Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwosia

Co ma wplyw na wybór szkoly?

Polecane posty

trudno miec 15-latka mając samemu 24 lata :):):) o.k. - nie wiedzialas. Temat luźny to mial być, jedyne co mam z nim wspólnego to to, że sama kiedyś wybieralam liceum. Dzis patrzę na to już troche inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iwosia...
moze luzny temat , jednak dobry dla rodziców którzy mają problem z własnymi ambicjami ... dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Iwosia
Brakuje panelu, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dla rodziców dobry. Ja raczej kierowalam go do.....wszystkich, nie do konkretnych grup. Kto chce - ten pisze. Rozmawialam ostatnio o tym z ludzmi, ktorzy pokonczyli licea dawno temu i teraz patrzą na problem inaczej, stąd pomysł na topik. Widać po takich rozmowach, jak ludzie się zmieniaja. Niby ci sami ludzie, a jeszcze kilka lat temu mysleli zupelnie inaczej niż teraz, choc kiedys mysleli, że mają ugruntowane zdanie. :) o jaki panel chodzi?? na jaki to temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwosia...
dobranoc , zmykam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Iwosia
o panel moderatorski gupia:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co glupota ma do tego, tak samo jak nie wiem co ma ten twój post do tego, co tu piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Co ma wplyw na wybor szkoly ? To proste. ZEBY NIE BYLO TAM IWOSI. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ śmieszny żart! :D:D:D:D Takich tu jeszcze nieeeeee byłooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz moją uwagę, ale to z lodowką już kilka razy było..... wymyśl coś nowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja niestety trafiłam...
do "dobrego" liceum...nadal do niego chodzę....z jednej strony nauczyciele są po prostu świetni-z pasją i poczuciem humoru, ale czasem bywa, że wymagają rzeczy niemożliwych, mają w głębokim poważaniu regulamin szkoły i traktują nas jak bydło:( Trafiłam tu ze względu na...chłopca:P myślałam, że nie mam szans się dostać i co mi szkodzi złożyć i do tego samego LO co on...i się dostałam...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Iwosiu - powiedz mi tak w zaufaniu - nie chcialabys zostac prezydentem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezydent powinien być choć trochę mądry, a ja przecież głupia jestem, jak sam powiedziales. A odpowiadając na twoje pytanie - prezydentura nie dla mnie, nie moglabym tyle krwi wam psuć na kafe co teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Lubisz wkurwiac ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Ale DLACZEGO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj nie lubie, ale jak się o to proszą - przecież nie odmowię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Z tego co bywam na kafe widze, ze to raczej Ty prowokujesz ich do tego... Taka typowa postawa "sucker for punishment".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz o tym powaznie pogadac, (ja zawsze chętnie), czy czekasz na odpowiedni moment, żeby dosrać jakimś obraźliwym tekstem?? Póki co - powiem tyle, że ja zakladam normalne topiki, lub odpisuję na nie. Zawsze kulturalnie, nie obrażając nikogo staram sie rzeczowo pisac co mysle na dany temat. Mimo to, od wieku wiekow są tu moi zatwardziali wrogowie, którzy zawsze sie do czegoś przyczepią. Czasem im odpisuję, czasem nie. Zależy ile mam czasu i na jakim poziomie są ich posty. Jeśli to jest wg Ciebie wkurwianie ludzi - o.k. - masz prawo do swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Mowisz, ze odpisujesz "zawsze kulturalnie" - jednoczesnie zwracasz sie do mnie czy chce Ci "dosrac obrazliwym tekstem" ??? Przepraszam ale "dosrywanie" nie miesci mi sie w pojeciu "kultura" i raczej nie chce mi sie z Toba gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturalnie odpisuję ludziom kulturalnym, a Ty kulturalnie rozmowy ze mną nie zacząłeś. Więc wybacz... Jeśli ktoś nie ma szacunku do mnie - nie widzę powodu, by darzyć go szacunkiem. (Swoją drogą - w moim przekonaniu gorszym jest wyzwanie kogoś od glupich, czy uzycie innego epitetu, niż uzycie słow \"dosrać\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Czy mozesz wyjasnic mi, ktora MOJA wypowiedz nie byla kuturalna ? Chyba mylisz mnie z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisales, że na wybór szkoly ma wpływ to, że nie ma w niej iwosi. Czy to byl przejaw kultury?? To Twoje slowa, chyba że ukrywasz sie równiez pod innymi nickami. Kto więc to zaczął? Kto prowokuje? Ja caly czas pisalam na temat, póki nie zacząłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
To byl dowcip, jesli nie zauwazylas. Zaraz potem dostalas cmoka - jesli tez nie zauwazylas. Wyglada na to, ze szukasz dziury w calym. I piszesz tylko po to, zeby pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dowcipy są smieszne chyba tylko dla tych, ktorzy je ukladają. Dla mnie nie bylo w tym nic smiesznego. Kolejna zlośliwa uwaga, jakich setki tu, na kafe. I cmok też kolejny, bo nieraz jest tak, że ktoś splunie mi w twarz, po czym wysle cmoka, czy cos w tym stylu. I to nie ja szukam dziury w całym. odkad pamietam to raczej pewne osoby na kafe szukaly tylko, do ktorej czesci mojego tekstu by sie przyczepic. A piszę - bo lubię :) Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juicy Lucy
Jestes naprawde nie do przebicia. Chaos myslowy plus wyszczekanie. Wole sobie isc poczytac ksiazke niz sie tu z Toba przegadywac. Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Czy to jest kultura? (szczekają psy, nie ja - i to chyba nie był tym razem żart) :-0 Życzę milej lektury, mam nadzieję, że masz ciekawszą ksiązkę niż to co jest na kafe. Dobranoc, do zobaczenia, do następnej rozmowy. Ja jestem na rozmowy zawsze otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
a ja poszlam w tym roku do liceum. a wybralam takie liceum ze wzgledu na ciekawy profil. a no i jeszcze polonistka z gimnazjum mi takie radzila. no to takie wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×