Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

hej , ja dzis przelotem ,pogoda paskudna, na podgórzu też jestin? normalnie az mi sie wyłazic nie chce. Mały ząbkuje, górna trójeczka, ktoś mi mówil niedawno, ze kły najgorzej idą no i faktycznie jest meksyk...teraz mały zasnął, tez bez sensu że spi 3-4 razy po pół godziny, ale biedak inaczej nie umie:( Nawet swojego ulubionego jabłuszka nie chcial jesć i drze się cały dzień, mama tuli, to troszkę pocieszenia , ale i tak cierpi...ale juz lada dzień sie przebije...i wtedy nastepny:O Z jednej strony to fajnie,że mu te zęby w takim tempie wyłażą, na pierwsze urodzinki bedzie komplet i święty spokój:D Dobrego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła pogoda jest okropna , godzinkę temu wrócilismy z miasta jestem wykończona byliśmy w Galeri Copernicus czy jak to tam się pisze ;) kiedy będzie ta wiosna ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis tak myślałam, że jeśli te roztopy są oznaką wiosny, to moge przeżyć...już sie nie moge doczekać słonka, spacerków, karmienia ptaszków zarazonych wściekłą grypą:P Wiosną też koleżanki zaoferowały sie wychodzić z Tobiaszkiem na spacer, wiec ja bym miala czas na pisanie mgr..aż sie rozmarzyłam, a tu rzeczywistość-do kuchni gary szorować.:O A jak w galerii? ja na początku miesiąca chodzę po większe zakupy tam, ale szału nie ma dla mnie w tym centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja mala znów jest chora znów ma bakterie w moczu :((((( zastanawiam sie czy obejdzie sie bez szpitala juz mam dośc......:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( o 10 ide z mała do lekarza, mam nadzieje że nie położą nas do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim duzo spraw na głowie nie pozwolilo mi tu zgladac,ale obiecuje ze od dzisiaj juz codziennie mnie tu zobaczycie Krzysiaczek nadal bezzebny kupilismy samochod i dzisiaj mamy jazde probna na dłuzszy dystans jakbedzie czas to wpadne jeszcze wieczorkiem pozdrawiam asiulek trzymajcie sie z malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien nowy posiew znacie moze dobrego urologa dziecięcego albo nefrologa w Toruniu Bydgoszczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja też chodzą z moją córcią do nefrologa w Toruniu bo mała ma złe wyniki moczu , co dwa tygodnie robię jej wyniki koszmar normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem,sory ze to pisze ale mocno pokłuciłam sie z mezem,nie wiem kto w tym wszystkim miał racje ,a poszło o to ze ja uspiłam synka a maz nie wyłaczył telefonu i zadzwonił do niego kumpel i gadał z nim tak głosno ze mi dziecko zbudzili,no i ja zaczelam sie drzec i tak to sie zaczelo,skonczylo sie gorzej ale tego juz nie bede pisac,ciekawa jestem jaki bedzie jutrzejszy dzien :(( :(( :(( :(( :(( :(( sorki za ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestin a co to za nefrolog dobry jakis ?? a co ma za złe wyniki ?? jak mozna wiedziec kurde nasza ciągle te bakterie w moczu lezałam z nia 10 dni w szpitalu podawali jej anytbiotyk a teraz ta franca znów chciała ja ołożyc wiec poszlismy do drugiej i onazdecydowała że posiew za tydzien bo reszta wyników jest ok a dziecko spokojne itd co do kłotni z mezem myśleże Wam sie nagromadziło u nas tez czasami tak bywa ostatnio do meza przyszedł znajomy i póxniej drugi byli tak głośno że mała trzy razy obudzili i w wyniku tego nie spała w sumie cała noc byłam wsciekła straszliwie mam nadzieje że az tak źle sie nie skonczyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek to pani Jankowaska , jest ordynarorem na odziele w szpitalu dziecięcym , bardzo fajna i miła pani . Mała ma raz zła raz dobre wyniki dlatego muszę to obserwować cały czas , wiem ze jak coś się dzieje z dzieckiem to najgorze co może być .Trzymaj się , napewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JESTIN kochanie mam do Ciebie wielki interes podaj mi jakies namiary na ta pania dr jak bede 30 marca w Toruniu moze bym ja złapała i by zbadała mała od razu. dzieki z góry papa dobrej nocki dla wszystkich za tydzien bede juz po chrzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek na normalną wizytę czeka się około 2 miesięcy chyba że chcesz prywatnie to mogę Ci podać nr. telefonu ale chyba Ci emaila wyslę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjja25
witam! mozecie mi coś powiedzieć o doktorze Lisiaku???? Jest lekarzem w szpitalu mieskim w Bydgoszczy, jaki jest dla swoich pacjentek?. Drougie pytanie (oczywiście jeżeli to pytanie już padło to z góry przepraszam) czy gdzieś w Bydgoszczy lub Toruniu można zrobić USG D3/D4???? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem usg trójwymiarowe robi dr Szymanski w Bydgoszczy kosztuje ok 300 zł jesli Cie interesuje moge poszukac nr telefonu tamtego lekarza nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy mały problem z dzieciaczkiem,obdyt mu sie zaczerwienił na poczatku myslalam ze to odparzenie a teraz na tym czerwonym pojawiły sie malenkie białe niby to prtszczyki moze pecherzyki nie wiem jak to nazwac prosze was jak ktoras wie co to jest niech napisze czym to sie leczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijja25
do asiulek 27: jeśli możesz to bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anijja : słuchaj podaje dwa numerki 52 3440645 52 3440630 to jest jakies Centrum ale dokładnie nie znam nazwy ul. Waleniowa 24 do dominisi ale na odbycie czy w okolicy odbytu?? kurde niewiem co to moze byc? niewiadomo czy to przysuszyc czy oliwkowac a może powinnas to potraktowac spirytusem choc sama niewiem a moze powinnas przemywac mu tam kalą kurde nie znam sie i nie chce namącic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek wiem ze chciałas mi pomoc poczekam jeszcze 2-3 dni i jak nie bedzie poprawy do ide z małym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to sie stało ze nasz wspanialy topik wyladowal na 3 stronie brac sie do pisania lae juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Miejscowość Dzieciaczki Dominisia Więcbork Krzysiu Brednie Bydgoszcz synek Sylwia26 Grudziądz córeczka Witch Chełmno termin 1 kwiecień Olka_ Bydgoszcz synek Pszczoła5 Bydgoszcz Tobiasz Asiulek27 Rypin Marlenka ma-da Bydgoszcz 3dzieciaczków Amelkaem Włocławek synek olala ok.Nakła brzuchatka Oto nasza tabelka.Jesli cos w niej nie gra jakies fałszywe dane zamiesciłam lub moze kogos pominełam,to z gory serdecznie za to przepraszam.Zmieniajcie w niej co chcecie nawet to co sie wam w niej nie podoba.Lece do łóżeczka,pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem mamy z naszego wojewodztwa!!!! :) :) :) Wlasnie znalazlam Wasz topik... Jestem z \"majowek\" dlatego, ze wlasnie w maju urodze naszą kochaną córeczkę - Julkę. Termin mam na 7 maja i juz nie mogę się doczekac... Obecnie mieszkamyy w kowalewie pomorskim, ale jestesmy w trakcie kupna mieszkania w toruniu :) na łyskowskiego. Zawsze marzylam o tym zeby mieszkac w tym miescie - same mile wspomnienia z czasów studenkich :) Pozdrawiam wszystkie mamy i ich malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama strzeliłam literówkę : MARTYNKA proponuje imie miasto i dziecko oddzielic gwiazdkami a mozna dodac jeszcze wage urodzeniowa dziecka wtedy byłoby: asiulek27*****Rypin*****córka***** Martynka*****3050 gr to jest tylko moja propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Witajcie dziewczyny , ja z małą (Oliwia) czekamy na upragnioną wiosnę a dzisiaj tak zimno, codziennie rano o 6.00 idziemy do przedszkola i mamy nadzieje , że wkońcu rano przywitają nas promyczki słońca. Pozdrawiam wszystkie Justin Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z Torunia jestem:P Biedrona, Łyskowskiego to rzut beretem ode mnie:) asiulek27*****Rypin*****córka***** Martynka*****3050 gr pszczoła******Toruń******Tobiasz**********22.08.05 Qrna, dziecko mi zasnąć nie moze od kilkudziesieciu minut, wrrr...a w nocy co 2h pobudka, jak ja wiem, ze on wytrzyma bez zarcia 4 h spokojnie!eeeh, zadne kaszki, herbatki, nic nie skutkuje...mam czasem już serdecznie dosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) widzę nowe mamusie :) pszczoła a Ciebie tu coraz mniej z braku czasu pewnie :) asiulek dostalaś emaila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestin ja niby mgr piszę, a jeszcze jakieś referaty na zajecia....błeeee Czasem już nie wiem,w co rece wsadzić i to tylko przy jednym dziecku, jak ty ze swoja gromadką dajesz radę? Masz trójeczkę czy czwóreczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła5 to faktycznie masz co robić :) ja mam czwórkę dzieci , to fakt że nieraz oszaleć można :)najstarszy chociaż spokojny i samodzielny ma 13 lat , dwóch średnich to łobuzy niesamowite ciągle się biją , i najmłodsza to laleczka nasz upragniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×