Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marrrkiza

oczyszczanie twarzy

Polecane posty

Gość missvicky25
Pewnie, że oczyszczenie tak na codzień jest bardzo ważne, ale od czasu do czasu warto zafundować sobie właśnie bardziej profesjonalny zabieg. Peeling medyczne to super sprawa :) Mój faworyt to Yellow Peel. Jak macie problem z pierwszymi oznakami starzenia to też powinien podziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafoDalia
Nie probujcie tego robic same jesli sie nie znaacie bo mozecie spaprac sobie cala twarz!! Ja polecam super zabieg mezoterapii, ja po takim raz na 3 miesiace mam spokoj i piekna gladka cere. Wykonywalam w salonie Proderma w Poznaniu. Profesjonalne podejście do klienta, a jednocześnie miło i komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita93
Niestety manualne oczyszczanie twarzy jest troszkę bolesne, ale daje super efekty. Jestem posiadaczką cery tłustej, więc muszę jakoś o to dbać, bo inaczej będzie mocno zanieczyszczona. Z gabinetów w Krakowie mogę polecić np. SCM estetic. Zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne peelingi do oczyszczania ma Efektima. Mój ulubiony to \ pyłem wulkanicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akentra
a słyszeliście o oczyszczaniu twarzy metodą AquaSure H2? Jest to oczyszczanie wodorowe połączone z hydropeelingiem i infuzją jonową szukam właśnie teraz jakiegoś salonu kosmetycznego z okolic Krakowa gdzie cos takiego jest znacie moze takie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam miesiąc temu stosować kolagen od Noble Medica i powoli pojawiają się pierwsze efekty. Mogę polecić, to jest przede wszystkim naturalny kolagen morski, dobrze się wchłania, dodatkowo jest elastyna i antyoksydanty. Na stronie noblemedica.pl masz ich oryginalne produkty, to polska marka, co też mnie zaskoczyło na plus, bo myślałam na początku że to jakiś importowany suplement z zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie występuje problem z bardzo wrażliwą i alergiczną cerą, dlatego muszę używać bardzo delikatnych kosmetyków- bez mydła ani żadnych drażniących substancji. Pani z "kolejki u lekarza" zachwalała emulsję micelarną Cetaphil EM Do mycia. Kupiłam, od tamtej pory oczyszczam nią twarz (prawie 2 tygodnie) i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinkawos
@akentra - ja mam u siebie w gabinecie urządzenie http://aquasure.com.pl/ o którym wspomniałaś i jeżeli sama prowadzisz własną działalność tego typu to Ci taką inwestycję polecam. U mnie w okolicy tylko ja mam coś takiego a wiec tylko u mnie mozna zapisac sie na oczyszczanie wodorowe, ktore chwali wiele klientek dzieki czemu ich przybywa a ja wiecej zarabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam8
Dobrym rozwiązaniem jest oczyszczanie olejami, dokładny demakijaż to podstawa. Ja stosuję na początku wodę różaną z eveline ona koi i nawilża, następne stosuję własną mieszankę olejów. Ta woda jest super dla skóry suchej, bardzo dobrze nawilża, także używam jej też jako ostatni krok w oczyszczaniu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleje wcale nie sa dobre do oczyszczania twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jeżeli chodzi o mnie to jestem zwolenniczką czarnego mydła! Czarne mydło posiada wiele cennych substancji,które odpowiedzialne są za prawidłową pielęgnację skóry. Nie od dziś wiadomo,że cenione jest za swój minimalizm i skład oparty o naturalne składniki. Jako posiadaczka cery wrażliwej szukałam czegoś delikatnego do oczyszczania swojej twarzy. Przed zakupem kolejnego żelu trafiłam zupełnie przypadkiem na wpis pewnej blogerki http://www.agigo.pl/zalety-czarnego-mydla/ ,który totalnie zmienił moje podejście do pielęgnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKafeterka001
Kafeterki - nie róbcie manualnego oczyszczania twarzy bo to prowadzi tylko do coraz większych blizn na skórze. Poczytajcie o terapiach wodorowych dostępnej już w Polsce w wielu miastach tj. H2sens , Aquapeel czy Hydroimpakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej! Słyszeliście że na oczyszczanie twarzy są dobre peelingi? Ja robiłam w Gdańsku na aniołkach tam jest super klinika i mają do wyboru 4 kwasy, a najlepiej to jak kosmetolog dobierze na darmowej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi usunęli blizny w Beauty Skin, mam w planie usunąć jeszcze u nich stary tatuaż...tylko mnie szpeci, ale w latach 90 tych były takie modne :P Teraz jednak sztuka tatuażu jest na dużo wyższym poziomie, można znaleźć prawdziwych artystów, kiedyś to wyglądało nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastin33

ja na regularne oczyszczanie twarzy chodzę do Estetyka Day Spa w Piasecznie i odkąd tak robię skóra wygląda duzo bardziej estetycznie i jest odmłodzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Dieta + oczyszczanie w sprawdzonej klinice. Ja odkąd odstawiłam niezdrową żywność i regularnie chodzę na zabiegi oczyszczające/rewitalizujące do La Guel to naprawdę nie mogę narzekać na kondycję mojej skóry. Poza tym to super okazja żeby wyrwać się z domu i zrelaskować w pięknym spa :)<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie rób tego w domu, bo tylko możesz pogorszyć sytuację :< ja tak mialam :< teraz chodze do La Guel i wszystko jest w porządku, cera jest nawilżona, oczyszczona i nie ma przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam peeling kawitacyjny, sama robię, prosty w użyciu, efekty b.dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam olejek do mycia twarzy sliwka od iossi.  Olejek bardzo dobrze domywa, jest super śliski i nie naciąga skóry nawet przy bardziej zdecydowanych ruchach wokół oczu. Po dodaniu wody od razu zmienia się w emulsje i sam praktycznie zmywa się do zera. W drugim etapie ryżowa pianka też od tej samej firmy -  pozwala na delikatne oczyszczenie skóry z resztek niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń a przy tym nie pozostawia jej ściągniętej i przesuszonej. Od kiedy wprowadziłąm widzę, ze mam o wiele mniej niedoskonałości na skórze, a kosmetyki znacznie lepiej się wchłaniają. 

Kosmetyki z tego co wiem są dostępne w Hebe  https://iossi.eu/kategoria/oczyszczanie ALe można zamówić też na stronie firmowej sklepu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja skóra produkuje nadmiar sebum, mam też bardzo widoczne zaskórniki (?). Jak skutecznie i na zawsze usunąć te czarne kropki? Nie wyciskam ich, ale one nie znikają. Tłusta strefa T, suche policzki.

https://glitter.pl/profesjonalne-kosmetyki-do-pielegnacji-skory/

Czy warto jest wprowadzić pielęgnację profesjonalnymi kosmetykami do twarzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jeśli chcecie oczyścić dobrze skórę twarzy idźcie do Hebe. Mają super peeling kwasowy Orientany Hello Daktyl. Kwas potrzebuje trochę czasu ale oczyszcza wspaniale. I nie podrażnia jeśli będziecie stosować się do zalecenia na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczyszczanie twarzy to ważny element pielęgnacji o siebie, pomaga usunąć martwy naskórek i nadmiar sebum, jeśli chodzi o cenę to zależy od Twoich preferencji, choć nie jest to fortuna najczęściej w granicach 30-110zł takie najbardziej sensowne, osobiście słyszałam od kuzynki o olejku, który się sprawdza, ale wiadomo, że ostatecznie każda skóra jest inna i warto w ostateczności skontaktować się z lekarzem lub dermatologiem, a mianowicie olejek do oczyszczania od skin79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skin 79 jest super mleczko do oczyszczania twarzy (moja psiapsi mi polecała, bardzo chwali sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codzienne zluszczanie kwasami BHA przy cerze tlustej i grubej, a delikatniejszymi AHA przy cerze suchej i cienkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×