Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Gość Nowa mama
Witam dziewczyny. Jestem pierwszy raz na waszej stronie. Mam synka 7-letniego - zapomniałam juz jak to było w ciąży -staramy sie teraz o kolejnego dzidziusia- pamietacier jakie były objawy - te wczesne ciąży? wiem,że powinnam zaczekać i zrobic test bo to dopiero 5 dzień od mam nadzieje zapłodnienia :) Bola mnie straszliwi piersi , w trzecim dziu bolał mnie brzuszek , temperatura utrzymuje sie powyżej 37 st. Cykle mam 28 dniowe - do zapłodnienia doszło w 14 dniu cyklu- myslicie ,że sie udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowa mama w tym momencie to jeszcze trudno cos powiedziec. Ja pamietam ze na poczatku tez mnie bardzo bolaly piersi. I to byl jedyny objaw. Chociaz trudno to wyjasnic ale jakos tak podswiadomie czulam ze jestem w ciazy, zaraz po tym jak doszlo do zaplodnienia. Poczekaj jeszcze trochei zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cos w nowym roku pusto nam sie zrobilo na topicu. Moj Patik zasuwa juz na calego, chodzenie mu sie spodobalo. A co u Was. dziewczyny odezwijcie sie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Faktycznie pustki tutaj:( Nas nie było przez weekend a w poniedziałek były znowu zaległości w domu z weekendu więc nie miałam możliwości tu zajrzeć. u nas cały czas bez zmian, tylko biegam za Małym a i tak co jakiś czas nabija sobie siniaki. Dzisiaj na przykład przewrócił na siebie deske do prasowania - a odeszłam dosłownie na krok żeby żelazko odstawić. Dziewczyny odzywajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM mam pytanko, możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Toruniu? Staramy się o maluszka od 6 m-cy, do tej pory chodziłam do Skopa. Kto jest warty polecenia. Dziękuję za wszelkie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a**
a Kozankiewicza znasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zna i nie słyszałam o nim, napisz coś więcej, gdzie przyjmuje i jakie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie piszę ale czasem tu zaglądam:) Iti, ja mogę polecić dr Wojtynka. Przyjmuje w Matopacie. Nr tel. 6594834. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, najlepszy ultrasonografista (tzn. spec od usg) to Stankiewicz, przyjmuje w matopacie. Mój numer jeden zreszta, a wielu lekarzy toruńskich juz mialam okazję (nie zawsze przyjemność poznać). Wszytskiego dobrego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo zobaczyc taki \'\'tłum\'\' fajnie ze chociaz troche piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czesc dziewczyny co u Was sie dzieje. Znowu nam topic upada. Moj synek juz biega na calego i8 pojawil mu sie 9 zabek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze bo tu tylko cisza i cisza ciekawe kiedy autorka topicu w koncu sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tynka mój Mały ma już 14 ząbków:) Przez jeden dzień było tu troche osób a teraz znowu pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dawno mnie nie było....bo prawie co zajrze to tu tak głucho.... :-( ale zal aby ten topic umarł. Postaram sie jednak czesciej tu zagladac i cos skrobnac. mam w sumie pytanie do swobinki. kiedy dałas swojego synka do złobka i czy jestes z tego złobka zadowolona. Ja choc jestem w 5 miesiacu ciazy to juz martwie sie co zrobie z moim maluszkiem Starszy był chowany przez babcie, ale teraz raczej ta opcja odpada i niestety nie wiem jak bedzie. Moze opiekunka ale musze rozwazyc wszystkie pocje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a tu nikt nic nie napisał. dziewczyny naprawde staram sie ale ciazko sie wkrecic w ten topic, skoro nie mozna nawetw ciagu jednego dnia wmienic z kims mysli... No nic nie bede sie od razu zniechecac :-) ale piszcie wiecej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co się z Wami dzieje? nie było mnie kilka dni a tu takie pustki:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *...*...*...*...*
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale tez ostatnio tu nie zgladałam a i tak widze, ze za duzo sie nie zmieniło. A szkoda. Ale bede zagladac, moze z czasem wiecej dziewczyn sie odezwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka :-D Masz racje. Nawet we 2 trudno jakosc utrzymac topic, ale moze to chwilowa cisza? Przeciez wreszcie ktos zajrzy....chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Facelia:) no we dwie to zawsze raźniej;) też mam nadzieje, że to tylko chwilowa cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Olka Facelia jak wy bedziecie pisac to moze ja tez tutaj wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tynka :-) No widzisz staramy sie. Ja dzis poszłam zapisac swojego synka do przedszkola. :-) na razie dotałam tylko taka karte rekrutacyja . Tam musze wpisac : ime , nazwisko , data urodzenia, na ile godzin oddajemy dziecko do przedszkola i od kiedy...Tam w sumie nie wiem co wpisac, bo sezon chyba rozpoczyna sie we wrzesniu, ale nie jestem pewna, chyba zostawie puste miejsce i uzupełnie na biezaco. No i oczywicie musz byc pieczatki z zakładów pracy, czy z mezem pracujemy. Na sczescie tak, bo niby od tego tez zalezy czy dziecko przyjmą czy nie. Takie czasy teraz , ze człowiek musi sie wszystkim martwic. A mój dzidzius (nie wiem czy pamietacie , ale jestem w ciązy) wszedł w 6 miesiąc...jeszcze troche i bede miała dwójke. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×