Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cayeena

fajnie jest isc na zakupy do jednego z najwiekszych sklepow w anglii i wydac 2ty

Polecane posty

zapytaj czy nie sprzedają gdzieś oleju do głowy..kup sobie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
co kogo obchodzi ze jakas laska wydaje na zakupy 2tys.to jest jakas sciema bo gdyby lacha miala tyle siana to napewno by o tym ne pisala bo nie mialaby czasu na takie glupoty.takie laski wiecej czasu spedzaja u fryzjera czy u kosmetyczki albo tak jak pisala ze swietnym facetem!pisze o brudnej,szarej Polsce a sama mieszka w Anglii dopiero 7 lat,wczesniej tez musiala w Polsce mieszkac wiec jak tu nie pisac ze jest pusta.i napewno kazda osoba ktora to czytala nie wierzy ze ma swietnego faceta,super bryke i siana po kostki.moze i troche tam zarabia ale zycie tez tam kosztuje i to nie malo wiec niech nie pie_przy glupot.(moj znajomy wlasnie wrocil ze stanow wiec wiem).to nam jest zal tej laski bo widac ze jest bardzo samotna jak ma czas wypisywac takie bzdury.tak wiec dajmy juz spokuj i cieszmy sie z tego co dla nas wazne w tej " brudnej,szarej Polsce".pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam to gdzieś
To MUSI być prowokacja-ja nie wierzę, że są tak pojebane baby na tym świecie-jak babcie laćkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi jej przechwałki
nie przeszkadzają. Problem w tym że ona nas obraziła nazywając szarymi Polaczkami i jeszcze do nas mówic z politowaniem żeby nas dodatkowo poniżyć, a na to to ja już sobie nie pozwole 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.o.l.k.a
Za 400funtow chyba za wiele tych zakupow sie nie da zrobic , zwlaszcza na polkach chanel i dior. Zaloze sie,ze da sie to zmiescic w jednej reklamowce ...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.o.l.k.a
perfumy chanel 5 to cena 80$ czyli na torebke chanel juz chyba zabraknie ? O ciuchach nie wspomne...no moze jeszcze apaszka i jakies cienie w tej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa dzieci
w biednej szarej i brudnej polsce, ktore sa glodne... :( I na swiecie co minute ktos umiera z glodu... ale pewnie maja to, na co sobie zasluzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesz sie
ze ty tak nie masz i czuj sie juz calkiem z siebie dumna, bo wydalas 400£ (he, ambicje snobki masz niewielkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a sa dzieci
Bardzo madrze napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z szarej polski
400£ to ja wydaje w restauracji, ale nie przyszloby mi do glowy, zeby sie tym szczycic, bo nie chce robic sobie burakowego obciachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Ale te dzieci ,które są głodne , mogą dokarmiać nie tylko ludzie , którym się fantastycznie powodzi - także ci , którym powodzi się tak sobie. Jak tacy jesteście wielkoduszni , to wpłacajcie co miesiąc 10 zł na cele charytatywne, zamiast wymagać tego tylko od bogatych. Niech każdy patrzy do swojej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
są i biedne dzieci :( są i takie z bogatych domów :) i mądrych :) niektórzy zarabiają tylko na chleb :( ale są i tacy, którzy za zarobione pieniądze spełniają swoje marzenia :) są ludzie, którzy lubią pokazać, że mają lepiej od innych :( ale są i tacy, którzy nie przechwalając się - pomagają innym, kiedy ich na to stać :) a Wy nie dajcie się sprowokować byle przechwałkom :) kiedy wylewacie swoją złość na kogoś, komu być może wiedzie się lepiej, dajecie po sobie poznać, że jesteście zawistni i do szczęścia potrzebne Wam są jedynie pieniądze... a założę się, że są większe wartości, którymi kierujecie się w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Tak Są też tacy , którzy przechwalają się , że mają dużo pieniędzy i pomagają innych. Świat nie składa się tylko z biednych i dobrych oraz bogatych i złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA SIE CO PODNIECAC ANGLIA POLACY TAM TO JAK RUMUNI U NAS TY MIESZKASZ W ANGLII I 2 TYS NA ZAKUPY TO NIBY DUZO?CHYBA MALO ZARABIASZ, JA MIESZKAM W POLSCE I WIECEJ TRACE.NIE WIEM KOMU CHCESZ ZAINPONOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe jak ktoś chce sie chwalić, to niech sie chwali tylko niech przy tym nie obraza innych :/ a to jest ewidentna prowokacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc ludzka nie zna granic
Po pierwsze dziewczyna nikogo nie obrazila, wyrazila tylko swoja opinie na temat Polski, ktora zreszta nie mija sie calkowicie z prawda Po drugie to na nia naskoczono Po trzecie trzeba by umiec czytac i pomyslec troche , zeby zrozumiec intencje tego topiku Po czwarte najwieksze oburzenie wzbudzilo to u tych co nie maja, a miec by chcieli. Nikt nikomu nie zabrania miec pieniadze, trzeba na to pracowac i to nie malo, ale wszystko da sie zrobic. Niestety Polacy w wiekszosci potrafia tylko narzekac i zazdroscic drugiemu, ale sami cos zrobic to juz ciezko. Czy ktos robi wam krzywde majac pieniadze? Postawcie sie na jej miejscu ciekawe co wy byscie robili plakali , ze macie? Po piate nikt nikomu czytac nie kaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cayeena ---fiat panda
dziecko, jesli zachowujesz sie i czujesz jak rumunka, czyli zebraczka taka bedziesz i tak beda cie ludzie oceniac a co 2 tys, ktore ty "tracisz" zekomo na zakupy..(haha, jasne) ja nie trace pieniedzy, ja wydaje, na rzeczy ktore mi sa potrzebne, a kiedy ma sie duuzo pieniedzy, zawsze znajdzie sie cos, co jest potrzebne see ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cayenne
cayenna dlaczego nie wierzysz ,ze inni maja pieniadze i to wiecej od ciebie?Przeciez jest wielu ludzi bogatszych i o wiele bogatszych od ciebie(nawet w Polsce).Czemu oburza cie fakt,ze inni nie wierza w twoje bogactwo skoro ty sama reagujesz negatywnie gdy ktos stwierdzi,ze wydaje wiecej pieniedzy niz ty?O co ci chodzi?Ty masz kase -super,ale niektorzy maja jej wiecej od ciebie,boli cie to,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole...
bez sensu sie chwalic wydaniem 400£ na ciuchy. Po pierwsze, w anglii sa inne ceny i 400£ to nie jest zaden luksus (zwlaszcza kupujac w markowych sklepach, i co za to kupisz? waciki?), po drugie niektorzy moga sie stroic jak paradne konie, a i tak pozostana mulami, ktorym imponuje wydawanie pieniedzy i pokazywanie metek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Laparówa z forum moda
Sądzę, że autorka wątku jest klonem Laparisienne z forum GW moda. Wypisz wymaluj te same teksty, tylko, że tamta "mieszka" w Paryżu . Wątki są o prawie identycznej treści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne i niedrogie
To prowokacja kochani, nie dajcie się zwariować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Ktoś, kto wystawia takie prowokacje musi miec niemale kompleksy...tylko po co. Jeśli to nie prowokacja....cóż, myslalam,że takie panny tylko w filmach....człowiek całe życie poznaje cos nowego. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×