiś czas pewno też wsiądę za kierownicę (po 2,5 roku od zrobienia prawo jazdy, przez ten cały czas nie prowadziłam auta, bo nie było okazji). Także drżyjcie kochane ;-) Niutek - jest mi przykro, że twój synek jest chory :-( Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Mój Filipek jak był malutki (4 tygodnie) też miał infekcję dróg moczowych. Leżał w szpitalu przez 2 tygodnie :-( Później niestety wyszła inna poważniejsza choroba i musiał leżeć w szpitalu 4 tygodnie na leczeniu :-( Teraz na szczeście wszystko jest ok., moje złotko jest zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciliśmy cali zadowoleni z leśnego spacerku-wiecie ze jesien juz gości w naszych polskich lasach-ona jest piekna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana ostatnio na nic nie starcza mi czasu, a na siedzenie przy kompie to juz wogole. Przydaloby mi sie pare dni wolnego. Asiulek, czasami rozstania nie sa az takie najgorsze. Ja miesiac przed narodzinami Patryka wyjechalam do rodzicow na drugi koniec polski i bylam tam do momentu az mi sie skonczyl macierynski (w sumie 5 miesiecy). W tym okresie widzielismy sie z mezem tylko 3 razy. Na szczescie teraz sa telefony, skype, aparaty cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no właśnie asiulek gdzie Ty sie podziewasz ?? dlaczego Ciebie teraz niema , chyba pominęłam temat stąd moje pytanie ale miło by było jak byś wróciła bo Ty jesteś tu motorkiem napędowym ;) Niutek samopoczucie deczko lepiej , dzięki za troske kwiatek] i dla reszt miłych mamuś 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Bywałam tu strasznie dawno, tj. czyba w lutym byłam tu ostatni raz:( Mam nadzieje, że pozwolicie mi znowu zaglądać do WAS. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziewczyny mało piszecie, ale rozumiem, że dzieci tak absorbujące. U nas jak włącze kompa to musze strasznie pilnować bo Mały albo wyłącza z sieci (prądu) albo komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam z tym zagladaniem to roznie bywa, ja akurat w tygodniu to mam malo czasu na siedzenie przy kompie, bo praktrycznie po pracy spedzamy caly czas na dworze. Korzystamy poki jest jeszcze w miare ladna pogoda, bo potem to bedzie roznie. Teraz jestesmy na etapie jezdzenia wszedzie rowerkiem. Patrykowi sie podoba swiat z nowej perspektywy. A jak juz wracamy do domu to tez jest mnostwo rzeczy do zrobienia i na pisanie po prosttu brakuje czasu, a czasmi nawet sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem witam wczoraj wyjechał mój mąz a minal dopiero jeden dzien ale ona ciagle woła choc juz nie tak jak wczoraj tez poprosze zdjecia Waszych pociech ja padam wieczorami jestem juz skonana po całym dniu,chodze na przemian do jednych i drugich dziadków mam nadzieje przezyc te trzy m-ce wczoraj mialam doła zupełnego ale dzis juz sie lepiej trzymam i widze że mala tez bardziej radosna widocznie i jej sie udzielał mój humor zycze Wam miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkim mamusiom i dzidziusiom życzymy miłej niedzielki. Mykamy zaraz do kościółka i na spacerek 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dopiero odkryłam ten topic. ;-) Jestem z Bydgoszczy. Jestem w 5 tygodniu drugiej ciązy, które jak na razie przechodzę fatalnie-mecza mnie potworne mdłosci,z którymi nie mode sobie poradzic Z synkiem zupełnie tak nie miałam... Jeszce nie byłam u gina-pracuję i ciagla to odkładam, ale z powodu potwornych wymiotów na pewno pojde w tym tygodniu. Boje sie ze przez to moje samopczucie bede zmyszona isc na wolne, a wiem ze w pracy nie bedzie to dobrze widziane.Ale nie wiem ile jeszce pociągne w takim stanie. Na razie o mnie tyle Pozdrawiam wszystkie dziweczyny z kuj.-pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) słabiutki tu ruch jak na niedzielkę ;) wszystkie mamuśki zajęte , a co ja mam powiedzić przy mojej gromadce ;) pogoda robi się coraz gorsza , nadeszła prawdziwa jesień Facelia witamy na naszym topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiulek n ie martw sie za bardzo, czas szybko płynie. Dobrze ze mozesz chociaz liczyc na pomoc dziadkow, to bedzie Ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×