Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska choinka

wągry i inne paskudztwa

Polecane posty

Gość mellannie77
Ja miałam peeling kawitacyjny rewelacja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka21
a jak Ci robili ten peeling kawitacyjny?i jakie efety? dokladniej opisz jak mozna:) mi dermatolog powiedziala( tamta wczesniejsza do ktorej juz nie chodze) ze to dla mnie za slabe i ze nic nie da, chociaz chcialam sprobowac kiedys. A teraz chodze na kwasy, jestem po drugim zabiegu(1 migdalowy, 2- glikolowy 50%) , czekam na 3 glikolowy 70%. Jak narazie efekt widac, buzia bardzo wygladzona, napieta i taka zdrowa ale podobno najlepszy efekt po 4-6 zabiegach jest wiec zobacze co bedzie dalej:) Moze ktos jeszcze sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka21
moze ktos sie wypowie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka21
a co tu nadal taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągierek
no ja nie bylam jeszcze u dermatologa wiec wypowiadac sie nie bede;) jak narazie stosuje zel benzacne i musze powidziec ze nawet nawet...tydzien stosuje ale efekty widac... stosowalas moze juz ten zel? bo nie wiem jak to dalej bedzie...narzei jest ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotektotek
witam Ja z wągrami walcze już długo długo długo...Bywało różnie, miałam pełno różnych kosmetyków, kupa kasy wydana i nic. Stosowałam serię z Avonu, clear skin i ta matującą, ale dowiedziałam się, że są tam składniki, które uzależniaja skórę i potem sa jeszcze wieksze problemy, no i jest tam dużo chemii... Zaczęłam stosowac serię under 20. Używam tonik, żel do mycia twarzy(bardzo wydajny) i krem-intensywna kuracja. Jak na razie są to najlepsze kosmetyki jakie miałam. Oprócz tego 2 razy w tygodniu maseczka St. Ives z glinka mineralną, lub rozgrzewająco-oczyszczająca. Bardzo dobre są. Mozna je kupić w drogeriach Rossmann 2*7,5 ml kosztuje ok 3 zł, ale sa naprawdę super, szczególnie ta z glinką. widze tu sporo opisów pozytywnych na temat płatków clerasil. chyba się skuszę. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotektotek
Zapomnialam jeszcze dodac ze mam też make up z under 20 (ogólnie sa to kosmetyki Dr. Ireny Eris-do kupienia w drogeriach i aptekach).Dobrze matuje, wygładza moja skórę i przynajmniej u mnie nie zapycha porów, wiadomo, że zawsze cos sie w nich w końcu nazbiera, ale jest o wiele lepiej. Zauważyłam też że im mniej się wyciskam tym jest lepiej. wyduszam tylko takie naprawde duże wągry, a resztę maskuje podkładem. nieumiejętne wyciskanie podobno powoduje iz tworzy sie coraz wiecej wągrów na twarzy. Miałam jeszcze peeling enzymatyczny też dr. Eris, ale seria sie nazywa Pharmaceris. Też jestem zadowolona, ale właśnie mi sie skończył i muszę kupić. ogólnie kosmetyki dla mnie sa bardzo dobre, i naprawdę wydajne. Peeling kosztuje ok 21 zł, a reszta w granicach 12-16 zł, przynajmniej tak jets w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gicek
Wyczytałem, że z wiekiem problemy z wągrami mają minąć. Jednak to nie jest do końca prawda, problemy z cerą to sprawa indywidualna, każdy ma tak na dobrą sprawę inaczej. Nie ma 100% pewności, że to samo przejdzie, bo znam osobiście parę osób (np. moja mama) które wągry jak miały tak mają. Najlepiej próbować różnych metod aż do skutku. Na pewno warto codziennie myć skórę przegotowaną czystą wodą oraz nie dotykać twarzy brudnymi rękoma najlepiej w ogóle. Sam mam z tym problemy i cóż, próbuję ciągle nowych rzeczy. Solarium pomaga na krótką metę, u mnie 2 dni cera jest idealna.Potem beznadzieja. Całkiem niezły jest masaż twarzy najlepiej ciepłą wodą - poprawia to ukrwienie skóry i wyraźnie poprawia koloryt skóry, przez co przebarwienia są mniej widoczne, łącznie z wągrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluCastagnette
Witam drogie Panie! Mam 18 lat i od ok 3 lat walczę z wągrami. To prawdziwe paskudztwo naprawde uprzykrzylo mi zyce. Niedawno(jakiś rok temu) pojawiły mi się na buzi (szczególnie na czole) białe wypukłe krosteczki tzn zaskórniaki zamknięte. Używałam chyba wszystkie dostępne lekarsta i te na recepte przepisane przez licznych dermatologow i te popularne, dostępne dla wszystkich. Chodziłam i nadal chodzę co jakis czas (1-2-3 mies) do kosmetycznki na czyszczenie (w moim gabinecie to 100zl), bo wierzę w profesjonalność. Pierwsza poprawa nadeszła wraz z antybiotykiem o nazwie ATREDERM 0,05%. Zaczęłam stosować go po wakacjach, jednak w wyniku bardzo silnego złuszczania skóry (odchodziła całymi płatami) straciłam całą opalenizną, na któa tak cieżko pracowałam :D i w wyniku tego odstawiłam to lekarstwo. Zrezygnowana przestałam używać wszelkich lekarstw. I wówczas ku mojemu zaskoczeniu buzia zaczęła się regularnie poprawiać. Jedyne zabiegi jakie wykonywalam to przemywanie buzi żelem głęboko oczyszczającym L'oreal Pure Zone ze szczoteczka 2razy dziennie, tonikiem Ziaja Ogórkowym (uważam że to najlepszy produkt dostępny na rynku. Jest delikatny, łagodzi podrażnienia, nawilża i równocześnie przywraca mojej skórze równowagę! no i kosztuje 5zl:D) oraz używanie Nivea Soft. Niesamowity efekt!! Do tego zaczęłam stosować peeling drobnoziarnisty 1-2 razy w tygodniu (w zależności od potrzeb) oraz maseczkę Shiseido The Skincare nawilzająco - relaksującą! (nie potrafie bez niej żyć, jest cudowna) Wszystko to sprawia po woli że moja zmęczona, matowo błyszcząca i zniszczona skóra zaczęła nabierać blasku! Grudki na mojej twarzy zaczęły ustępować, zapchane pory powoli znikać! Rozmawialam o tym z dermatologiem, uważa ona że każda nastolatka mająca ten problem co ja, powinna zastosować się do tych prostych kilku elementów pielegnacji, a nie niszczyć skóre silnymi, często bezskutecznymi i wręcz bardzo szkodliwymi dla nas antybiotykami bądź kwasami w gabinecie kosmetologicznym! Życzę powodzenia i cierpliwości w walce z niedoskonałościami cery. LuluCastagnette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula26
szczerze nie radziłabym wam oczyszczania skóry u kosmetyczki bo bardzo szybko można mieć gronkowca ;/ a poza tym po takim zabiegu przez pare dni zosrtają czerwone plamy na twarzy które zeden podkład nie zamatuje ;/ ;/ oczywiscie plamy znikną po kilku dniach... ale to zbyt ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.wągier
Przeczytałam wiele opinni i chciała powiedzieć że każdy ma inną skóre i każdemu pomoże coś innego jednym pomoże najtanszy tonik innym ie pomogą nawet najlepsze i najdroższe specyfiki. Mam ten problem z którym zmagam się już ze 3 lata mam strasznie dużo wągrów na czole,brodzie,wokól ust pod oczami i miedzy brwiami. dużo widze opinni pozytwnych na temat ty kwasów. Chciała bym dowiedzieć się czegoś więcej jak to jest przeprowadzane i jakie są tego efekty ile to kosztuje, i czy u każdej kosmetyczki można to przeprowadzić. i czy każąda kosmetyczka to potrafi bo iechciała bym żeby kosmetyczke uszkodziła mi jakoś skóre lub coś bo szłyszałam ze bywają takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last Kiss
Tak więc ja mam wągry... wsporadycznie an policzkach i na nosie...;/ Czasem tworza się na wargach ale potem jakos schodzą nie wiem jakim cudem. nie wiem jak tego czegos okropnego moge sie pozbyc. Bo mamusia napewno mi nie da 70 zł na kosmetyczke. . . Tak więc, pozostaje mi żyć z podkładami, myciem twarzy. i stosowaniem wywarów z rumianku... lub bratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotektotek
Haj :) jakis czas mnie nie było, wypróbowałam w tym czasie toniku z aspiryny i z cytryny. Powiem tak: Tonik z aspiryny na początku niby pomagał, tak jakby "wyciagał" wągry na wierzch, jednak pózniej nie wiem dlaczego zaczęły wyskakiwać mi syfki. Tonik z cytryny nie jest niby zły, ale ja jednak nie polecam. Jeszcze bardziej wyciaga wągry, z tym że nie wiem na jakiej zasadzie go uzywać... Ludzie piszą, ze należy trzec nim miejsca z wągrami ok 3 minut, ale u mnie to jest niemożliwe, strasznie szczypie twarz, a potam skóra jest cała czerwona, saczy się osocze i powstaje gruba warstwa skóry w tym miejscu, bo poprostu normalna skóra sie zdziera tak jakby. Wągry wychodzą i wystarczy nawet przetarcie płatkiem i tonikiem aby wyszły. ale miałam 5 dni czerwona skórę, podraznioną i taka zrogowaciałą, także nie polecam :/ no chyba że może warto spróbować z mniej stężonym roztworem, ja miałam 2 łyżki wody przegotowanej i sok z pół cytryny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.wągier
trochę się nie odzywałam. Ale widze że dawno nikt już tu nie zaglądał. Hmmm zaciekawił mnie ten tonik z cytryny i wypróbuje. Ale zaczęto produkować te nowe płatki oczyszczajce GARNIERA przeciw niedoskonałościom. zastanawiam się nad ich kupnem ale zastanawia mnie co się kryje pod tym 'niedoskonałości' co mają na myśli właśnie czy jakieś krosty czy właśnie nasz problem wągry. może ktoś wie coś o tej nowości. bo niechciała bym wydać pięniedzy bo nie jest to takie tanie na coś zupełnie odwrotnego na mój problemu. myślę żeby nie zaszkodziło ale jeśli ma nie pomóc to wole nie wydawać pieniędzy.Pozdrawiam i czekam na inne opinnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.wągier
Chciałam jeszcze dodać i polecić maść zapobiegająca a także kryjącą lepszą od wszystkich fluidów i innych kosmetyków kryjącą niedoskonałośći na twarzy. świetnie kryje wągry mniejsze krostki większe stają się mniej widoczne, plamy wygładza cere. Nabyć go można tylko w aptece jego zadaniem również jest pomagać wyleczyć ma specjalne składinki które pomagają w zwalczaniu niedoskonałości a przy tym śietnie maskuje. koszt około 15-25 zł zależy jaka apteka. i w niektórych trzeba go zamówić. kolor biały lub ciemny zależy od koloru skóry. w moim przypadku jest to kolor ciemny ale i tak zajasny jak dla mnie.http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=9012 polecam przeczytać jeszcze ten link dla zainteresowanych. Może i nie zwalcza wągrów ale za to je kryje nie zapycghającf prów i nie powstających nowych. Ja go używam i czuje się o wiele bardziej komfortowo więdząc że nie widać mi już tak tych okropnych czarnych robaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katlin-first
Ja to mam dopiero problem-Mam 14 lat i nie mogę nosić kiecek ani spódniczek bo...Na nogach mam peeeełno czarnych kropek! Na nosie zresztą też.Nie pójdę do kosmetyczki-70 dych i bez sensu, dermatolog odpada bo mama uważa że wymyślam głupoty.Kosmetyki-stosuję, no ale sorry, nie na nogach! Na plecach podobno też mam.....RATUNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenka
A ja proponuje diete nie jesc zadnych ostrych rzeczy takich jak :pieprz, ketchup, chipsyitp. Smażonego miesa i wogole smazonych rzeczy. Absolutnie alkoholu. Efekty widac juz po 2 tygodniach tylko trzeba sie pilnowac. Ja tak robilem i juz prawie nie mialem ale skusilem sie na maly kieliszeczek i od nowa mnie tak wywalilo ze myslalem ze niewiem, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka737
Pomocy ludzie mam wśgr na nosie i nie chcą zniknąć wokoło tych czarnych krostek skóra jest zaróżowiona co mam robić. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka333
moze pomoze: Garnier czysta skóra ja nie próbowalam ale podobne super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada:nie chodzcie do kosmetyczki na oczyszczanie ani zadne kwasy. Takie zabiegi powinien wykonywac dermatolog estetyczny. Nie ro zumiem po jakiego grzyba kupowac coraz to nowe specyfiki i maltretowac swoja skore, jak moznaby bylo pojsc do sprawdzonego dermatologa, ktory na pewno by zaradzil tego typu problemom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazinka
ja stosuje wyżej wymienionego garniera ale tylko na noc bo według mnie trochę za bardzo wysusza, od czasu do czasu też muszę nawilżać twarz jakimś kremikiem. Żel garnier czysta skóra według mnie działa całkiem nieźle pory są dobrze oczyszczone. Na wieczór po przemyciu twarzy stosuje jeszcze krem skinoren ma działanie przeciwtrądzikowe i przeciwzaskórnikowe, wągrów mam już znacznie mniej niż dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotektotek
Cały czas stosuje tonik z cytryny i jestem bardzo zadwolona, wyciskam teraz ok pół cytryny i do soku dolewam jakies 2 lyzeczki przegotowanej wody. Nauczyłam sie go stosowac odpowiednio do mojej cery. Tre nim całą twarz, jak zaczyna szczypac to przestaje, potem kremik under 20 krem-intensywna kuracja i jest super. Jakis raz na miesiąc wyciskam sobie wągry te które zostaly przy użyciu platkow kosmetycznych nasaczonych tym tonikiem cytrynowym i jest super. Naprawde polecam wszystkim. Siła w naturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbus
Kochani! Zajmuje sie profejonalnie profilaktyka zdrowotna i wiem ze jest to dokuczliwe, bo znam to z autopsji i... Mozecie uzywac super kremow, peelingow i chodzic do najlepszych kosmetyczek i dermatologow nic nie poradzicie!!! To sie bierze z niewlasciwego jedzonka!!!! ;-) Macie tzw. "zablokowana wąrobe" i zewnetrznie nie ma szans tego usunac. Trzeba zmienic nawyki zywieniowe i poswiecic sie troszke i przyjda efekty. Tyle ode mnie. Mozecie pisac na e-mail lub gadu: 9000191.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepła-herbatka
Ja polecam parówkę ... plasterki z cytryny na nosek oraz SUDOCREM ... super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
Hej. Ja też mam problem z wągrami.Jak na razie używam serii garniera czysta skóra A która mało pomaga,najbardziej pomaga krem bo dobrze matuje i nawilża.Jednak wągrów nie usunie się żelami,peelingami-one tylko zabezpieczają przed zrobieniem się nowych wągrów. Domowy sposób na wągry: Zrobić parówke z rumiankiem przez 20 min-potem poddusić wągierki-i wycisnąć sok z cytryny do kubka i dodać wody-nalożyć go na wacik i przecierać nos.są tagże rewelacyjne plastry na nos firmy Beauty Formulas są dstępne w super cenie na stronie www.esentia.pl.czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy dobre są płatki przeciw wągrom clearasil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landii
musicie sie myc co najmniej 2x dziennie i tak przez caly tydzien albo 2 problem sie pomniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaan
Hej,moze was to zdziwi ale jestem chlopakiem;D chcialem zauwazyc ze duza role przy powstawaniu wagrow ma nasz xxl wieczny tryb zycia,malo ruchu,siedzacy tryb zycia przeczytalem wszystkie posty i mam wrazenie ze walka z wagrami jest gorsza od walki z wiatrakami,ja chyba sprobojee inaczej,ograniczyc pety,ruszac sie,pic ogromne ilosci wody z cytryna a potem z premetytacja ja wypacac,mam na mysli detoks organizmu,swoja droga moje panie nawet wasz wlasny mocz ma wlasciwosci bakteriobojcze:) zaloze sie ze polowa postow to pier... przedstawiciele handlowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z nimi walcze
ehh.. no wiec ja mam tak, pryszcze i wagry na twarzy, tj. czole, policzkach, troszke na nosie i brodzie i przy ustach. W uszach tez mialem, ale naszczescie nie wagry tylko pryszcze i znikly. mam tez troszke na plecach i masakrycznie na klatce piersiowej .. i klatka slozy mi do roznych doswiadczen, bo wole tam podraznic skore, niz na twarzy... dzis sprobuje z cytryną... wczesniej stosowalem davercin, ale zaden z tych lekow do smarowania nie zniszczy wg. mnie wagrow... to jest tylko dobre na te syfy ropne przyszcze itd. no wiec musialem cos zrobic z ta morda, i zdecydowalem sie isc do dermatologa. ten mi dal jakis lek tam specjalny, zel do smarowania i witamine PP, lecz powiedzial, ze to i tak nie ma sensu, jesli nie oczyszcze twarzy. (no chociaz byl szczery). Tak wiec zdecydowalem sie na wyjscie do kosmetyczki, kosztowalo mnie to 50zl, jako ze jestem chlopakiem. dla kobiet to z 85zl, bo tam wieksza ilosc maseczek czy cos, nie wiem, ja sie nie znam. No i kosmetyczka powiedziala, ze i tak za 1 razem nei wyciagnie wszystkiego, co mnie zmartwilo. no ale zdecydowalem sie i zrobila mi te cale wyciskanie. wygladalem jak potwor przez jakies 3 dni, a... dzien po kosmetyczce bylem umowiony z "kolezankami" xDD no trudno, one powiedzialy, ze rozumieja itd... potem jednak zaczerwienienie zniklo, i musze powiedziec, ze jednak moja twarz jest lepsza. Matka mowi mi, ze widac, ze mam jednak gladsza cere, i w ogole tak inaczej... za 20dni ide znowu na drugie oczyszczanie, bo nadal mam tego gowna sporo... licze, ze bedzie jeszcze lepiej. nie jestem bogaty wiec oczyszczam tak tylko twarz, na klatce piersiowej bede stosowal wszelkich kwasow, past do zebow(bo i takie sposoby podawali xD) itd... i tez zdaje sobie sprawe, bo mam ledwo 17 lat, ze w tym wieku i tak pozbycie sie wszystkich jest rzecza niemozliwa, i gleboko wierze, ze jak wyrosne to nie bede mial tego problemu. Nie wyobrazam sobie, ze za 3lata bede mial tak samo zafysiona morde jak teraz... dzis wyprobuje cytryne i jutro rano napisze, czy cos to dalo... probowalem tez robic parowke i igielka sobie to wydlubywac.. no pierwszy wagier udalo sie, i mysle sobie, ze dobry w tym jestem... przy drugim juz jednak se blizne zrobilem.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z nimi walcze
i jeszcze pytanie mam.. czy jest pozniej jakis tam smar na blizny czy cos? no wiecie, tak aby skora byla normalna.. ;/ bo na klatce piersiowej juz pare blizn mam + wagry i syfy.. to takie krepujace, sa wakacje a ja wczoraj mowilem dziewczyną, ze nie zdejme koszulki... bo mam syfow za duzo i sie zle z tym czuje.. toz to takie krepujace i wku***** ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi589
na wągry polecam żel z Perfecty o zapachu gruszki. Ja zrobiłam dwa razy i prawie zeszły mi wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×