Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

hej hej hej :-) weekend u tesciow nareszcie sie skonczyl :-) asiulek napisz jak ci ta lazania wyszla????? bo jestem ciekawa :D dziewczyny napiszcie w jakim wieku sa wasze dzieci bo ja juz sie pogubilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mały dzis pięknie w nocy pospał...7 godzin bez przerwy..tylko tradycyjnie nad ranem dał czadu..ale nic to. Brednie, mój Tobiasz za dwa dni skonczy pół roku:) Asiulek, jak ksiażka? Dobrego dzionka, musze pasztet robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my na nogach juz dzisiaj od7.30,dzieciatko kaszke o 8.00 dostało troszke pobrykało ,a teraz pierwsza dzemka,ale jak mnie nos nioe myli to zaraz sie obudzi i znow mamusia nie zdazy poprasowac.Brednie moj krzysiaczek ma 7miesiecy i pare dni i coraz fajniejszy facet sie z niego robi hi hi Pszczółka obecna,a ciekawe gdzie reszta dziewczat sie podziewa. Pszczółko zawsze chce ci napisac jak wyglada sprawa z ta moja konkurencja ale nie moge jakos sie do tego zabrac-przepraszam.Moze dzis wieczorkiem mi sie uda jak przyjda dziewczynki pobawic sie z Krzysiaczkiem i bede miala chwilke dla siebie. Uciekam prasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka ma 2,5 miesiaca co do lasanie --- niestety jakos zrobilismy cos innego mam nadzieje, w sumie dlatego że kupuje mielone od jednej pani do której nie chciało mi sie iśc, a mąz nie kupował nigdy od niej i tez zrezygnował. juz niedługo bede mykac z mała w nosidełku wiec mysle że mięsko kupie i płaty i lasanie bedzie robione. teraz moja mała ma druga drzemke , zawsze obiecuje ze wsadze ja do łóżeczka ale jakos zasypia w duzym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale dzis pogoda, taka mgła że nic nie widać. Mój Maly za dziewięć dni skończy 7 miesięcy. Wydaje mi się że tak niedawno się urodził. A teraz uwielbia \"pisać\" z mamą na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora u nas wszystko ok no widze ze ktos jednak sie odezwał Pszczółko a ty gdzie sie podziewasz,hallo mamusko ;)) asiulek 27 moja rada dla ciebie-wkladaj malenka za kazdym razem do lozeczka niech sie przyzwyczai i niech w nim najlepiej zasypia ucz ja tego bo jak ci sie przyzwyczai w waszym lozku lub na rekach usypiac to wtedy jest bardzo naprawde bardzo ciezko odzwyczaic-wiem sama po sobie Olka mnie tez sie Krzysiaczek wydaje cały czas taki maluski,noworodek,no ale niestety rosnie jak na drozdzach,napisz czy twoj synek juz sam siedzi i co dajesz mu do jedzenia?????????? zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek ma koszmarka i ten koszmarek tak go neka ze bydzi sie z płaczem :(( Pogoda dzis u nas była rewelka nic dodac,nic ujac tylko spacerowac.I tak tez zrobilismy,było cudownie.Mam nadzieje ze jutro bedzie powtorka z tej wspaniałej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, a moze to nie koszmarek tylko ząbki, co??Mój Tobi sie budzi jak ząbkuje po kilka razy w nocy z płaczem... Tobiasz juz siedzi! Fakt, ze tylko kilka minut i sie kiwa, ale najczęściej sam odzyskuje równowage, no chyba że coś go za mocno zniesie:) Dziś zmykam szybko do wyra, bo mimo tych 7h ciagiem, ja i tak niewyspana przez to kładzenie sie po północy... Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu mój Mały jak się na coś zapatrzy lub zabawi to potrafi dłuższą chwile posiedzieć, już całkiem wyprostowany, ale nieraz przewraca się jeszcze na boki. Bo wogóle to lepiej Mu sie stoi jak go trzymamy, bo sam jeszcze nie wstaje. A z jedzeniem to niema problemu, byle dużo i często. A tak poważnie to oprócz mleka, kaszek, herbatek to je zupki (ze słoiczków, nie gotuje mu sama), uwielbia banany, chrupkami lepiej idzie mu zabawa ale też je. Dając mu \"dorosłe\" jedzenie (oczywiście w minimalnych ilościach) też nie pogardzi. A ja z siedzeniem i jedzeniem u Ciebie Dominisiu? Jak długo śpi w nocy Twój Krzysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wy sie cieszycie że asze maleństwa siadaja a ja ciesze sie jak moja sie usmiecha i sobie gada cos co dziwnie brzmi ale oczywiscie gadam tez do niej i byc moze ta romowa sensu nie ma za bardzo ale mysle ze jest konstruktywna. w kazdym razie obie sie smiejemy...:)) uciekam juz do łazienki sie umyc i kłade sie spać bo zaraz moja pani bedzie potzrebowała mleczka pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ,o pierwsza dzisiaj jestem. wlasnie kupeczka nam sie przyplatala wiec musimu cos z noa zrobic wracam po sniadanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis od rana postanowiłam że mała bedzie kimac w łózeczku a jej mama bedzie konsekwentna, pomijając fakt że rano tata zamiast do łóżeczka połozył ja w duzym pokoju na pierwsza drzemkę. ale dalej w ciagu dnia postępowałam w takim trybie: 1. drzemka 2. jedzonko 3 aktywnośc 4 drzemka 5 jedzonko itd oczywiście mała spała w łozeczku i nadal to robi, usypiał ze smokiem ale nie budziła sie juz jak jej wypadał. do tego zawsze na ręcach zasypiała, a ja poprostu ja kładłam ze smokiem i pieluszką, no nie od razu zasypiała jeden z takich trybów wogóle nie spała ale lezała sobie spokojnie w łózeczku i gaworzyła do jej ulubionej lampy na suficie. wiec mama jest dzis zadowolona :)))) do tego wszytskiego odwiedziła nas kolezanka z mojej ost pracy i kupiła cudowne tulipanki a ja uwielbiam dostawac kwiaty a dla małej sliniaczek buciki i biedroneczka - grzechotka na reke i grzechotka z gryzaczkiem oddezwe sie później bo teraz obiadek gotuje apapappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jest mi strasznie przykro, że jeszcze tylko jutro będe mogła sobie Was poczytać:(((, a później nie wiem kiedy do Was znowu dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka_ ja wiem, jak to jest, bo na 2 m-ce przed rozwiazaniem musiałam opuścic topik sierpniówek...one sobie rodziły, a mnie nie cyło..ale ten czas zleci raz dwa, potem wrócisz i bedzie po chwili jakbys była cały czas...nie chcę, zeby to jakos patetycznie brzmiało:P ale my tu bedziemy czekac, nie dziewuchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :-) fajnie sie czyta o postepach rozwojowych waszych dzieci :d moj ma juz dwa lata i gada jak nakrecona katarynka :P w dodatku zaczal zadawac glupie i meczace pytania typu a czemu, a po co itd z reszta niebawem sie same przekonacie jak to jest na codzien z dwulatkiem :D pozdrawiam was i ide mojego wykapac i czas spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie wlasnie najbardziej sie boje tego okresu z pytaniami,nie wiem tylko dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak zle :P ale zagadac to potrafi... mamusiu a cziemu to jobis? mamusiu a po cio do skljepu idzies? mamusiu a cziemu myjes moj kubek? mamusiu a gdzie babcia pjaciuje? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka co do tych pytan maluszków to mysle ze one sa słodkie, ale byc mozze jesli jest ich sporo sporo moga byc męczące. Olka pewno że bedziemy czekac Dzis sie wyrwałam z domku na soczek do pizzerii i jakos tak głosno mi było... ale fajnie :))) tylko mialam problem co włozyc na siebie ale wcisnełam sie w jedne spodnie i załozyłam golf w którym chodziłam w ciaży bo gdy załozxyłam cos bardziej ciaśniejszego to jak z kołem ratunkowym no i przypomniało mi sie miałam ćwiczyc a znów mi siue nie chce ale leniuch ze mnie, choc wiem że jak sie zbiore to juz na maxa. ide sie myc i spaciu pozdrawiam Was dziewczynki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry oo ja dzis pierwsza sie melduje :P gdzie reszta ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie, wyczytałąm na dwuletnich dzieciątkach o stulejce...mogłabyś mi napisać coś wiecej, jak i kiedy mozna to zaobserwować i co dalej? Tylko nie pisz już proszę o tym lekarzu, co przyszedł, mocniej pociagnął i było ok, bo mi słabo:O Czy u takiego półrocznego szkraba mozna to już stwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczola a naciagasz swojemu skorke na siusiaku?? jesli tak to napisz co zauwazasz, czy skorka schodzi z calego grzybka czy w ogole nie schodzi?? u mojego schodzi tylko do polowy grzybka i dalej jest przyklejona... jak naciagne mocniej bo go boli i zaczyna plakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mnie prawdopodobnie nie bedzie-tłusty czwartek-duzur w sklepie,zapraszam wszystkie na pyszne paczusie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie, ja sie w ogóle boje go ruszać:O Nie wiem, co to znaczy do połowy grzybka:) troszkę daje sie odciagnąć, ale troszkę...dalej nie próbowałam, tylko tyle, ile trzeba do umycia. Nie mam wprawy w siusiakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pszczoła do połowy grzybka to chyba do połowy zołędzi z tego co wiem niektórzy zalecaja naciagac pomalutku a codziennie ,a niektórzy wogole. sorrki jeśli wypowiadam sie zbyt wtracająco bo w sumie mnie o zdanie nie pytano jak we wszystkim sa rózne szkoły. ale słuchajcie moja mała zasypia sama w łóżeczku system który opracowałam sobie wczesniej podzialal choc dzis była cos niespokojna ale chyba to z powodu ze dzis i wczoraj mielismy gosci a ona na gosci ma alergie, wiec dzis była niespokojna i musiała to odchorowac. co do systemu pomogła mi troche ksiazka Tracy Hogg i doswiadczenie innych mam. ale ciesze sie choc jak tak szybko zasneła to było mi troche smutno bo zawsze ja ziuziałam a teraz odkładam ale na przytulanie mam czas w dzien. pozdrawiam Was serdecznie i czekam na kolejne wiadomosci co do stulejki ja bym chyba lekko naciagała tak leciutko bo znam goscia co mamusia nic z ptasiem nie robiła i chyba uwazała to za niedopszczalne takie zabiegi i jak miał 15 lat to go stulejka dopadła , z tego co wiem chłopak miał troche wstydu, jak lekarz zagadał czy sam sie nie ruszał.... a po co naszym dzieciom dokładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi chce się płakać, jeszcze tylko jutro do WAS zajrze. Teraz to już sama nie wiem czy ja chce sie przeprowadzać. No ale nie ma już odwrotu. Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie martw sie niedługo wrócisz bedzie ok my bedziemy czekac :) wracajac do mojej małej budzi sie dwa razy wciagu nocy no czasem trzy wczoraj np. połozylismy ja o 19 ja dokarmiłam ja w sumie na spiaco ok 23.30 a póxniej sama sie obudziła o 4.45 i póżniej o 6 a jak spia wasze maluchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzięki dziewczyny, że będziecie czekać! Od razu mi milej. Nie wiem czy dam rade dzisaj jeszcze tu zajrzeć, jeśli nie to do \"zobaczenia\" jak najszybciej! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×