Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska choinka

wągry i inne paskudztwa

Polecane posty

Gość euka
siemanko mam ten sam problem z wagrami sa na czole nosie brodzie i przy uszach uzywalam norma derm vischy i nic teraz dostalam antybiotyk od dermatologa duac i zobaczymy ale mam tez problem z luszczeniem skory caly czas mi sie obiera nie wiem co mam robic jesli ktos wie pomozcie uzywam kremow nawilzajacych i nic a mam suha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliii
nieprawda, ten clear&clean jest do dupy,ani tonik ani to drugie nie pomaga,a niby ten tonik jest specjalnie na te wagry...szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksor15
ja mialam to cos na nosie(na samym czubku:(:() ale juz nie mam a zrobilam tak: poszlam na basen i nurkowalam caly czas to cos na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksor15
i tu jest dokończenie,bo kliklam nie to co trezba bylo;) no więc poszlam na basen i nurkowalam i to coś sie rozmoczyło. W domu przetarlam nos spirytusem salicylowym i nalozylam duzo masci TORMENTIOL(do kupienia w aptece bez recepty,ok.6 zł) i nastepnego ranka wyszło cale. :):):):):) Po tym spirytusie skóra schodzi a spirytus wspaniale wysusza aTORMENTIOL wyciąga wszystkie pryszcze itp. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem jedną z wielu która ma ten sam problem. Pytacie o zabieg z kwasami. Od razu mówię SZKODA CZASU!!!!!!!! Jeżeli ktoś ma pryszcze bądź nierówną skórę na twarzy to ok- jest to skuteczne ale na wągry nie są dobrym środkiem. Zabiegi trzeba powtarzać co tydzień a tych zabiegów powinno być conajmniej 5!! Ponadto zakaz chodzenia na solarium oraz wystawiania na dłuższy czas buzi na słońce ponieważ powstają plamy które bardzo ciężko zlikwidować. Zdarza się że zostają na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjkrtjf
to jak je w koncu raz na zawsze usunac ??? chyba nie bede zmuszona sie z nimi meczyc do konca zycia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasyfionyy
Hej. Jeżeli ma ktoś problemy z cerą z syfami i wągrami to polecam żel do mycia twarzy LIRENE ... bardzo dobrze oczyszcza skóre i pozostawia ją świężą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasyfionyy
do luksora... : nie wiem kto Ci podsunął taki idiotyczny sposób z tym spirytusem ale na dłuższą mete Ci to nie pomoże... z ten tormentiol to też troche sie nie nadaje... bo on bardziej do gojenia niż do usuwania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel810
czesc temat wagrow znam bardzo dobrze walcze z nimi nie ustanie ale nie znikaja nie mam tradziku tylko te straszne wagry(BIALE)ktore sa najgorsze nie pomagaja wizyty u kosmetyczki 2 dni potem jest to samo.mam cere mieszana i na pokach twarzy jest cera super zardych zanieczyszczen ale na nosie polikach w okolicach nosa to juz jest nie ciekawie.jak walczyc z wagrami moze mi ktos powiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Ja oczywiście też mam wągry, szczególnie na nosie a na czole mam takie zaczopowane, kosmetyczka sobie z nimi nie poradziła a zabieg w gabinecie Yves Rocher kosztował mnie 125zł. Efekt praktycznie żaden, więc już się nie zdecyduję. Stosowałam różne kosmetyki ale jednego cudownego nie znalazłam. Od niedawna zaczęłam kurację lotionem Neostrata z kwasami, bo z tego co słyszałam, to super pomaga. Minus jest taki, że ten kosmetyk jest dosyć drogi (ok130zł może ktoś zlalazł taniej?) , trzeba go regularnie stosować i efekty nie są natychmiastowe. Druga sprawa... zero opalania! I to mnie najbardziej boli. Teraz jeszcze nie ma takiego słońca ale latem to trzeba jeszcze twarz wysokimi filtrami chronić.... Póki nie zrobi się bardzo słonecznie, przetestuję go i napiszę o efektach. Gdyby było jakieś laserowe zamykanie porów na pewno bym się zdecydowała ale do tej pory o niczym takim nie słyszałam :/ Może znacie jakiś gabinet w Łodzi, który stosuję jakąś super metodę na wągry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moria
Achaaa! A słyszeliście o tym kremie ze ślimaka? Podobno też usuwa wągry i pryszcze. Jeśli Neostrata nie pomoże, to ja go chyba kupię. No chyba, że ktoś już stosował i może napisać o efektach ? Tu jest link do aukcji z tym kremem. Ogólnie jest ich dużo na Allegro: http://allegro.pl/item170492453_elicina_krem_ze_slimaka_zmarszczki_tradzik_blizny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlAuDdDusiek*
cześć dziewczynki i chlopaczki:*:) Tak jak wy...od dluższego czasu mam problemy z tym obrzydlistwem...czyli z wągrami:blee: :( glownie mam je na nosie, brodzie, na policzkach kolo nosa i na czole pomiedzy brwiami:(( probowalam już wielu rzeczy...i nic...:( mam wągry takie biale i brązowe...:/ nie mam jakiś szczególnych problemow i nie są one tak bardzo widoczne, ale strasznie wkurw******:[:[ co 2 dni robie peeling, a nos i brode czyszcze taką ostrą rękawicą do kąpieli, potem robie 2 maseczki1, jagodowa z oriflame która ściąga pory...i naprawde jest dobra i przynajmniej mi pomaga, potem drugą z oriflame która oczyszcz pory i wysusza krostki itp., a na koniec wszytko smaruje olejkiem antybakteryjnym(też oriflame:P) i powiem wam szczerze, że to wsyztko mi pomaga widze różnice, ale to powraca:(( za 2-3 dni zownu...:( a ja bym chciala cos bardzo skutecznego...po czym nie bedzie takich nawrotów...:(myślam o dermabrazji??ale to troche drogi zabieg...., ale chyba się zdecyduje...:(( bo już nie widze innego wyjscia...pozdrawiam gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla184
Słuchajcie, od kilku tygodni miałam czarna kropke na przedramieniu nie wiedziłam co to jest. Myslalam ze wagier, ale za zadne skarby nie chciał sie wycisnac... Ale dzis znów z tym walczyłam. I przezyłam szok!! z tak malutkiego pora wyszło naprawde bardzo duze cos. To cos jest straszne twarde, nie moge niczym tej skorupy przebic zeby zobaczyc co jest w srodku!!! probowałam wszytskiego. z miejsc po tym czyms leci mi caly czas krew z ropa. bardzo mnie boli cała reka, wogole takie jakies dziwne uczucie mam. Mozecie mi powiedziec co to było? Dodam ze wyglada jak wysuszonone larwy jakiegos wstretnego owada!!! Co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjtu
płatki oczyszczajace z nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clary
hej! witam wszystkich!chyba na dzien dzisiejszy kazdy z Nas ma z tym problemy,eh to jest obrzydliwe!Ja takze nie wychodze z domu,bez podkladu na nosie :/,nie da rady.Jednakze wiem,ze podklad jeszcze bardziej zatyka pory,ale co zrobic.Mam takie pytanie,czy jak wyciskamy wagry z nosa,to nasz nos sie powieksza?I jak zapobiec tym czarnym kulkom?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalilia
hehe, tez mam ten dylemat czy sie powieksza nos przy wyciskaniu...:) i tak jest za duzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETKA
****uzywajcie jak najwiecej maseczkek domowych i robcie oklady domowe a jak najmniej kosmetykow,ktore zawieraja duzo zbednych i szkodliwych skladnikow ktore i tak nie pomoga ****dobra jest maseczka zawierajaca kwasy,ja wyciskam polowe cytryne i rozcienczam z 2 lyzkami przegotowanej wody biore wacik i deliktanie czyszcze miejsca w ktorych mam wagry przek ok 3 min.dobrze jest nalozyc plasterki pomaranczy. ****platki clearasil sa naprawde dobre jeden ze skuteczniejszych kosmetykow,wagry znikaja co prawda nie znikna na zawsze ale przez jakis czas mam spokoj,platki starczaja na dlugo,uzywam ich codziennie ****nie wyciskajcie brudnymi palcami,w ogole starajcie sie rzadko dotykac twrazy:D szczegolnie jesli macie brudne rece:P ****maseczki ze sklepu tez sa dobre,szczegolnie te z z glinka ****benzacne na wagry tez jest dobry u mnie wiekszosc wagrow zniknela po 2 dniach ****warto tez isc poradzic sie dermatologa ****solarka i opalanie pomaga ale na krotko ***pijcie zielona herbatke nie jest dobra ale pomaga i to nie tylko na problemy z cera MNIE PO TYCH ZABIEGACH NAPRAWDE POMAGA TRZEBA TYLKO ROBIC WSZYSTKO SYSTEMATYCZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągry i rózne środki
czy nie denerwują was niektóre posty, np jak ktos pisze, ze wągry usuwa ten czy inny żel eris, albo ze wągry zniknęły po stosowaniu jakiegoś tam kremu przez dwa dni... przeciez to jest niemożliwe. niektórzy chyba nie wiedzą, co to są wągry i przez to te nieporozumienia. a każdy kto ma prawdziwe, głębokie wągry to wie o czym mówie. inni pewnie je sobie wmawiają, i wmawiają sobie że jakieś tam cudo pomogło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągry i rózne środki
a i jeszcze jedno: tormentiol zawiera wazeline białą, czyli parafine, każdy kto się zna na wągrach wie, że parafina nie wchłania się ze skóry, zatyka pory, stwarza beztlenowe warunki do rozwoju bakterii, jednym słowiem powstają wągry!! więc jeśli macie w jakims kremie parafinium liquidum czy coś podobnego=nie używajcie go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja racja....
popieram, walka z wagrami jest dluga i rzedko kiedy efektywna...:( ja chyba pojde na kwasy w koncu, bo mam juz dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keine pseudonyme
Tylko bez bezczelnych reklam, litości! Bądźmy szczerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina16
hejka! mam ten sam problem więc nie będę dość oryginalne w tej kwestii: ) nie jestem aż tak nadziana by wydawać po 70 zł na kosmetyczkę bo wiem, że za tydzień mój problem z wągrami się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyka
Zaanetaa mam te płatki i są niesamowite .Juz po 3 dniach pozbyłam sie pryszczy,ale...wągry zostały chociaz juz troche mniej...Dalej uzywam tych płatków i jestem zadowolana z efektów!naprawde! z wągrami nie wiem co zrobic...robie codziennie 'parówke' z rumianku(dwie torebki rumianku do 0.5L wrzacej wody,potem załozyc recznik na głowe i nachylic sie nad zrobionym wywarem aby para nie uciekała.I tak przez 10 minut .Potem buzie przetrzec papierowym recznkiem ) Codziennie rano przekrajam pomarancze na pół i smaruje nią tarz,po niej skóre mam jasną i czystą;):)polecam !!pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marcyka
moze i Twoja terapia jest skuteczna, ale mozesz sobie zaszkodzic :( parowka codziennie to zbyt czesto - naczynia krwionosne sie rozszerzaja, jesli sa slabe moga pekac, wykonywana codziennie moze sprawic, ze skora bedzie podrazniona. nacieranie twarzy sokiem pomaranczy rano to tez nie jest dobry pomysl. cytrusy sa fotoalergenami i nie powinno sie uzywac przed wyjsciem na slonce, bo mozna dorobic sie przebarwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, bardzo skuteczna jest maseczka z glinki zielonej i czerwonej :) sprawdziłam to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr.. te paskudy
Mam wągry już od paru lat. Bylam na oczyszczaniu u kosmetyczki już dwa razy. Po pierwsze to boli jak ona tam wyciska, a po drugie nie moge wydawać 60zl w kólko! U mnie efekty oczyszczania utrzymują się tylko jakiś tydzień, więc nie warto! Używalam tonik clean and clear na wągry, peelingi, kremy,WSZYSTKO doslownie, a na usuwanie mechaniczne nie mam sily, ochoty...i boli!!!! Wkurzają mnie te wągry przeklęte! :@@@ Maseczka rozgrzewająca Garniera jest dobra i oczyszcza twarz, ale wysusza skórę troszke i wągry są usunięte tylko do polowy. Slyszalam też o metodzie z olejkiem pichtowym i naftą kosmetyczną, ale to bzdura. Pomocy!!! Wągry zaatakowaly caly mój nos, policzki, okolice ust! aaaaaa! znacie jakieś sposoby skuteczne na dlużej, nie podrażniające skóry??? ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może plasterki oczyszczające
próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel810
witam.mam w tej chwili 23 lata i walczylem z wągrami ok 5 lat nic na nie nie dziala teraz wyszlem z wieku dojzewania i same minely.wieszcczcie mi ze nie ma sposobu na nie jak czytam o jakis sokach plastrach terapaiach to smiac sie chce,czeba przeczekac ten wiek i juz nic nie robic samo zniknie teraz mam bardzo dobra cere.i jestem zadowolony.jedyne co polecalm raz na pol roku do kosmetyczki i NIE DOTYKAC TWARZY.NIE DOTYKAC bo na rekach sa zarazki itp.nie rubcie nic samo zejdzie.codziennie rano i wieczorem myc twarz mydlem i bedzie ok:) naprawde sprubujcie przez tydzien nic nie robic nie dotyklac twarzy oprucz mycie!!!! i zobaczycie efekty po tygodniu.te wszystkie srodki sa .......... tyle warty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tam jest
czesc!! to zalezy w znacznym stopniu od cery, ale ja robie tak: 1. namyde gąbke od strony szorstkiej szarym mydlem i szoryje dokladnie cala twarz, 2. juz po wytarciu twarzy mocze wacik w spirytusie salicylowym( dostepny w kazdej aptece) nic sie nie straci a warto sprubowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuujda
pamiętajcie - to bujda, że zaskórniki są czarne od brudu i od tego zalezy ich kolor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×