Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska choinka

wągry i inne paskudztwa

Polecane posty

Gość najlepsza jest mikrodermabrazj
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA22kielce
ja na wagry uzywam płatkow oczyszczajacych na wagry clerasil i sa naprawde skuteczne po kilku dniach uzywania tych platkow wagry znikaja!!!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytalam calego topicu, ale eyciskanie wągrów u kosmetyczki jest powoli wycofywane na zachodzie i w Polsce. Takich zabiegow juz sie nie robi. Poza tym wągryu szybko sie odnawiaja i gorzej sie wygląda. Polecam poprostu maseczke peeling, sciagającą i kremy La Roche. Wesołych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffkaaa
ja sie pozbyłam wągrów ale mam te dziurki pootwierane ale wągrów niema:P i pomógł mi brevoxyl;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrew
a czy ktoras z was probowala tej maseczki z maki? czy to rzeczywiscie usuwa wagry? i czy potem przypadkiem nie wracaja ze zdwojona sila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkLLLa
witam wszyskich zdesperowanych ;) ja taeż miałam proGlemiki z wągrami i tłustą cera.... znaczy się.... problem istniejedalej bo nie da się tego usunąć raz na zawsze, ale można sobie jakoś pomóc. powiem wam że ja nie byłam z tym problemem u kosmetyczki ani u dermatologa. miałam szczęście bo sama trafiłam na rewelacyjne kosmetyki (jak dla mnie) i w porównaniu z innymi specyfikami naprawde niedrogie. a mianowicie mówie o serii garnier czysta skóra. żel głęboko oczyszczający sprawił, że czarne kropki stały sie mniej widoczne już po pierwszym myciu, po tygodniu zniknęly całkowicie . używam wszystkich kosmetyków z tej serii i jestem naprawde zadowolona. moja skóra jest nadal tłusta (i taka już niestety pozostanie) więc muszę używac tych kosmetyków regularnie, ale to i tak niewielki problem bowiem widać efekty askóra nie produkuje już tak duużych ilości łoju :) polecam gorąco, aczkolwiek nie wiem czy będą one równie skuteczne dla każdego. naszczęscie mi się udało !!!!!!!!!! :)) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miał ktoś mikrodermabrazję
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madula
witam!! tez mam ten sam problem nieszczesne wągry!!;/ słyszalam o toniku z avon'u jeszcze go nie kupiłam ale zamierzam, czy któras z was urzywala go ?? czy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteeek
miałam ten tonik i jest do niczegi :( nie kupuj szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylffkaaa
a co do tej maseczki z maki to pomaga i to bardzooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaggyn
ktos wyzej napisal, ze solarium pomaga./..a wcale ze nie! wagry jak byly tak sa dalej, moze mniej widoczne, ale kiedy opalenizna zanika wagry znowu staja sie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrew
sylffkaaa a czy nie mialas po niej superpowrotu zjednoczonych sil wagrow w podwojnej ilosci? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl
Witam, mam pytanie dotyczące szczoteczki do mycia twarzy. Myłam nią sobie twarz kilkakrotnie i mam wrażenie, że twarz jest gładsza i lepiej oczyszczona, jednak boję się czy na dłuższą metę nie jest to środek zbyt drastyczny i brutalny dla skóry twarzy? Jest to przecież jak peeling, a ten powinno się stosować najwyżej kilka razy w tygodniu, a nie codziennie. Do ciała - jak najbardziej (zamierzam sobie taką szczotkę kupić jak najszybciej, ale do twarzy..) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wschodu
och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querida44
ile kosztuje laserowe usuwanie wągrów?na czym to polega?czy usuwa wagry na zawsze?piszcie prosze! a co do garniera:po stosowaniu zelu zniknely mi pryszcze a mialam ich duzo.wągry ja były tak są.tonik jest alkoholowy,niby zwężajacy pory.mnie nie pomogl.krem jest bardzo fajny.daje matowa cere. mi takze nie pomogly platki crelasil chociaz niektorym pomagaja.ostrzegam bo sa nawilzone alkoholem.ja az plakalam kiedy przejezdzalam w okolicy oczy.wysusza cere-chociaz to bylo dobre-ale gdy sie skonczyly znow cera stala sie tlusta. slyszalam ze tonik z avonu coś daje.ale nie próbowałam. co to za maseczka z maki?pomozcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawągrzona
POMAGA: - dermabrazja - zabiegi kwasami - lepsze te robione u dermatologa, bo uzywa większych stężeń. U kosmetyczki są mniejsze stężenia i trzeba uważac, bo niektóre kosmetyczki mogą zrobić szkodę (nie znają się, nie mają uprawnień itd) - maseczki: z zielonej glinki, z płatków owsianych, z siemienia, z drożdży, ze skrzypu itd. - czasem można się skucić na oczyszczanie skóry, ale jest to zabieg "zacofany", bo w Europie już się od tego odchodzi - mycie buzi przegotowaną wodą lub mineralką SZKODZI: - nadmierne wysuszanie skóry, czyli opalanie się. na początku cera poprawia się, ale potem następuje wzmożone wydzieleanie sebum i stan się znacznie pogarsza - jest gorzej niż przed opalaniem - stosowanie lipnych kosmetyków Garnier czysta skóra (przez te świństwo zaskornki pojawiły mi sie na policzkach, a miałam tylko na nosie i brodzie!!), nie polecam też pseudocudów z Avonu czy Oriflame, szkoda kasy - wyciskanie brudnymi paluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
A jak ma się wągry w uszach? oż! to jest takie badziewie, że nawet się tego TAM wycisnąć nie da. Nie wiem co mam zrobić...proszą o poradę dlazagubionej w świecie wągrów...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korusia
No więc...ja też miałam w uszkach..ale tylko kilka i wycisnęłam pęsetą! Raz wycisnęłam i już nie ma!! A co do reszty to tak: Na nosie mam ale białe i nie widoczne, a jak jakiś się pojawi to wyciskam sama i już! Za to na czole mam mnóstwo, czarnych i nawet jak mam podkład to i tak widać:/takie szpetne to cholerstwo! Próbowałam już wielu rzeczy..... po pierwsze: Nie opłaca się wyciskać na twarzy bo skóra jest delikatna i tylko podrażniamy ją wtedy i jest jeszcze gorzej....no chyba,że wągr bardzo odstaje...wtedy nie ma wyjścia! Po drugie: ja robiłam sobie takie parówki i są dobre na chwile...to znaczy,że jak ją zrobie i pootwierają się pory..to nawet gdy je wycisne i nie będę miała tych czrnych kropek to i tak bez sensu bo przecież za 3 dni są one z powrotem! Teraz używam różnych maseczek złuszczających i wygładzających, peelingów,żeli i toników...raz pomagają, a raz nie!! A z kosmetykami to jest tak,że nie ma co polecaź bo każdemu inny pasuje... i od razu mówie!! Nie spodziewajcie sie cudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzc
witam serdecznie :) nie jestem w tych sprawach specjalista , jestem zwyklym ,szarym facetem. ( trafilem na to forum przez przypadek. przez google ;) ) ale przejdzmy do rzeczy od jakiegos dluszego czasu mialem sporo wagrow ( w znakomitej wiekszosci na nosie ) wyciskanie , przemywanie , wyciskanie - NIC nie dawalo rezultatow. Ale uwaga... wpadlem na dosc dziwny pomysl i wzialem.... Cytryne. Rozkroilem ja na pol . Jedna z polowek wzialem w lape i zaczalem nia... mocno nacierac miejsca na nosie w ktorych bylo najwiecej wagrow. Robilem tak przez jakies 10 min. Dosc mocno szczypalo , czego sie jednak spodziewalem. Po jednej takiej czynnosci DUZA CZESC WAGROW zniknela a pozostale wyraznie zbladly. Nie spodziewalem sie takiego czegos :o. Wprawdzie skora ulega podraznieniu - w koncu w cytrynce mamy kwas, ale wagry przynajmniej u mnie praktycznie zniknely. Nie wiem jak dlugo utrzyma sie efekt bo jestem swiezo po jego wyprobowaniu. Proboj na wlasne ryzyko , ja za efekt nie odpowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzc
no . i ew. nie trzejcie az tak dlugo jak ja jesli nie chcecie mocno podraznic skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodhwefdfg
Ja tez miałam pelno czarnych kropek na nosie a najwiecej na skrzydełakch tam w srodku :/ miałam troszke tez na czole i na brodzie. Stosowałam vichy na noc(kwas) przez jakis czas i z tego co zauważyłam niewiele to pomagało.Zastanawioalam sie nad tym dlugo aż w koncu doszlam do wniosku ze skoro ten krem ma wnikac wglab porow i je oczyszczac to musze miec je najperw oczyszczone .Zastanawialam sie nad kosmetyczka i oczyszczaniem ale w koncu nie chciało mi sie pojsc i sama to zrobilam (wiem co teraz pomyslicie ze przeciez nie mozna wyciskac itp ..bla bla ) tyle ze zrobilam to ze szcegolna ostroznoscia i dezynfekcja a co najwazniejsze do konca.Zaden nie przezyl :) po godzinie posmarowałam sie wlasnie tym moim kremem i co rano zobaczylam mnie bardzo mile zaskoczylo.Mialam oczyszczone pory i dopiero wtedy ten krem (jest z kwasami) mogl zadziałac :) ciesze sie bo po 2 tyg z czola generalnie zeszlo wszystko, a z okolic nosa i brody prawie wszystko.Wygladam lepiej. Jeszcze lepszy jest zabieg mikrodermabrazji tyle ze tez kosztuje.Nawet taki do zrobienia samemu w domu.Ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdm
hmm , jak bede po wieszej ilosci prob z cytrynka to dam znac. przestrzegam raz jeszcze przed probowaniem tarcia dlugo. mysle ze pare minut czy nawet 1-2 minutki powinny wystarczyc. zeby nie podraznic skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizkaB
mogę napisać tylko jedno - im bardziej reklamowany jest kosmetyk, tym większy z niego kicz!!!!!!! wągry gnębią mnie od kilku lat. nie spotkałam jeszcze nic skutecznego. to chyba taka "uroda"? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaamyyk
Witajcie. Wg. mnie na to dziadostwo nie pomogą żadne kosmetyki, oczyszczanie u kosmetyczki ani diety a juz napewno nie laser. Mam całą twarz obsypaną tym cholerstwem od kąd tylko pamiętam i nic!! Dlatego zdecydowalam sie juz na zabieg u dermatologa kwasami, który nazywa się easy-peel. Wklejam linki, w których jest dużo informacji na ten temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3255686 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3212425 Życzę powodzenia. Mam juz tak serdecznie dosyć swojej nakropkowanej gęby, że już umówiłam się na konsultacje z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolaaaaaaaaaa
A jak pozbyć się niewielkich przebarwień poslonecznych i porów aby nie było tych dziurek? Mnie to najbardziej wkurza! Może ktoś coś mi dobrego doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaamyyk
A mikrodremabrazja, czy dermabrazja to nic innego jak mechaniczne ścieranie naskórka:) Na tym forum jest dużo na jej temat, poszukajcie. Osobiście nie jestem zainteresowana tak krwawą profilaktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi13
Tylko do wrażliwej skóry i skutecznie pomoże Clean&Clear tonik i złuszczający żel do mycia twarzy. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euka
siemanko mam ten sam problem z wagrami sa na czole nosie brodzie i przy uszach uzywalam norma derm vischy i nic teraz dostalam antybiotyk od dermatologa duac i zobaczymy ale mam tez problem z luszczeniem skory caly czas mi sie obiera nie wiem co mam robic jesli ktos wie pomozcie uzywam kremow nawilzajacych i nic a mam suha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×