Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość No jasne
Nie uważasz, że piosenka na pierwszy taniec powinna być taka, jaką Wy chcecie, a nie taka, jaka pasuje? Ja miałam na pierwszy taniec tango argentyńskie :) I to w nowoczesnym brzmieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska 22
Witam!!! mam wielką prośbę do wszystkich. szukam na ten mój pierwszy taniec piosenki rytmicznej a zarazem coś pasującego na tę okazje. bardzo proszę o przesłanie mi propozycji bo ja nie mam zielonego pojęcia co wybrać. z góry dziękuje. to mój nr gg 9395701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
iska 22 wysłałam już propozycje na Twoje gg :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziek_anglia_25
BARDZO WAS PROSĘ!!!!!!!! Prześlijcie mi wszystkie piosenki jaki macie na pierwszy taniec za 2 tygodnie mam ślub a moje płty zginęły przy przeprowadzce. BŁAGAM RAYUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będę wam bardzo, bardzo wdzięczna. Zgóry dziękuję Mó adres: madziekstraz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrix
Ines.ka, Czy i mnie moglabys przyslac kurs tanca i przykladowe piosenki? Mam slub 19maja a jestem totalnie zagubiona. Piosenka, ktora najbardziej bym chciala miec jako pierszy taniec (Wesele - Grechuty) zdecydowanie przekracza moje umiejetnisci taneczne, wiec raczej pojde w cos bardziej konseratrywnego. Z gory bardzo dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ko jestem laikiem jeżeli chodzi o tańce ;) Możesz mi w skrócie napisać czym się różni walc wiedeński od angielskiego? ;) Mam ten kurs od Ciebie. Chcieliśmy zatańczyć Niebieską piosenkę, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Zdecydowaliśmy się na \"Noce i dnie\", jest prostszy... Boze, zaczyna mnie to wszystko przerażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziek_anglia_25
To są piosenki jakie mnie jeszcze interesują gdyby ktoś dysponował takimi utworami to błagam prześlijcie : Zakochani................................Natalia Kukulska Z każdym twym oddechem............Stachursky Z kimś takim jak ty.....................Kindla Wszystkie chwile.......................Magma Oczarowanie............................Zbigniew Wodecki Moje jedyne marzenie.................Natalia Kukulska lub Anna Jantar Jesteś blisko mnie......................Kukulska / Piasek Całe życie czekam na ciebie..........Mietek Szcześniak P.S. RATUJCIE bo zostanę na lodzie!!!!!!!!!!! Jestem już zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Walc wiedeński jest tańcem wirowym, przestrzenno-ruchowym. W zależności od tempa i warunków w jakich tańczymy możemy go tańczyć systemem trzykrokowym - na trzy, lub dwukrokowym - na dwa. Walc wiedeński ma charakter liryczny, romantyczny, może być tańczony "na trzy" tylko do muzyki wykonywanej w odpowiednim tempie, inaczej traci swój właściwy charakter. Walc angielski powstał na początku XX w. z połączenia szybkiego, wirowego walca wiedeńskiego i powolnego amerykańskiego tańca zwanego bostonem. Narodziny nowego, wolnego walca przypisuje się słynnej „angielskiej flegmie” i niechęci do szybkich tańców, a także modzie lansowanej przez młodych tancerzy, którzy zapoczątkowali styl tańca upodobniony do chodu. Podstawowe figury walca oparte są na ruchu po linii ukośnej, co pozwala na płynne przemieszczanie się dookoła parkietu, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Sędziowie oceniając wykonanie tańca szukają wahadłowego (tzw. swingowego) ruchu z różnymi wariantami unoszeń i opadań w czasie trwania każdego taktu. Chociaż kroki są dość proste muszą być płynne, pełne gracji i lekkości. Para powinna sunąć po parkiecie w idealnej harmonii. W walcu angielskim bardzo ważny jest trzymanie partnerów, przez cały czas tańca nie powinno się zmieniać. Podobnie sylwetki tancerzy powinny być niezmienne i tworzyć piękne długie linie. Walc angielski musi być tańczony w tzw.: kontakcie, czyli ciała tancerzy stykają się od kolan, aż do mostka partnerki. Chociaż jest to taniec określany jako wolny, od tancerzy turniejowych wymaga dobrej kondycji i mocno obciąża stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedding Planner - tancerka jestes?:) pokrotce tak to wyglada, co napisala Wedding Planner . Do dziewczyn: prosze piszczie do mnie na maila, bo maila czesciej czytam niz forum:) podesle filmik, kurs tanca, ale wiadomo ksiazki,filmik,toeria, nie zastapi nauki z prawwdziwym instruktorem, poniewaz to on powie jakie bledy popelniacie w tancu i krokow was porzadnie nauczy. to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Jestem konsultantem ślubnym i muszę się orientować we wszystkim ;) A walc, jako taniec (angielski i wiedeński) po prostu kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka_UK
ines.ka proszę przeslij mi parę ładnych utworów oprócz walca wiedeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka_UK
Do wszystkich posiadających któyś z poniższych utworów, proszę o wysyłkę Gadowski - Ona i On Gadowski- Ona jest ze snu Jesteś blisko mnie - Kukulska, Piasek Magda Femme - Rozmowa z aniołem Kindla-Z kimś takim jak Ty Kochać - Piotr Szczepanik Zabiorę Cię - Kancelaria Seweryn Krajewski - Czekasz na tę jedną chwilę... S.Krajewski - Miętowe pocałunki S.Krajewski - Wielka miłość biały latawiec - WAWELE Czesław Niemen - Wspomnienie Jantar - Moje Jedyne Marzenie Kayah, Kiliński - Prócz Ciebie nic między nocą a dniem - Makowiecki Artura Gadowski - Ona i on Saturn - Czułe spojrzenia A. Jantar - Pozwolił nam los ; Przetańczyć z Tobą chcę całą noc B. Streidsond - Woman in love Facinatio Bajm - Być z Tobą ; Miłość to taki dar Tomasz Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj spoza nas - mietk szcześniak Magma - Kochać i pragnąć ; Wszystkie chwile; Niezapomniane słowa Czerwone Gitary - Niebo z moich stron Mały Książę - Kasia Sobczyk, Zawsze tam, gdzie Ty - Lady pank Jeśli tylko chcesz - Paweł Kukiz Zakochani - Natalia Kukulska Kołysanka - Sumptuastic Kostek: Tak kochać tylko ciebie Do kołyski - Dżem OBLUBIENIEC - Janusz Radek Za miłość mą - Weekend Cały świat - Ewa Bem Chlopcy z placu broni - kochanie tesknie do ciebie Wodecki - Oczarowanie; Z Tobą chcę oglądać świat Farba- Chcę tu zostać Gawliński-Niech mówi serce Urszula- Dziś już wiem Kilijański-Otulmy się miłością Grechuta- Wesele Krawczyk - Tylko Ty, tylko Ja; Całe Życie czekam na Ciebie Szcześniak - Spoza nas Borysiewicz, Kukiz - Jeśli tylko chcesz Darko Damian-Żono, moja żono Uniatowski Sławek- Kocham Cię Ricco-Z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati1234
Witam a co myśłicie o piosence z filmu Dirty Dancing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dzieczyn ktore zamawiaja zespol a nie DJa: Czy jak juz wybierzecie swoja piosenke to kazecie ja zagrac swojej kapeli czy puscicie w drodze wjatku z plyty? Wybralismy \'Zabiore Cie\' Kancelarii ale nasz zespol nie jest niestety jakis wybitny i boje sie ze jak to zagraja sami to caly czar tej piosenki prysnie. Z drugiej strony nie chcialabym aby nasi muzycy poczuli sie olani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
sie bierze zespol i jeszcze do tego do dupy. pusc sobie z tasmy, a jak sie wszyscy napija i tak im bedzie wszystko jedno kto jak spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli mozecie to poprosze o przesłanie mi na emaila utworow nadajacych sie na pierwszy taniec iwona.krys@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
czerwcowy blizniaczek: Trzeba było poprosić Szafę Grającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktore napisaly do mnie na maila, przeslalam juz piosenki:) Nati1234 - podaj maila, to ci wysle propozycje co do Dirty dancing,ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalija
Do wszystkich posiadających któyś z poniższych utworów, proszę o wysyłkę Gadowski - Ona i On Magda Femme - Rozmowa z aniołem Jantar - Moje Jedyne Marzenie A. Jantar - Pozwolił nam los Przetańczyć z Tobą chcę całą noc Saturn - Czułe spojrzenia B. Streidsond - Woman in love Bajm - Być z Tobą ; Miłość to taki dar Mały Książę - Kasia Sobczyk, OBLUBIENIEC - Janusz Radek Darko Damian-Żono, moja żono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniiiiiii
ja też poproszę te tytuły co powyżej i jeszcze oczarowanie wodeckiego i ślubowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.k.
Proszę o przesłanie kursu walca angielskiego na email ak12312@o2.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 60 dni żona
witam, mam jedna ogromna prośbę, ponieważ wymieniacie tu mnóstwo piosenek, ale niestety jak sie okazuje potem u naszego instruktora żadna nie nadaje sie na walca angielskiego. utwór do walca angielskiego musimy miec rytm, raz, dwa, trzy.... stąd moje pytanie czy zna ktos jakis super otwor ( niekoniecznie po polsku, nawet wskazany zagraniczny) przy ktorym mozemy zatanczyc walca angielskiego, którego z wielkim trudem sie uczymy:) pozdrawiam wszystkie przyszłe i już żony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ok 60 dni żona
yes!!!!!! chyba znależlismy przepiekna piosenke na pierwszy taniec!!!! świetnie nadaje sie na walca angielskiego i jest boska... polecam: Lionel Richie - LADY Lady, I'm your knight in shining armor and I love you You have made me what I am and I am yours My love, there's so many ways I want to say I love you Let me hold you in my arms forever more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamija
Ta jest bardzo dobra na pierwszy taniec: Tonight I celebrate my love - Peabo Bryson & Roberta Flack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge wyslac bo mam na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123
malamija my też chcieliśmy ten utwór na pierwszy taniec, ale to typowe lata 80 i tylko z nóżki na nóżkę się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×