Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olusiaola

Laserowa korekcja wad wzroku

Polecane posty

Gość bielinek
Hej OlusiaOla załozycielka tematu Powiedz ile zapłaciłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudikof1977
Witam czy ktoś był na zabiegu w EYE LASER CENTER we Wrocławiu jeśli tak to proszę o opinie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppiuupuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppuuuuupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borejko_jedzie_nad_morze
a czy ktos mial robiony zabieg w Mavit w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym odświeżyć, za rok o tej porze biorę ślub.. Okulary noszę od zawszę, soczewki rzadko. Wiem, że na ten jeden dzień mogłabym się w nich przemęczyć ale to też ciężko będzie pewnie całą noc wytrzymać. Tak pomyślałam, że to może być dobry pretekst żeby w końcu odważyć się zrobić sobie tak zabieg korekcji :). Co myślcie? Zapewne nie pójdę od razu pod laser, a zastanawiam się ile wcześniej mogę go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz przed sobą cały rok na korekcje zapisujesz się z dnia na dzień jeżeli oczywiście przejdziesz badania kwalifikacyjne, potem 2 - 3 miesiące musisz o siebie bardziej dbać jest to tzw czas rekonwalescencji, potem już tylko przygotowania do ślubu :) Lepiej jak zajmiesz się tym teraz niż przed samym ślubem. Ja też robiłam ok rok przed ślubem i w końcu nie musiałam nosić okularów więc moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dnia na dzień? To znaczy? Niby to pewnie nie jest tak popularne jak dentysta ale myślałam, że tak przynajmniej tydzień na pierwszą wizytę, później jakieś badania z tego co wiem i później zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz na badania kwalifikacyjne a potem jak przejdziesz to korekcje mozesz mieć już następnego dnia o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super! Nie spodziewałam się, że to tak sprawnie można załatwić. Tylko samo się pytanie nasuwa czy taki wolny termin bo nie ma chętnych czy tylu dostępnych specjalistów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie robią 4 lekarki? Na całą Polskę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u której byłaś lekarki? Którą polecasz ? Patrzyłam na opinie to raczej wszystkie mają dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u doktor Gadomskiej i mogę Ci spokojnie polecić długo już pracuje więc masa korekcji za nią... o innych się nie wypowiem bo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Krakowie - gdzie tutaj można wykonać tak sprawnie tę operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klinice lexum w krakowie na pewno i to naprawdę sprawnie i niedrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już ktoś pytał, ale chciałabym wiedzieć ile po zabiegu wraca się do normalności? Jak ze sportem? Biegam kilka razy w tygodniu i nie wiem ile będę musiała się wstrzymywać z treningami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi co się dzieje z oczami po tym zabiegu. czy są jakieś skutki uboczne czy niedogodności? jakieś negatywne strony zabiegu? czy jest jakaś nadwrażliwość na światło?- nie chciałabym się np pozbyć wady kosztem ciągłego mrużenia oczu, które zaczną źle znosić silne światło i nabawić się zmarszczek.. mnie w sumie trochę odrzuca fakt, że te zabiegi niby takie super, a okuliści chodzą w okularach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O porządne zmarszczki to i normalnie można się postarać bez okularów przeciwsłonecznych. Jestem trzy miesiące po i od razu pod zabiegu dostałam okulary od Kliniki. Także jeśli czułam, że coś mnie razi - okulary i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll_a
Ja robiłam laserową korekcję wzroku rok temu i jestem bardzo zadowolona, nie miałam żadnych powikłań. Głównie ze względu na dostępne szybkie terminy i cenę wybrałam centrum okulistyczne Nowy Wzrok i się nie zawiodłam, jeżeli jesteście zainteresowani to odsyłam Was na ich stronę http://www.nowywzrok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy ten światłowstręt znika po okresie rekonwalescencji czy już zawsze czujecie, że oczy są bardziej wrażliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaz2050
Jaką klinikę polecacie w Warszawie? A może konkretny lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przed zabiegiem ale miałam badania u dr Izdebskiej (przyjmuje i robi zabiegi w Warszawie przy ul. Grzybowskiej). Od razu złapałyśmy dobry kontakt, bardzo miła osoba. I doświadczona, bo przejrzałam w necie o niej wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ten grupon Lexum to nie tylko na Wrocław obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_mak
nieee, lexum jest w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Szczecinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ja mialam zabieg epi lasikiem w szczecinie 3 lata temu. mialam - 4.75 i spory astygmatyzm. jestem mega zadowolona, wade wyzerowali do zera choc mowili, ze moze zostac jakas niewielka resztkowa, a jednak udalo sie. musze jednak uczciwie przyznac, ze 2 porody, w tym dziecko 5kg to pikus, przy bolu, jaki odczuwalam po zabiegu. tydzien wyjety z zyciorysu, ale bylo warto, choc dzis, wiedzac jaki bol mnie czeka scykalabym... ponoc tak jest przy scienczonej rogowce a ja mialam cienka, na pograniczu normy, ledwo zie kwalifikowalam do zabiegu. z ubocznych skutkow mam jeden, cebuli nie moge obierac hehe, w soczewkach mnie nie ruszalo no i umnie byl dyskomfort z ogarnieciem odleglosci jakis czas. wada wyzerowana a mozv krotkowidza. pozdrawiam i korygujcie sie, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? Ja jestem zapisana na zabieg za dwa tygodnie ( muszę się finansowo ogarnąć) ale do zabiegu namówiła mnie znajoma która tak jak ty miała zabieg i nie ma śladu po wadzie. Tylko, że ona mówiła o efekcie paproszka w oku przez tydzień ale że w ogóle nie brała nic przeciwbólowego.. Pewnie jak na wszystko każdy reaguje inaczej albo Ci coś nabroili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robiła zabieg Twoja znajoma? Mam niski próg bólu i z tego powodu długo dojrzewałam do decyzji o operacji. Może polecisz jakiegoś lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jak bylam na korekcji laserowej u doktor Izdebskiej, a ze mnie niezła panikara, polecam lekarke bo oprócz tego że podeszła do mnie profesjonalnie to jeszcze jak kobieta do kobiety, uspokoiła i rzeczywiście zabieg trwał krótko i był bezbolesny, potem dostałam numer telefonu więc w razie czego mogłam dzwonić. Mnie takie podejście bardzo uspokaja więc jeżeli masz te same obawy możesz śmiało się do niej wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z lekarzy polecam też dr Iwonę Partykę (z Lexum w Warszawie) - złota kobieta!!! pomogła mi w przygotowaniach do zabiegu, wszystko dokładnie wytłumaczyła... no i oczywiście zoperowała laserem :) polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda46
Cześć! W październiku miałam przeprowadzany zabieg metodą lasek w Centre de la vision. Rok się zbierałam na odwagę, ale w końcu się udało:) Podczas zabiegu lekarz zaaplikował na rogówkę roztwór alkoholu po czym odsunął wierzchnią warstwę nabłonka co pozwala lekarzowi zoperować tkanki rogówki za pomocą lasera. U mnie zabieg trwał 30 minut i wszystko poszło bez komplikacji:) Przez 4 dni po zabiegu nosiłam specjalne soczewki, które pełniły rolę opatrunku na oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×