Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Pozdrawiam :) tez kiedys mieszkalam w kuj.-pom dokladnie w Grudziadzu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dzieki za życzonka,jak chcesz mozesz wziąc nasze auto ja juz prawie nigdzie nie jeżżdze bo mi ciezko :) wiec stoi sobie i rdzewieje na podwórku. Uciekam na sniadanko i kąpanko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekamy na gości,a wy baby gdzie jesteście??? Ja tu jużtortem urodzinkowym czestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cały weeken przesiedzieliśmy w domu; dobrze że chociaż szwagier nas odwiedził :) Dzisiaj mąż jedzie do salonu, mam nadzieje, że wróci już sprawnym samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny gdzie się podziewacie? Niestety nasz samochód nie działa tak jak powinien:( a jutro już wyjeżdżamy na urlop. Jak wróce za dwa tygodnie to ma tu być dużo wpisów:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś mój synek kończy 2 latka,obiecaliśmy mu braciszka na urodzinki jako prezent,ale ten sie jeszcze do nas nie spieszy,może wyskoczy na imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpie od 5tej.Za topowklejałam zdjęcia z urodzin Krzysiaczka www.krzysiaczek.bobasy.pl zapraszamy zapraszamy ide sprzatac dzis bedzie wiecej czasu dla rodzinki jak predzej skoncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nikogo nie ma :( :( :( Jatu już odczuwam pierwsze oznaki porodu,a przyjaciółeczki pochowały sie gdzieś po kątach,oj nie ładnie.Kto odbierze poród????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !! Dominisiu wszystkiego naj , spoznione życzonka imieninowe 🌼 jestem u mamy dlatego tak malo sie odzywam pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze duzo słoneczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakzwyklejestem tu sama nawetnie ma siekomu pożalic jutro jest mój termin porodu wiecej napisze może jutro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciliśmy w niedziele wieczorem a wczoraj nie miałam czasu żeby tu zajrzeć. Dobrze że chociaż Ty Dominisiu coś pisałaś, dopóki mogłaś oczywiście:) Dominisiu wielkie gratulacje!!! Mały jest śliczny! Oczywiście gorące życzenia dla starszego synka z okazji 2 urodzin. My też już jesteśmy po 2 urodzinkach. Dziewczyny czemu tak mało piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisu, malutki rozkoszny... Ja wiem ze mało tu pisze, o wiele czesciej mozna mnie znalezc na majowym 2007 nick p e t u n i a (w sumie tylko tu uzywam starego nicku Facelia....kieds tylko pod tym pisała, ale potem zapomniałam hasła i załozyłam nowe...a w ogóle zakrecona historia) w sumie to tu tez bede juz pisac tylko po moim obecnym :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziłam w więcborku,i niemoge narzekac opieka była dobra i w czasie porodu i po tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Dominisiu nie rodziłaś w bydgoszczy? Jak Maleństwo? grzeczne? A jak starszy brat - opiekuje się Małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy brat jest az nadopiekunczy,kocha,przytula i całuje młodszego ja do bydzi mam 50km,a tu szpital na miejscu i tez dobrze było uciekamcos zjesc póki dzieciaczki spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×