Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Hej dzis juz jest o wiele lepiej. goraczka juz minela i na szczescie nie wymiotuje. w sobote mamy roczek wiec mam troche spraw na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas angina powoli mija ale przyplatala sie jakas wysypka teraz,Patryk jest caly w kropki, dostalismy cos na odczulenie. Mam nadzieje ze pomoze. Jutro wielki dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jaka tu cisza, gdzie jesteście kobietki? Nie było mnie przez weekend w domku a tu taka cisza. Tynka - Patryk wyzdrowiał już? Napisz jak po urodzinkach? udały się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Patryk juz sie czuje lepiej, wysypjka minela, ale lekarstwa jeszcze bedzie dostawal do srody. Przez ta chorobe bedziemy musieli przelozyc szczepienie na odre swinke i rozyczke. Pojdziemy dopiero po swietach, zeby wyzdrowial na dobre. Urodzinki sie udaly. Tylko swieczke pomogla mu zdmuchnac Hania, bo on to bardziej ja chcial zlapac do raczki niz dmuchac. Patryk przypadkiem zrzucil na podloge talerz i sie stlukl, ale to na szczscie. A dzis znalazlam mu osmego zeba, czyli dwojki juz sa w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W niedzielę Filipek kończy roczek :-) Jak to szybko minęło. Jeszcze nie tak dawno mieszkał u mnie w brzuszku i nieźle się rozpychał :-D Tynka - co kupiłaś swojemu synkowi na urodzinki? A czy kładłaś przed nim kieliszek, różaniec i pieniążki - jeśli tak to co wybrał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka Patryk wybral rozaniec, ale on lubi wszystkie wisiorki, lancuszki, kabelki i sznurki. Meza brat ma przy drzwiach w kuchni powieszone takie sznurki z kulkami i zawsze jak tam idziemy to on siada przy tych kulkach i sie bawi, a jak go stamtad zabieram to jest wielki placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mnie wołał ??:) milo ze o mnie pamietacie ale zamuje sie w sumie non stop mala i nie chce mi sie czasem juz o niej pisac wiec jestem juz na tamtym topiku od jakiegos czasu ale moge troche z wami popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asiulek dawno cie u nas nie bylo. Samej jest Ci na pewno teraz trudniej, ale zagladaj do nas od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj zrobiłam coś dla siebie :-) Poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie pasemka :-) Mój mąż powiedział, że wyglądam ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło was kobietki zobaczyć tutaj:) asiulek27 witaj i zaglądaj jak najczęściej żebyśmy nie zniknęły całkowicie Czy u Was też jest taka okropna pogoda, prawie cały czas pada - nie mówiąc że jest strasznie szaro przez cały dzień:( Swobinka - tak trzymać, najważniejsze żebyś sobie sie podobała a jak mężowi przy okazji tez to nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) U nas pogoda też beznadziejna, czyli szaro i ponuro. Ale cieszmy się, że nie ma jeszcze mrozów. W sumie jak na grudzień to jest ciepło i pogoda raczej jesienna. Mam tylko nadzieję, że na święta będzie śnieg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę Filipek kończy roczek :-) Jak to szybko minęło. Cały weekend mamy imprezowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinak faktycznie ten czas szybko płynie. Ani sie obejrzymy a nasze bable pojda do przedszkola a potem do szkoły. my w sobote mielismy urodzinowa imporezke, tylko nie zapomnij o wrozbie urodzinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza się udała :-) Filipek najpierw chwycił za pieniążek i trochę się nim pobawił spoglądając na kieliszek ;-) Później złapał za kieliszek, ale w ostatniej chwili zdążyłam go złapać, bo chciał go zrzucić na podłogę :-) Na końcu wziął książeczkę, ale nie zainteresował się nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja mala wziela ksiazeczke i przyczepil sie jej pieniązek :) jestem z wami choc czasami myslicie ze nieobecna czytam Was :) teraz zyje wyjazdem maz bedzie za 19 dni :) czekam na niego i licze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny fajnie ze sie odzywacie ja jestem ostatnio zalatana, juz sie nie moge doczekac tych swiat bo wtedy bede miala troche wolnego. Asiulek twoja mala pewnie juz chodzi. Bo moj Patryk jakos nie spieszy sie do chodzenia, swiat na czworaka jak narazie bardziej mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niebyło mnie tutaj dość długo bo komputer nam nawalił, tzn chyba któś w sieci się bawi:( Ciesze się że \"roczki\" wam się po udawały, i nie zapomniałyście o wróżbach jak u nas, musieliśmy Małemu zrobić następnego dnia wróżbe;) Kobietki nie wiem czy jutro jeszcze zdąże do Was zaglądnąć, bo już jutro wyjeżdżamy na Świąta, jeśli nie to: WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Nie wiem, czy w święta znajdę czas, żeby tu zaglądać, więc już teraz życzę: Zdrowych pogodnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2007. Bawcie się dobrze na Sylwestra - szampańskiej zabawy i do zobaczenia w 2007 roku. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel...” Owocnych refleksji nad faktem, Że Bóg stał się człowiekiem, Odtąd zawsze jest z nami. Jest z nami, gdy się cieszymy i płaczemy, Gdy pracujemy i odpoczywamy Ii nawet wtedy, gdy grzeszymy... Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia I błogosławionego Nowego Roku! _###_ ( \'o\' ) \\|/ ( ) | (____)_||_ Wesołych Świąt ASIULEK27 Z TYNKĄ I MEŻEM tak Tynka juz chodzi juz przed roczkiem dreptala a teraz cos jej sie uwidzialo byc chwija na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja jestem akurat u rodzinki i leniuchuje, wiec nawet kompa nie wlaczam za czesto. chyba przez tydzien nie zagladalam na kafe. Moj Patik robi juz postepy w chodzeniu ale sam sie jeszcze nie chce puscic, ale wydaje mi sie ze to kwestia dni i ruszy sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam po świętach i miałam tyle roboty w domu (cały czas mam) że nie miałam czasu usiąść do komputera do tej pory. Widze dziewczyny, że świętujecie cały czas - wogóle tutaj nie zaglądacie:( A ja mam problem z kompem - gg ni nie działa, na czat też nie moge wejść - nie wiem co się dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro już nie będe miała czasu tu zajrzeć więć: Wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) I mamy już rok 2007. Sylwester udany. Wybawiłam się, wyszalałam aż bolą mnie wszystkie mięśnie. Filipek bawił się ;-) z moją teściową. Ciekawe co przyniesie ten Nowy Rok (może znów zawita bocian ;-) ). Pozdrawiam i życzę, żeby ten rok był lepszy niż poprzedni. A jeśli ma nie być lepszy, to przynajmniej żeby nie był gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wreszcie mam dostep do kpmpa Bo przez ostatnie dni bylam w miejscu bez dostepu do nternetu. 30 grudnia moj Patryczek w koncu zaczal sam chodzic. W nowy rok wszedl juz na wlasnych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Tynka - gratulacje dla Patryka, stał się już \"samodzielny\". To teraz nabiegasz sie za nim. U mnie dzisiaj Mały wszedł na kominek i niestety spadł:( lekko brode sobie stłukł, a ile płaczu było. Może nauczy się i nie będzie się już tam wspinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×