Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

żeby tylko chlapa... jak odwoziłam średnią córę do szkoły to deszcz u nas padał :O (koło 9:30) przeżyłam lekki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale takiego bąbla chłopczyka to fajnie chyba mieć, co Dominisia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie ciesze jak jest tyle wpisow. Nie bede wiecej pisac bo znowu nie mam polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało że nikogo nie było? U nie dzisiaj w południe tez nie mogłam się połączyćz internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem nie byłomnie z braku czasu! Wpadłam zobaczyc kto był na odziedzinach ;) {żarcik} Jutro spodziewam się gości całodniowych wiec pewnie nie bede miała czasu wpasc na topin ,no chyba ze wieczorkem.Dlatego juz teraz życze miłej niedzielki spedzonej na niedzielnym wydawaniu kasy (WOŚP ;) ) mykne sobie jeszcze na allego jak któras jest niech pisze ,bo ja jeszcze tutaj zajrze :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie nie jestem sama:) myślałam, że będe musiała pisać sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jadę do dra Sarapa na usg genetyczne. Mam nadzieję, że wszystko ok. Może któraś z Was zna, robiła u niego takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta przebiegła świetnie :) Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziecko zdrowe, rozwój zgadza się z tygodniem ciąży :) a data porodu, którą sama obliczyłam według owulacji zgadza się z tą z usg :). Za miesiąc usg pod kątem płci :). Coś mi się wydaje, że czwarta córa będzie, bo nic tam między nóżkami nie widzieliśmy :). Poza tym śniło mi się, że córę urodziłam :P. Nie nastawiam się jeszcze, ale jakoś jak mówię to przeważnie na: \"ona\", \"ułożyła się\" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko bardzo się cieszę,że wszystko w porządku. Wczoraj mój m złamał sobie palca od nogi w dwóch miejscach no i siedzi w domu,a wszystkie plany poszły sie jeb.. Pogode mamy dzisiaj przesliczną wiec zaraz ykamy naspacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka fajnie że dzidzia zdrowa:) Dominisiu naprawde współczuje. Jak to sobie zrobił? A ja dzisiaj wyjeżdżam i zajże do Was dopiero w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) podnoszę, bo ciężko znaleźć ten topik mdłości już mi mijają, coraz rzadziej "łapią" :) tylko senność jeszcze męczy, ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko ja mdłości miałam w pierwszej ciąży 4 m-ce W drugiej to prawie przez całą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mogę się zgodzić na mdłości do połowy ciąży :) I tak się cieszę, że mój stan ogólny jest dobry i że dzieciątko zdrowe :). Co tam mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj spędziłam cały wieczór i pół nocy w Toruniu :). Jak ja kocham to miasto. Najpierw pierogarnia, potem spacer po starym mieście, potem pub i znowu spacerek... Lubię takie wypady :) mimo, że robię za kierowcę :P z racji ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
Witajcie:) jestem już w domku:) i jak zawsze po takiej długiej nieobecności nie wiem od czego zacząć sprzątać; wszędzie pełno kurzu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzie są wszyscy :P Lipenka mogłaś zajść na kawkę ;) a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze się dzieje, nikt tu już nie zadląda:( Nawt Dominisia zapomniała już chyba o tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. jestem z Bydgoszczy więc postanowiałam dopisac się do waszego posta ... zaczynam 7 mies ciąży i baaardzo boję sie porodu .. tym bardziej ze rodząc 7 lat temu strasznie to przezyłam (17 godzin !!! i cesarka)mam taka nadzieję, że przez te lata cos sie zmieniło w sprawach porodu ... chodze do dr. Lisiaka - fajny lekarz polecam .. ale on nie będzie ze mna przy porodzie ... więc chyba muszę poszukac położnej ... a może wy macie jakieś wspomnienia związane z Lisiakiem ???? i czy w II płaci się za poród rodzinny i znieczulenie zo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dynia2000 fajnie że napisałaś:) pisz często to może nie będe musiała pisać sama; bo nawet Dominisia ostatnio tu nie zagląda. Ja o II nic nie wiem bo rodziłam w Bizielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie zapomniałam o naszym topiku,tylko napietrzyło sie nam trochę kłopotów rodzinnych i jwszcze niedługo wyjazd męża dlatego mało co zaglądam. Ale o kazdym waszym wpisie wiem bo dostaje wiadomośc na maila i kazdą czytam. Od tego miesiąca rozpoczynam studia wiec czasu bedzie jeszcze mniej. Dzieciaczki mam lekko podziębione i tak sbie siedzimy w domku i marzymy o spacerkach. dynio 2000 witaj wśród nas - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak strasznie tu pusto ostatnio. Nawet Dominisia pisze mniej niż zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze mniej niż zawsze bo chciałam więcej czasu spędzic z mężem.On za 2 dni wyjeżdża za granice i niewiadomo na jak długo. 1marca mam pierwszy zjazd w szkole.Bardzo się martwie omojego młodsego synczka,jak on zniesie tą parogodzinną rozłąkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️mamulki miłej popołudniowej niedzielki życzę i odzywajcie się czasami :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×