Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerta

Sama stworzyłam swój mały biznes i jest super

Polecane posty

Gość wityka1900
Jerta czy jestes tu jeszcze?:)Coś ucichłaś ostatnio a ja dopiero teraz natrafiłam na Twój topic. Jerta tak się składa,że ja również pracuję w branży okiennej ale jestem w niej niestety pracownikiem.Mówie niestety bo dokładnie wiem jak duże jest zainteresowanie oknami:)i własnie od jakiegos czasu zastanawiam się nad tym abym sama spróbowała w to "wejść".Nie wiem tylko ile dealer może wyciągnąc marży, ale z tego co tak mniej więcej sie orientuje to ok 5 %.Jak z tym jest u Ciebie? Wiesz ja byłam załamana jak rozpoczynałam prace w tej branży bo jest naprawdę bardzo to na początku skomplikowane ale poźniej to już z górki:)Jednak nie ma co ukrywać>jest to baaardzo odpowiedzialna praca!jeden błąd i już sporo tracisz!A jak dojdą opóźnienia w dostawie okien to sama wiesz jakie są jazdy z klientami:)))Mimo wszystko myślę o tym żeby sie w TO ładować.Powiedz tylko, czy ty zatrudniasz tych monterów?Czy na to cie stać? Napisz cos jeszcze:)pozdrawiam Ciebie i życze powodzenia bo teraz styczeń dla nas jest chyba najgorszym miesiącem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Do wątku o emeryturze. Czy kojarzy wam się hasło Dochód Pasywny? Uważam, że jest to najlepszy sposób na emeryturę. Może pogadamy o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
do wityka 1900, Na marży nie schodzę poniżej 10%, na początku, nie licząc zwrotu Vat. Sprzedając na 7 % Vat z montażem. Do tego dochądzą marże za parapety i trochę zostaje z montażu. Masz rację, że trzeba bardzo uważać, bo mały błąd dużo kosztuje. Są momenty, gdy mogę wyciągnąć więcej niż 10%. Jeżeli chodzi o opóźnienia to biorę od tagiego dostawcy, który raczej trzyma się terminów. Brałam kiedyś tańsze okna, ale nawalały terminy, zapominali coś załadować. Wolę ciut droższe, ale lepsze. Bo wiadomo, że najlepsza reklama to zadowolony klient. Mam monterów na własnym rozrachunku. I tak jest o.k. bo jak nie ma pracy to się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Sobie problem
Pomozcie mam 20 lat i dysponuje 6 tys max moge wyskrobac 10 tys. Chce w cos zainwestowac bo znajac siebie jezeli tego nie zrobie cala kasa rozejdzie sie szybdziej niz przyszla :P W mojej miejscowosci mam przed hipermarketem po znajomosci ( niski czynsz :D) drewniana budke 3 na 4 metry. Co tam wrzucic jakie artykuly przecierz w hipermarkecie wszystko jest. Nie chcial bym zeby bylo to sezonowe przedsiewziecie tylko calo roczne. Napewno nic z gotowaniem bo nie mam dostepu do bierzacej wody :P. Pomocy czekam na pomysly bede bardzo wdzieczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie problem
Napisalem cie wszystko na meila jak mozesz to odpisz :D czekam z niecierpliwoscia :DPOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie problem
Mam nadzieje ze znajdziesz dzisiaj czas bo jestem strasznie ciekaw co to za inwestycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajon
DO JERTY Mam pytanie jak zacząć z tymi roletami czy to trzeba działalność zakładać co z fakturami itd???????????? Skąd wziąśc dostawców?? Które firmy są godne polecenia Bardzo prosze o info na meila barbara.jon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpalony
witam, mam 15000 czy to wystarczy by otworzyć biznes taki jak Twój? proszę odpowiedz, ssebastian@konin.lm.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekkkkkk
jetra na jakich profilach masz okna ilu masz producentow czy mozna prosic o skontaktowanie sie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz x24juwqeqwwq
jetra na jakich profilach masz te okna ilu masz producentow czy mozna prosic o skontaktowanie sie na meila maniek19826@wp.pl i czy szukasz nowych dostawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37-latka
bravo jerta do odważnych świat należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dziewczyno, wyrazy uznania:) Tak jest lepiej, zamiast ciągle narzekać jaka to ja jestem nieszczęśliwa w mojej pracy itd, lepiej spróbować coś samemu. My z facetem też mamy pewien plan na swoją działalność, ale to dopiero po ślubie w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariopeka
Witam wszystkich!!! JERTA MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE Myślę o założeniu własnego małego biznesiku. A mianowicie o sprzedaży drzwi. Tylko myślałem o sprzedaży drzwi bezpośrednio u klienta, żebym nie potrzebował lokalu. Jak możesz to może podpowiesz mi jak to mogę zrobić, do jakiego dostawcy się udać itp.itd. Jeżeli to jeszcze odczytasz to proszę o informacje na e-mail lub gg nr.12619145 WIELKIE DZIĘKI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisko
Gratuluję! ja jestem kosmetyczką Jako pracownik ciężko harowałam na mizernej prowizji a po godzinach u klientek w domach Na wiosnę poprosiłam szefową o podwyżkę a klientek mam dużo więc nie zbiedniałaby gdyby to doceniła ,niestety! bez szans Uniosłam się honorem Przecież osoba z moim pracoholicznym zaangażowaniem i stażem nie będzie żebrać u jakiejś pseudo Pameli Anderson ze sztucznymi cyckami o nędzne 5%! Jakiś diabeł we mnie wstąpił Z natury nie jestem odważna,ale mąż leń,klepaliśmy biedę Znalazłam ogłoszenie w prasie,wynajęłam pomieszczenie dla kosmetyczki w salonie fryzjerskim,wzięłam kredyt na sprzęt a na kosmetyki tysiaka pożyczyłam od teściowej lokal drogi jak diabli,nie był wart tej kasy,ale byłam naiwna i napalona.Mimo to dałam radę 3lata spłacałam kredyt a potem przeniosłam się do koleżanki na żoliborz zanwestowałam w nowy gabinet a ta pozbyła się mnie jak tylko wypracowałam klientelę Wolała pracownika Znowu zmiana lokalu Tym razem blisko domu Znowu inwestycje,remont.Tanim kosztem Po roku wspólniczka zaszła w ciążę Zwątpiłam ale przetrwałam Musiałam bo mąż odszedł Płaci małe alimenty Teraz mam dobrą wspólniczkę Mam mnóstwo klientów Wiele z nich przyjeżdża z dawnych salonów Pracuję dużo ale stać mnie na spokojne życie choć ceny mam niskie Trochę cierpi na tym mój syn ale nie nie ma rady Dodam że sama prowadzę dom Bez pomocy babci czy siostry i czasem padam z nóg ale lepsze to niż nędza i długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravo jerta
Gratuluje i podziwiam sama w maju jak straciłam pracę otworzyłam własny biznes ale niestety nie idzie mi najlepiej wprawdzie prowadzę interes w dużym mieście i lokal mam w centrum (koszty) ale wybrałam chyba najtrudniejszą branże jeśli chodzi o kryzys a mianowicie pośrednictwo kredytowe. Klientów sporo ale banki bardzo niechętnie udzielają kredytów . Nie wiem jak długo jeszcze "pociągnę ' już zastanawiam się powoli nad zamianą branży tylko w swojej naiwności myślałam że zajmę się tym na czym się znam najlepiej ale to nie zawsze daje sukces . Dlatego Tobie gratuluję jeszcze raz .Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Dokłądnie.. podstawa to dobry pomysł.. dużo ludzi się obawia wejść w daną branżę, warto zaryzykować ! http://www.nowybiznes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Zawsze warto ryzykować i otwierać swoje małe biznesy. Kto wie, może po jakimś czasie rozwiną się i staną się bardzo dochodowymi, dużymi firmami. Kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział czy to rozwiązanie dla niego. Grunt to nie bać się swoich pomysłów. Oczywiście, że należy zanalizować rynek i zobaczyć czy w ogóle będzie zapotrzebowanie, ale na pewno złą praktyką jest posiadanie pomysłu i wmawianie sobie, że to się nie uda. Wiara i chęci czynią cuda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomość do Jerta niewiem czy zauważyłaś ale właśnie rozkręciłaś kolejny biznes, "doradztwo i pomoc w zakładaniu firmy zajmującej się oknami itp.".. czytając forum i widząc zainteresowanie, proponuję założyć własne forum, bloga plus pare reklam i moż coś z tego wyjdzie.. Pozdrawiam i gratuluję pomysłowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha i wierzycie ze dzięki Zusowi bedziecie mieli za co zyc na starosc:) haha powodzenia! dostaniecie marny ochłap na kajzerki lepiej zaczac myslec zeby samemu sobie zapewnic godna starosc a nie liczyc na to ze rząd to zapewni... Co niektorzy sa strasznie naiwni=głupi, ze az przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topic z 2006 r. Gratuluję... a niejaka jerta na pewno to przeczyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się razem z Tobą :) Ja również otworzyłam biznes, podjęłam się franczyzy. Branża medyczna czyli pewniak. Postawiłam na ofertę Evitum Próżno szukać na rynku medycznym oferty konkurencyjnej, zapewniającej tak pełne i kompleksowe badanie, z jednoczesnym komfortem dla pacjenta – diagnostyka Evitum przebiega zupełnie bezinwazyjnie, bezboleśnie i bez najmniejszych skutków ubocznych – jest absolutnie bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba32
do Pani Jerta czy moglaby Pani napisac do mnie na maila i udzielic kilku cennych wskazowek. Jestem pod wrazeniem ze w takim troche meskim - budowlanym bo okna , rolety to dom, budowa odniosła Pani taki sukces. bardzo prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba32
a i mail makumba32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćwel
Fajnie masz, że możesz sie pochwalić. Ja też mam sukces. Nawet światowy.Tylko nie wypada o nim nikomu powiedzieç:-( Wymyśliłem firme sprzedająca protezy penisów. Wyobrażacie sobie,że chwale sie tym np. Na wigilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na otworzenie szkółki jeździeckiej. Na początku miałam trochę problemów ze znalezieniem klientów, ale pół roku temu wykupiłem abonament na odkryjfirme.pl i od tego czasu nie b brakuje osób zainteresowanych moimi usługami, bowiem niemal codziennie otrzymuje nowe zapytania.Polecam to rozwiązanie, to naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na otworzenie szkółki jeździeckiej. Na początku miałam trochę problemów ze znalezieniem klientów, ale pół roku temu wykupiłem abonament na odkryjfirme.pl i od tego czasu nie b brakuje osób zainteresowanych moimi usługami, bowiem niemal codziennie otrzymuje nowe zapytania.Polecam to rozwiązanie, to naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek34eee
też zakładałem własny biznes na początku było super później firmę rozwijałem pojawiły się braki w mojej edukacji - pojawiła się granica potrzebowałem wiedzy na temat zarządzania kierowania zespołem ludzi popełniałem błędy w końcu skorzystałem ze szkoleń http://www.szkolenia24h.pl/oferty/kat_menedzerskie/kat2_zarzadzanie - inwestycja opłaciła się teraz firma staje się jeszcze większa i jestem szefem super polecam - a jakie laski bywają na tych szkoleniach chętne a ty szef własnej firmy lecą na to takie wyposzczone mamusie żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas zakładania biznesu oraz planowania warto pomyśleć nad formalnosciami, zamiast biegać po urzedach polecam kupić gotową spółke, np tu http://sprzedaz-firm.pl/ i po podpisaniu odpowiednich dokumentów zacząć prowadzic biznes. poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem masażystą w zawodzie od kilku lat. Mam tytuł technika oraz wiele godzin dodatkowych różnych kursów dokształcających. Wykonuje masaże Ayurvedyjskie, Lomi Lomi, sportowe oraz lecznicze. Poza tym również wykonuje masaże Tantryczne dla Pań. Jest to masaż erotyczny pochodzenia indyjskiego. Zmysłowy i bardzo pobudzający masaż całego ciała. Trwa 1,5h koszt takiego masażu to 250zł pracuje stacjonarnie na terenie Częstochowy. Możliwość również przyjazdu do klientki. Przy masażu Tantrycznym jednak mam pewne wymaganie klientka musi mieć skończone 22 lata , obecność mężów, kochanków kiedyś pozwalałem na to niestety okazuje się że większość takich sytuacji kończy się nie przyjemnie bo albo zaraz by chciał uczestniczyć albo coś dalej w trójkę tak więc przykro mi obecność osób 3 wykluczona. Masaże a w szczególności ten pomimo że jest to forma zabawa wymaga trzymania się jednak pewnych reguł inaczej po prostu traci sens. roban30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Twój biznes się kręci wystarczająco dobrze? Bo czasami jest tak, że po latach firma powszednieje i nie ma klientów nowych. Wtedy trzeba postawić na reklamę wizualną. Jakieś banery czy szyldy: www.rodland.pl . Lepiej jest kiedy się opatrzy i klienci sami do niej przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×