Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witajcie! Dominisiu coś mi się wydaje, że nasze dzieci mają własne zdanie na temat nauki chodzenia bez pieluchy:P Dużo mówi Twój synek? U nas wczoraj trochę padało a my akurat byliśmy na zakupach i niestety ja zmokłam a syn nie, bo Mały nie chciał folii na wózek tylko trzymał parasolkę (śmiesznie to wyglądało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek nie mówi zbyt wiele,ale swoje zdanie potrafi wyrazic i to tak stanowczo ze tylko ono sie liczy a nie to co tam mama gada do niego??!! Od wczoraj mówi ,,kocham cię,, tylko nie wymawia jeszcze litery ,,k,, wiec wychodzi mu ,,tocham cię,, :) Dziś zrobił sam na nocniczek to geste i to rzadsze :)ajaki byłz tego dumny i zadowolony.Może tojuż jest jakispoczatek????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻!!! U nas nieżle zaburzyłoi piorunami koło bloku rzucało ale na szczescie to juz przeszło i teraz jest troche powietrza do oddychania bo było juz całkiem nieciekawie. Mamuski czy wy sie przeniosłyscie na jakis inny topik???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 w ten piekny burzowy poranek ;) Zapraszam na kawke i pyszne śniadanko;) no i na pisanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj fatalne samopoczucie,tak zle to sie jeszcze w ciąży nie czułam jak dzisiaj :( juz myslałam ze na porodówke sie przejade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
witam prosze o kontakt mame, ktora wysyla rzeczy dla Erwinka synka Ani w odpowiedzi na moja prosbe zameiszzcona na tym topiku :) moj mail: abbypl@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Duzo roboty mam ostatnio.... :-) Dominisiu Ty sie przed szereg nie wystawiaj, masz urodzic w lipcu!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczenie bierze góre,wiec jakmnie jednego dniatu nie bedzie to nie myslcie sobie ze rodzic poszłam japoprostu padłam gdzies ze zmeczenia ibraku snu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj tylko ma chwilkę, jutro postaram się tu zajrzeć na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie ostatnie(mam nadzieje)zakupy na allegro dla nowego członka rodziny??!! wieczorkiempostaram sie zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oród jest juz chyba blisko,dzisiaj miałam takiego pałera ze bym całachate wysprzatała na błysk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj nie dałam rady tu zajrzeć, byliśmy na zakupach i jak wróciliśmy byłam już całkiem padnięta:) Dominisiu czy TY nie masz termin porodu na lipca? Jeśli tak to czekaj spokojnie:) A ja dzisiaj się nie wyspałam, mały obudził się chwilkę po 7 i o dziwo zawołał \"siusiu\" i dłużej już nie pospaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak takOlu na lipiec,czekanie juz mnie meczy,brzuch wielki ja jak kaczka chodze eee.. szkoda gadac,rozdwoic sie najlepiej i miec to juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wyczerpujacym dzionku na działeczce i w piaskownicy przyszedł czas na odpoczyneki błogi sen wiec miłejnocki i do juterka do ranka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłam bardzo ciekawa która pierwsza tu dzisiaj zajrzała no i tak stawiałam na Olke albo na Jestin ;) trzymam sie trzymam jaktylkomogę,termin za miesiac bez paru minut??!! :) i tak sie usmiechab bo z Krzysiaczkiem też miałobyza miesiącale wyskoczyłpredzej z maminego brzuszka :) więc juz mnie nic a nic nie zdziwi jezeli jutro pojade sobie na porodówke,obym tylko zdążyła autko umyc ipoodkurzac ;) miłej nocki pa pa całuski dla wszystkich 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale mnie dawno tu nie było:) Przy takiej ładnej pogodzie (nie licząc dzisiejszego dnia) wogóle nie mam czasu usiąść do komputera. Myślałam, ze będzie więcej wpisów ale pewnie macie to samo co u mnie - dzieci wolą być na dworzu to i mamusie muszą być na dworzu. Przez weekend nie zajrze do was bo wyjeżdżam na wieś, jak wróce postaram się wpaść tu jak najszybciej. Pogodnego weekendu! A Ty Dominisiu czekaj cierpliwie na swój termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro mykamz rodzinkana ślub kuzynki,potemna grilka na urodzinkidotescia potem z flaszeczka na dzien taty :) a teraz sie wyspac do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0270
cześć. Ja wg lekarza 10.01.08.będę mogła potrzymać swojego dzidziusia na rękach. Narazie planuję remont gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie pada od rana :O Dominisiu po takim ciężkim dniu może faktycznie znajdziesz się na porodówce ;) mamy już wakacje a niema czym na nie wyjechać:( mam nadzieję ze auto będziemy mieli w przyszłym tygodniu :) pozdrawiam mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wróciłam!!!!!!!!!!!! ślub zaliczony (ojciec panny młodej podarł jejwelon prowadzac ja doołtarza ;) ) Dzien ojca zaliczony urodziny teściarówniez fryzjer zaliczony :) w sobote robimy krzyskowi imprezke urodzinkowa dla jednej czesci rodzinki a w nastepna sobote dla drugiej cześci,mam nadzieje ze wszystko wypali i ze Krzysiaczekbedzie szczesliwy bo to tylko o niego chodzi :) ❤️ o to moje mołe kochane ❤️serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranna pora!!! mam pytanie do mam dzieci które już cośmówią-czy wasze dzieci też mówiąprzez sen????Krzysiaczek zaczął to robic od paru dni i troche sie martwie,ze to moze jest związane z jakaś chorobą???? dziś czekamnie prasowanko ubranekdzieckowych najmniejszego kalibru ,myśle ze i tak długo to odkładałam a teraz może mnie wziąc w kazdej chwili,a mąż to lepiej niech nie dotyka żelazka??!! poadrawiam pogoda deszczowo-ulgowa wiec napewno zajrzetu jeszcze dzisiaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już wróciłam z weekendu:) Dominisiu u nas mały jeszcze dużo nie mówi w ciągu dnia a przez sen to wogóle; najwyżej woła mamę albo \"dydusia\". Ale się dzisiaj pogoda popsuła:( a jeszcze wczoraj (jak byliśmy na wsi) było bardzo ciepło - tak że mały pluskał się w baseniku. Mam nadzieje, że chociaż przestanie padać bo nawet na zakupy nie możemy wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWikusi
Witam serdecznie wszystkie mamy! jestem mamą 17 mies. córci Wikusi , mieszkamy w Toruniu i gorąco pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×