Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

Polecane posty

Jestem hedonistą i nie boję sie do tego przyznać ale te słowa zawsze będą budzić refleksję....................i wiele ciepłych uczuć.....wobec ludzi których kochamy i często bez powodu, z głupoty, niewiedzy ranimy.......którzy dla nas dużo znaczą............ tylko o tym dowiadujemy się za późno............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayt
jak dzisiaj dowiedziałam się o śmoerci bliskiej osoby nie miłe , okropne, dobija ....ciężko się pogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci
szczerze ze niektore twoje wypowiedzi temu przecza....... ale ja rudzielec wiec sie nie przejmuj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayt
trudno uwierzyć , ze kogoś już nie ma , spałam 3 godz , nie chcę wierzyć że to jest prawdą ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej coheed - wczoraj w nocy zmarła bliska mi osoba - a tu taki top - właśnie teraz! o tym samym ciągle myślę... co za świat...dzięki...wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
wszyscy przemijamy tylko trudno jest to zaakceptować.zmarli nie mają takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz dzięki za te mądrość mam już bliżej niż dalej.......... i nie o siebie mi chodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayt
o śmierci dowiedziałam się o 17 , nie mogę uwierzyć ... tylko coś mi z oczu kapie to jest ... przykre... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
coheed nie martw się o innych bo sobie poradzą tak jak Ty byś sobie poradził.najważniejsze to dać innym coś z siebie.reszta jest mało istotna.też mam bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie każda śmierć nie ma sensu...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
śmierć ma sens.wyobraź sobie że jej nie ma.życie byłoby piekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemijanie to nie tylko ból psychiczny................... to stwierdzanie powoli raz za razem, że było sie człowiekiem sprawnym szybkim, silnym, a tu? nagle boli kręgosłup, nie można się schylać wejście na drugie pietro to zadyszka............ bliska ci twarz nie ma skóry dojrzałej brzoskwini, wypadaja włosy, niszczeją zęby, dzieci oddalają się od nas zatopione w swoich sprawach i problemach...............to naturalna kolej rzeczy.....ale trudno się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
narinka co tak wzdychasz?pomyśl o dużym penisie swojego faceta to humor ci się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
coheed masz rację dlatego każdą chwilę należy chłonąć tak by życie nie przeciekało przez palce i by czuć spełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale być w zgodzie z sumieniem.................. normami..................... czy własną przyjemnością.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
sumienie mamy takie jakie mamy bo żyjemy w określonym środowisku społecznym.to samo jest z normami.przyjemność to indywidualna sprawa, a w zgodzie być przede wszystkim z samym sobą.i nie wyrządzać świadomie krzywdy innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed to dlatego że on nie żyje?????????? nie znałam Cię z tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primitiv :) \"Za wszystko dziękuję za spokój i trwogę za to, że nie rozumiem i odejść nie mogę za to, że nas łączą niepoznane ręce za jedną jeszcze jesień, by pokochać więcej uratuje, otworzy parasol nade mną posłuszeństwo, co prowadzi w ciemność..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież \"nie cały umieram , to co we mnie niezniszczalne trwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kafeterija
wszyscy to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana w życiu jest czas na wszystko więc i na chwilę zadumy, sa sytuacje, ktore je prowokują.................. mimo, że jest to topik o dużych i małych penisach, owłosionych pipkach i gołych ślizgawkach.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×