Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cayeena

fajnie jest isc na zakupy do jednego z najwiekszych sklepow w anglii i wydac 2ty

Polecane posty

Gość porucznikowa
galeria dominikańska jest fajna , zwłaszcza teraz , bo są przeceny :) Tylko oczywiście nie w piątek po południu , brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiiiiiiiiiiiiiiii
a co pieknego jest w Anglii?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książę Karol
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
a moze obrazania ludzi?? kobieto, co z tego ze tam mieszkasz i jest pieknie, cudownie.. musisz odrazu krytykowac ludzi ktorzy nie maja na wiecej niz ta pasztetowa? to jest moja ostatnia wypowiedz nie bede ci zasmiecac tego jakze "wybitnego" tematu, fortuna kolem sie toczy i kiedys to Ty mozesz wpier..pasztetowe albo na nia nawet nie miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GNAT
ooooo brazen cayena :P BUGGER OFF :p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
książę karol to szkarada przecież - harry jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GNAT
STIUPID BIBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż Wy mówicie... w tej rodzinie królewskiej to uroda jakaś niespecjalna...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAYEENAA
JA TO SOBIĘ KUPIĘ KSIĘCIA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porucznikowa - przeceny może i są, ale ostatnio byłam tam przed świętami po gorset i mało mnie nie zadeptali, mam traumę i przez najbliższych parę miesięcy tam nie pójdę :o A rodzina królewska to faktycznie brzydale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Mnie się tam Harry podoba , serio. William nie , bo taki ucacany laluś , ale Harry ma takiego jebla w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bedę miała do sprzedania za parę miesięcy. Drogo nie wezmę ;) :D Już jest nawet ujeżdżony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
To prawda , popołudniami trauma murowana , zwłaszcza w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Harry może być interesujący, ale za parę lat... Teraz jeszcze trochę za pająkowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby to twoje życie jest takie piekne jak z bajki ale chyba jednak czegoś ci brakuje bo któż inny dowartościowywałby się zakładaniem topików z przechwałkami specjalnie i celowo na polskiej kafeterii, po to aby ją przeczytały szare Polaczki z brudnej i biednej Polski ??? Widać jednak że jakiś kompleks w tobie siedzi skoro lubisz się dowartościowywać czymś tak dziecinnym. Sycisz się tym że ktoś ci może zazdrościć i przede wszystkim po to założyłaś ten topik. To jest dowodem na to że jednak z twoim życiem i samooceną jest jednak coś nie tak. Popracuj nad swoim poczuciem wartości i zlikwidowaniem kompleksów. Jak będziesz się już czuła wystarczająco pewna siebie to nie będziesz już musiała zakładać takich topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
to chyba ci , co się tak oburzają , mająjakieś kompleksy jakbyście nie mieli kompleksów na punkcie pieniędzy , to by wam to koło tyłka obeszło , czy ktoś się przechwala swoimi zakupami , czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa.. jasne. A ten co zakłada głupi topik, sieje ferment i się dziecinnie przechwala nazywając innych szarymi Polaczkami z pewnością jest osobą bez kompleksów i zdrową na umyśle. Jasne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Nie , ten , co zakłada topik i się przechwala , zakłada topik i się przechwala. Cieszy się z tego , co ma i się przechwala. Inni nie muszą na to zwracać uwagi. Co ich obchodzi , że komuś się udało finansowo ? Dlaczego muszą go zaraz zmieszać z błotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja też mieszkam w Anglii -Londynie i nikt mi kitu nie wciśnie... Mam dobrą pracę, na cały etat a nie stac mnie na ciuchy z Oxford Street i wiem, że większość osób, nawet tych dobrze usytuowanych też na nie nie stać. A Ty, Droga Englishgirl..Cayeeno....chyba siedzisz w branży matrymonialnej, czyli jesteś zwykłą prostytutką, dlatego Cię stać na te wszystkie markowe rzeczy. A tak swoją droga, to puknij się w głowę i zastanów, czy masz w niej resztki rozumu...bo moim zdaniem, jestes głupią, pustą lalą !!! NO RESPECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monterrey Girl drogie dziecko, zeby duzo zarabiac, nie trzeba byc prostytutka, trzeba miec wyksztalcenie, ambicje, pewnosc siebie, byc zaradna i inteligentyna osoba :) tak jak ja :) ja na przyklad pracuje w ekskluzywnym butiku, ktorego jestem w czesci wlascicielem ( mam 40% ) ubrania sprowadzamy glownie z samego Paryza, wiec ciuchy sa drogie i ciekawe, mamy bardzo duzo klientek, plus ucze dzieci gry na pianinie, mam kilka dzieciakow tygodniowo, dostaje 20 £ za godzine tak wiec sama widzisz, stac mnie na zakupy w Selfridges i Harrodsie buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo:) butik jest w Windsor, jesli bylas w tym uroczym miasteczku kiedykolwiek zauwazylabys, ze prawie wszystkie sklepy tam sie znajdujace sa drogie i z klasa np karen milan, coco, goodwin, trove, oczywiscie znajda sie river island, next czy m&s tutaj ludzie maja pieniadze i chetnie je wydaja, ty zapewne pracujesz w jakies zadymionej kafejce, albo restauracji czy pubie.. tak jak 90% Polakow przyjezdzajacych do Anglii:/ zalosne trosze, ale coz, takie zycie, kazdy z nas dostaje w zyciu to, no co zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, jesli Cię rozczaruję, ale nie pracuję w \"zadymionej kafejce, albo restauracji czy pubie\" Mam męża Brytyjczyka, który też ma etat w bardzo dobrej firmie, więc... wsadz sobie te swoje uszczypliwości tam gdzie słońce nie dochodzi... Pracuj sobie przez resztę swojego markowego życia w markowym butiku i zgrywaj damę.....a i nie zapomnij, że każdy z nas dostaje w życiu to, na co zasługuje. Dla mnie to nie jest szczyt marzeń... i nie odpisuj już na moje posty, bo mnie mdli, a nie chcę się zniżać do twego marnego poziomu.....Adios EnglishPolishgirl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah :) zycze milego dnia ps. to Ty piszesz na moje posty dziecinko prawie ci uzwierzylam, ze Brytyjczyk chcialby byc z tak zwykla, prosta dziewczyna jak ty, skad pochodzi twoj Brytyjczyk?? jest pakistanem czy arabem?? na nic innego nie bylo by cie stac, a jest twoim mezem chyba w snach dziecko:) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitas
ło matko co za kretynka-dawno się tak nie uśmiałam buahahahaha-dobry żart na 13-go w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×