Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cynthiaaa

seks w ciazy jest cudowny

Polecane posty

Gość cynthiaaa

czyz nie? Nie dosc ze mam sny erotyczne to jeszcze ciagla ochote na seks..hihi a orgazm jest o wiele mocniejszy niz zawsze;) czy tez tak macie? To moj 2 miesiac ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ciesz
masz jeszcze 6 miesiecy:P (jesli rodzisz naturalnie) bo po porodzie raczejj Ci sie odechce:P a jak nie tobie to na pewno mezusiowi:P bedziesz jak wiadereczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś inna
nie słuchaj ja w ciąży miałam frajdę..............ale dopiero po rzozumiałam jak przyjemny może być seks............... sama nie wiem co się stało z moim ciałem, ale minęło już poarę lat od porodu i dalej jest super................. a jak to kręci mojego facet, kiedy jestem taka nakręcona.....uuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie
sie zrobilo zupelnie na odwrot. Wczesniej mialam ogromny temperament, a teraz kompletnie nie mam ochoty na skes. Choc nie zrobilam sie 'jak wiaderko', bo rodzilam przez ciecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie
A to juz 2 lata prawie mijaja od porodu :( Wiec ciesz sie, bo moze byc roznie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rodzilam
naturalnie i wcale nie zrobilam sie jak wiaderko.......ja nie wiem co sie tak wszystkim kobietom te cipy rozciagaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynthiaaa
ponoc pochwa kobiety sie rozciaga ale wraca do dawnego stanu. popatrzcie na brzuchy ciezarowek, jakie sa porozciagane i wielkie, a po paru miesiacach nie ma nawet sladu!!! moja mama na przyklad mimo iz urodzila 5 dzieci ma brzuch plaski jak deseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×