Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska choinka

wągry i inne paskudztwa

Polecane posty

Gość Mathu
a ja proponuje tansza metode, czyli Nose Pore Strips jesli laserowe czyszczenie jest tymczasowe, to to jest zupelnie takie samo, a cenowo atrakcyjniejsze. na poczatku uzywalem produktu firmy Dermalogics, ale pozniej znalazlem tansze i lepsze "Pretty Smooth - 6 Nose Pore Strips", w niektorych sklepach w anglii dostepny za funta, czyli nie cale 90gr za jeden pasek. jesli uzyjemy zgodnie z instrukcja doskonale dziala, a jesli bylyby jakies pozostalosci mozna delikatnie je usunac palcami bezposrednio po zabiegu, kiedy jeszcze skora jest zmiekczona. po wszystkim proponuje jakis krem na zwezenie por. ps. niektorzy stosuja tez te paski na czoło, przestrzen miedzy oczami i brode..nalezy jednak unikac okolic oczu..w szczegolnosci pod oczami, gdzie skora jest za delikatna na taki zabieg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stać mnie na comiesięczne kilkadziesiąt zł. pozostawinie u kosmetyczki. Używam płatków głębokooczyszczających na nos polskiej firmy Marion. Płateczki się jak narazie sprawdzają się. 2 zł to nie majątek, a efekt zadawalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannalot
KĄPIEL W DROŻDŻACH. najstarszy i najlepszy sposób na tradzik. raz na jakis czas taka kapiel i od 2 lat nie mam pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooo xdd
jak pozbyć siee wągrów?? ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wągrów
Najlepiej kupa ludzka oczyszcza pory.Sama tak robilam natarlam sie cala i kazdy dzien po pol godziny przez 2 tygodnie i pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasic
@klu nalewka kolor ma ładny ale smak to ma do kitu fffuuu dziś zacząłem stosować :) 3 tygodnie stało 350 cm3 spirytu na 100 ml wody trochę procent ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxca
ojej na to sa sposoby, chocby odwiedziny w salonie denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeenie!!!!!
Denique? Żeby komuś tak skórę spaprali jak mnie? Wżyciu!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka_cukru
mówią mi że jestem ładna, ale mnie dręczy po nocach jedna rzecz, a mianowicie....wągry!! rozumiem wszystkie dziewczyny, które usilnie próbują coś z tym zrobić, ja też! mogę z miejsca zapewnić was że te kremy, peelingi, clean&clear, nivea itp. są do niczego.. one mogą co najwyżej zapobiegać, a i w to niezbyt wierzę! kremy z aptek są drogie i rzadko skuteczne, nie polecam domowych metod, szczególnie tych kwasami, ponieważ mogą zostać plamy! kilka razy kupiłam plastry do wągrów za 4zł i po ich ściągnięciu widać było że dużo poszło razem z plastrem, aczkolwiek usunięte zostały jedynie młode wągry, a te czarne zostały;/ oczyszczanie twarzy u kosmetyczki nie usuwa wągrów, a usuwanie metodą mechaniczną również w salonie kosmetycznym (czyli wyciskanie) jest bolesne, a twarz jest przez tydzień czerwona, więc ostatnim sposobem jest zabieg u kosmetyczki, który kosztuje koło 200zł za 2 tyg. się wybieram, oby podziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_rose
wiec tak ja tez cos tam kombinuj z ta moja cera mam głownie na nosie wagry, niewidoczne ale mnie wkurzaja, na czole zaskorniki no i pare wagrow na brodze . nie ma tragedi ,ale mnie wkurza. I tak najskuteczniejsze jak dla mnie był sposob kiedy mama kupila mi na pocatku masc bezane 5% i tonik acnosan taki zółty koszt ok 20 zł razem. stosowałam ok 1 tyg i super efekt. Ten tonik bardzo mi pomagal i dodatkowo usuwał mas beznace ktora na noc stosowałam i strasznie sciagala skore. pozniej po ok roku powrocił koszmar, wiec kupiłam bezance 10% i za duzo nie dawal choc niby jest mocniejszy ;/ i pozniej znow eksperymentowalam .. tribiotyc mi tez pomagał...a co do masci cynkowej to wielkie gowno.. mi nic nie daje.. wiec kazałam mamie kupic znow ten tonik acnosan tylko kupiłam mi do inny niz mialam przedtem do strefy T . Okropnie smierdzi ...ale działa zaskorniki mi schadza , nic nie wychodzi pomog mi na plecy bo tez troche tego paskodztwa miałam.. tylko wkurzaja mnie jeszzcze wagry.. stosowalam cytryne pomagała, ale boje sie jej nadal stosowac. I włsnie nie wiem bo jest bezance 10 i 5 % uzywalam obydwoch i 5% choc slabszy daje lepsze efekty .. co jest dziwne. A masc brewoxyl ma podobny skład i jest 4% a kosztuje u mnie 22zł a bezance 10zł i nie wiem ktory teraz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewa91
Bardzo dobre efekty daje nacieranie skóry połówką mydłem antybakteryjnym. jak chcecie się czegoś dowiedzieć o wągrach to polecam poniższą stronkę: http://domowesposoby.info/wagry chyba na razie najlepsze źródło informacji jakie udało mi się znaleźć. pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
Ja od jakiegoś czasu stosuje serię Novaclear i jestem zadowolona bardzo bo moja buźka stała się gładka i bez czarnych kropek. Bardzo dobry jest zel do mycia twarzy, dobrze oczyszcza, trochę drażni mnie jego chemiczny zapach ale czego sie nie znosi dla ładnej cery. Potem maseczka i na koniec krem, a w razie wiekszych niespodzianek preparat do miejscowego stosowania na wypryski. I Od kilku tygodni ciesze sie ładna cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji usunac takich problemów u kosmetyczki za 70,- mozna za to za tak niska cenę zniszczyć sobie skore na stałe. Mi sie pojawił problem kilka lat temu, poszłam do dermatologa,ale w klinice derm estetycznej a nie z NFZ czy luxMed. Przez 4mc brałam antybiotyk,co miesiąc wizyta, zrobiłam badania hormonalne i pod katem bakterii jelitowych. Rownolegle masci. I to zajęło ok.10mc. Potem jesienią zrobiłam IPL na rumien i generalnie całość "dotkniętego problemem obszaru". Lacznie ten cały rok kosztował ponad 2000,- Ale problem znikł. Kompletnie. Twarz jak tafla lodu. A jestem po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×