Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Figa, zaglądam i zaglądam, a tam nic... :( Ale dzięki za chęci, moze jeszcze dojdzie... pozdrawiam wsyzstkich serdecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa , na codzien on nie chodzi w kilcie:) ale jesli chodzi o slub, to sie ubiera stroj - szkocki kilt, taka jest tradycja, ubieral jego tata na slub, dziadek, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka27
witam, proszę o przesłanie Walca z Nocy i Dni dziekuję. Też szuam odpowiedniej melodii na pierwszy taniec. smitura@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIALILA
ja też czegoś szukam więc jak możecie to prześlijcie mi kilka fajnych kawałków kruszynkalila@o2.pl a moze ktos z was ma piosenkę Dana Glover.... tę melodię ze shreka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ametyst no probowlam ci wyslac ale przyszy emile zwrotne . Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzata
Figaa nie wiem co się dzieję z tą moją pocztą, dostałam od Ciebie czerwone gitary i wielkie dzięki, ale niestety kurs tańca nie dotarł, nie mam pojęcia czemu od Ines.ki też nie podochodziło ;( pozdrawiam i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopestar
Hej. Witam wszystkich...Ja z wielką prośbą. za dwa miesiace moja siostra bierze ślub. A ja zostałem uczyniony odpowiedzialnym za stworzeenie Śpiewnika Weselnego dla gości i przygotowanie muzyki w przerwach orkiestry:) wiec bede bardzo wdzieczny gdybyscie mogli pomóc i przysylali mi na pocztę propozycje piosenek.... PLISSSSSSSSSS :P dzieki wielkie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda Oligoceńska
Nie orkiestra, tylko zespół :P Orkiestra może być garnizonowa albo reprezentacyjna :P:P A wracając do tematu... Myślałam, że muzyką w trakcie przerw zajmuje się zespół, tj "puszcza" ją z jakiegoś odtwarzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterEK
Czy ktoś moze mnie poratować wysyłając na mój adres henry.lee@op.pl te piosenki: Forever Tonight "Niech mówi serce' Gawlińskiego "Niebo pełne gwiazd" De Mono Rozmowę z aniołem" Magdy Femme "Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiej. przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar "Woman in love" B. Streidsond. "Fascination" "if you don't know me by now" Chciałbym poćwiczyć taniec z Narzeczona 2 czerwca FINAł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Do piterEK: "Fascination" poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterEK
Dzięki Jeśli ktoś byłby miły i wysłał coś z tej listy: Kochać - Piotr Szczepanik Zabiorę Cię - Kancelaria Seweryn Krajewski - Czekasz na tę jedną chwilę... biały latawiec - WAWELE Czesław Niemen - Wspomnienie Jantar - Moje Jedyne Marzenie Universe - W perłę zmienić deszcz Eleni - Tylko w Twoich dłoniach między nocą a dniem - Makowiecki Artura Gadowski - Ona i on Bo jesteś Ty - Krawczyka Sting - Shape of my heart Celine Dion - The power of love Ziyo - Magiczne słowa Eleni - Nasz najpiękniejszy dzień Saturn - Czułe spojrzenia A. Jantar - Pozwolił nam los Bajm - Być z Tobą Tomasz Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj spoza nas - mietk szcześniak Magma - Kochać i pragnąć Czerwone Gitary - Niebo z moich stron Mały Książę - Kasia Sobczyk, Unchained melody First Love - Utada Hikaru Forever love - X-Japan Angels - Robbie Williams Zawsze tam, gdzie Ty - Lady pank Right here waiting - Richard Marx Jeśli tylko chcesz - Paweł Kukiz Zakochani - Natalia Kukulska Nothing's gonna change my love for you - Glenn Madeiros Anyone of us - Gareth Gates Truly, Madly, Deeply - Savage garden Kołysanka - Sumptuastic Power of love - Jennifer Rush Feels Like Heaven - Fiction Factory Can you feel the love tonight - E. John Nothing change my love for you Glena Medeiros Kostek: Tak kochać tylko ciebie Book of love Peter Gabriel Beverly Craven - Promise me Do kołyski - Dżem Wet Wet Wet - Love Is All Around Roy Orbison - Only You Vaya Con Dios - What's A Woman Lury Pausini - no more time WITHIN TEMPTATION - SOMEWHERE S.Krajewski - Miętowe pocałunki OBLUBIENIEC - Janusz Radek Za miłość mą - Weekend Cały świat - Ewa Bem Chlopcy z placu broni - kochanie tesknie do ciebie TO BęDę MóGł COś WYBRAć I POćWICZYć RAZEM Z NARZECZONą Z GóRY DZIęKUJE BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o przesłanie mi \"Przetańczyć z tobą chcę całą noc\"-Anny Jantar. Z góry dzięki. Ja byłam w siepniu na weselu i też było \"Chcę tu zostać\". A kilika lat temu ta cholerna \"Windą do nieba\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula-La
Power of Love CELINE DION? Przecież ona zarżnęła tę piosenkę :/ Mistrzowskie wykonanie to TYLKO Jennifer Rush!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula-La
Natalia Kukulska "wypuściła" nową wersję "Moje jedyne marzenie", czyli Przetańczyć itd. Uważam, że pod względem aranżacji jest O NIEBO LEPSZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Laura Pausini poszła :) Miłego słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnowianin
Kto w tym wszystkim będzie "kopał"...,czy nie lepiej założyć nowy temat..,np.Weselny taniec NR.1,proszę o opinie!Ja tego tematu nie wywołam,bo znam cały zestaw,co najwyżej go uzupełniam.Pozdrawiam te co piszą o wszystkim...,czasem o niczym:) Ps.do ANITY-----25..,zgadnij kto jest kompozytorem utworu wykonywanego przez 2+1 pt.Windą do nieba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejszą piosenką na pierwszy taniec jest właśnie utwór NATALII KUKULSKIEJ i PIASKA - JESTEŚ BLISKO MNIE Wszystkim go polecam, nie jest oblatany a jest przecudowny!! Moja koleżnka miała na weselu jako pierszy taniec i wypadło suuuuuper!! mam nadzieje, żę ona się nie obrazi jak ja też tą piosenke wykorzystam w tym celu. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trralalalala
____##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________ __________@@@@@@@__________@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ .......................................@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ..............................@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@ ........................................ ...@ ........................................ .@ ......................................@@ @ ..................................@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trralalalala
@@@@@ @@@@@@@@@@ @@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@ @@ O O @@ @@ * @@ @@ --------- @@ @@ @@ ZAPYTAJCIE JADZI > JADZIA WAM DORADZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asix11
bardzo prosze o przeslanie linku WALCA ANGIELSKIEGO Z NOCE I DNIE ! PILNE!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva_
Witam, bardzo proszę o pomoc i podesłanie mi kilka ciekawych kawałków na pierwszy taniec. Ciekawe wydają sie utwory o jakie prosi piterEK dlatego proszę o przesłanie również do mnie. Mnie interesuja wyłącznie kawałki w języku polskim. Z góry dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asix11 utwor z filmu \'\'Noce i Dnie\'\' to nie walc angielski ale walc wiedenski:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia czekam na pomoc
witam bardzo proszę o piosenki na pierwszy taniec najlepiej walca angielskiego slub 23 czerwca chcemy isc na kurs chce piosenke juz wybrac koncze teraz studia mam dużo na głowie prosze o pomoc please!!! cokolwiek macie fajnego bede bardzo wdzięcza!!! moj mail:monika4564@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika prsila o walc angielski, a utwor Peter Cetera & Crystal Bernard - Forever Tonight - nie jest typowym walcem angielskim z taktem na 3/4 (ta piosenka jest hitem na pierwszy taniec na weselach w USA) a melodia z \'\'Noce i Dnie\' to typowy walc wiedenski. that\'s all:) monia jesli chcesz to napisz na moj mail: aga.k82@wp.pl to wysle ci pare utworow do walca angielskiego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati80
bardzo prosze o przesłanie : G. Tomczak -Niebieska piosenka ziyo- magiczne słowa Kancelarya- Zabiorę cię B. Bartelik - Sen w pogodne dni A. Jantar i B. Mec - Tylko Ciebie mam Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na pierwszy taniec nadaje sie piosenka czerwonych gitar \"slowo jedyne ty\"? Doradzcie mi dziewczyny bo wogole nie moge sie zdecydowac jaka wybrac piosenke na pierwszy taniec. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×