Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Natko upławy też miałam bedac w ciąży czasami nawet było to dokuczliwe,wiem taż,że jest to normalne iże nie każda ciężarna je ma. Pisz jak najcześciej co sie dzieje u Ciebie i Dzidziusia. pozdro🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA masz racje musimy coś zrobić z tym młokosem już wiem założe topik,tylko prosze sie wpisywac i daje dwa dni ,ze nie bedzie go na pierwszej stronie pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac śpiochy i pisać zbożówka stygnie ,a wy co jeszcze leniuchujecje w łóżkach;)) Krzysiaczek zalicza właśnie pierwsza drzemke,a mamusia ma chwilke dla siebie:) juz zdazył mnie dzisiaj wymeczyc ,bo chce byc prowadzany pod paszki po całym domku,a plecki od tego siadaja niesamowicie lece na śniadanko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ jem wlasnie sniadanko i bede szla po malego, bo spedzal nocke u babci :P jem sobie sniadanko i pije herbatke :-) pozdrawiam was wszystkie goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justin te leki to fenistil( w kroplach 3 x3 ddziennie i calcium wiec to nie sa jakies mocne leki- raczej objawowe bo chodzi o to by małej zeszła wysypka dzis cały dzien w biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz sie pogodzilismy jak to u nas moment i juz ok mała spi a ja zastanawiam sie bo znalazłam na alegro podkłady i tusze i mysle sobie czy one sa oryginalne?? kupowałyscie kiedys z allegro kosmetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuek27
Dominisiu co sie stało??? martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to było mały strasznie płakał pół nocy i nawet czopek nie pomógl.Podejrzewa ząbki choc nic jeszcze nie widac albo brzyszek bolał bo byo purtu urtu.Dzisiejsza noc juz rewelka:) pozdrawiamy miłego niedzielnego rodzinnego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ząbki jeszcze przed nami.... ale mam dzis extra wiadomośc moja mała martynka dzis pierwszy raz sie smiała w głos , nie usmiechała bo to od miesiaca ale poprostu rechotała ja oczywiscie ze wzruszenia cała we łzach i niesamowite przezycie nigdzie sie tego nie kupi i za żadna cene, kurcze jak sie ciesze że ja mamy kurde niedobra wiadomośc to taka że po kozim mleku ja równiez uczula bo dostała rozwolnienia a po takim rózniez ma. a juz myslałam ze bede mogła pic kozie.... załamac sie mozna ale cieszyc z usmiechów.:)))))))))))) jestem juz zmeczona idziemy spac pappa do jutra jutro małej od rana pobieram mocz wiec woreczki sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana gdzie jestescie kobitki ???? za dwa tygodnie mamy chrzciny, wiec musimy troche zaczac przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jastem Asiulek,tylko wczoraj mnie nie było. Dziś nasz Krzysiaczek konczy 8 miesiaczek swojego zycia.Jest juz taki madry i rozumny i bardzo go kocham.Co pare dni pokazuje nam cos noewgo a to baran buc,kosi kosi łapki.halo halo a wczoraj siedział w łóżeczku a ja obok i go obserwowałam.Złapał sie poreczy i wstał w łóżeczku rechoczac ze smiechu a raczej z tego ,ze mu sie udało wstac samodzielnie.Ale była radość. Teraz robi sobie małą dzemke.Jak sie obudzi to bedziemy sk.ładali mu zyczenia ,,mowimy zawsze ze to sa urodzinki jego,, a on sie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke zbozowa,ale bez mleczka bo zbrakło:( Mamy dzis piekna pogode.Niech sie tylko malec obudzi to zaraz wskakujemy w kombinezonik i w wozeczek i na spacerek (na termometrze 18stopni),idzie wiosna idzie wielkimi krokami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia te 18 stopni to chyba w pelnym sloncu, u mnie jeszcze godzine temu w cieniu bylo -5 :-( tez juz czekam na sloneczko i wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśku 🌼 U mnie dziś świeci słoneczko aż miło . Mój najmłodzu skarbek własnie śpi a starszy robi wszystko zeby ja obudzić bo strasznie mu się nudzi , już nie wie co ma robić ze sobą a ja siedzę i kąbinuje co zrobic na obiadek zeby się nie narobic i porządnie sie najeść znacie jakieś cudowne przepisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, chciałam Ci wczoraj coś napisać, ale synuś mi nie dał...mam nadzieję, ze zrobiłaś obiad i sie nie narobiłaś zanadto...a slonko znów dzis u nas, coś sobie upodobalo ten Torun z wysoce zjadliwą grypa ptaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ moj maly nauczyl sie siusiania na nocnik :d zaczal wolac ze chce :D sukces !!! dzis piekne slonce... az sie chce na spacer z bablem wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze maluszki siusiają na nocniczek ?? Moja mała już jakiś czas temu robiła sama a teraz znowu popuszcza w majteczki a co do mówienia to sama jestem w szoku , jak skończyła 2 latka w styczniu to momentalnie zaczęła wszystko mówić i teraz nawija jak najęta nieraz takie teksty że ja sama w szoku jestem pszczoła pozdrawiam torunianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka własniejestem po 8 minut ABS i jest ok musiałam sie wziąc za siebie bo waga za duza. co do siusiania w nocniczek to chciałabym ....:)) jutro przychodzi babka robic mi balejaz wiec widze że do siebie dochodze, a do pracy wogóle mi sie nie spieszy i chetnie bym została w domku z maleństwem wczoraj dalismy małej krew i mocz do badania mam nadzieje że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie bedzie mnie jakis czas,moze do jutra a moze pare dni>Wiele sie dzieje w moim zyciu jak wroce to opowiem,teraz trzeba pozadkowac swoje zycie pozdrawiam wszystkie bardzo goraco i ucałować prosze bejbisia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm z ranka dzis moja mała cos niespokojna , martwie sie :-O zastanawiam sie czy czasami nie trace pokarmu bo wczoraj zjadła z dwóch piersi i chyba jeszcze by zjadła a piersi mi tak nie nabieraja jak kiedys moze przez to że odstawiałam ten nabiał to tak troche sie ten pokarm rozrzedził czy jak. powiedzcie jak u Was z pokarmem było dziewczynki ?? jakie to uczucie gdy traci sie pokarm, to dla mnie wazne bo powinnam karmic ja jak najdłużej bo ma tendencje alergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba troszke rozruszac bo mamy tu jeden wpis dziennie :-( moje dziecie nawet w nocy budzi sie zeby zrobic siusiu do nocnika mimo ze ma zalozona pieluche :d czyli szybko zalapal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×